logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Pension Markéta Harrachov

Pension Markéta Harrachov

Harrachov 555, Harrachov, Liberecký kraj
pension Markéta - večerní pohled
Zimní pohled
Čtyřlůžkový pokoj

+19 dalších

pension Markéta - večerní pohled
Do oblíbených
+19 dalších

Základní popis

Pension Markéta se nachází v jednom z nejvýznamnějších horských středisek Krkonoš, ale i České republiky, v klidné lokalitě Harrachova v části zvané Klondajk. Pěkný výhled na Čertovu horu, sjezdovku i skokanské můstky. Zažijete báječnou dovolenou.

Služby

 • SKI servis
 • Dětský příbor
 • Stolní tenis
 • Brouzdaliště

Podrobný popis

Pension Markéta není jen běžným ubytováním s komfortními službami, které jsou samozřejmou součástí pro ubytované. Pension Markéta je především tím, co vystihuje pojem dovolená. Je místem pohody, relaxace a příjemně stráveného času s přáteli, rodinou či jen v páru. Anebo klidně se svým sportovním klubem, firmou či spolužáky ze školy.

Dopřejte si proto příjemnou dovolenou pro regeneraci duše i těla, maximální klid daný polohou pensionu, který je sice v blízkosti všech služeb Harrachova, zároveň však nabízí jedinečné soukromí díky umístění v klidné zóně. Krásný a uklidňující výhled na Čertovu horu a okolní kopce jen může doladit pohodu pensionu. Sauna, bazén, společenská místnost nebo slunné balkóny zpříjemní pobyt a vyčistí hlavu. Harrachov je totiž proslulý velmi čistým a zdravým vzduchem, který má blahodárné účinky na mysl, na duši i na tělo.

Pension Markéta vám kromě ubytování v Harrachově nabízí také mnoho služeb pro zpříjemnění pobytu, nabízíme několik relaxačních, odpočinkových či sportovních možností, stravování, dětský koutek, velkou zahradu ...

K úspěšné dovolené patří také příležitost k relaxaci. V pensionu Markéta si můžete dokonale odpočinout. Nabízíme několik relaxačních a odpočinkových možností:
* finskou saunu - pro 5 osob, s odpočívárnou a ochlazovacím bazénkem ( potěší v zimě i v létě, saunovací účinky jsou známé k povzbuzení těla a imunitního systému )
* ochlazovací vědro - pro tradiční ochlazení po sauně i parní lázni
* parní box - parní relaxace může dle individuální potřeby trvat 20 až 40 minut a snadno v rámci ní dosáhnete uvolnění dýchacích cest, vyčištění a prokrvení pokožky, jakož i celkové regenerace organismu
* Hot Tube - vyhřívanou jacuzzi s hydroterapií pro 5 až 6 osob s teplotou 38 °C jak v létě tak v zimě ( oceníte po lyžování, túře či cyklovýletu stejně tak jako maximální odpočinkový a relaxační požitek po krásném dni )
* masáže - sportovní či relaxační si užijete v pohodlí pokoje ( našim klientům nabízíme masáže profesionálním masérem přímo ve Vašem pokoji! )
* letní venkovní bazén - vyhřívaný bazén o velikosti 7,5 x 3,6 m ( pro celodenní radovánky, které ocení malí i velcí )
Dále pro Vás a Vaše ratolesti můžeme zajistit privátní koupání v krytém bazénu v blízkosti pensionu, relaxační koupání v pivních lázních, fitness, vstup do privátní solné jeskyně nebo můžete třeba vyzkoušet rybičky Garra Rufa ( Garra rufa se živí odumřelými buňkami kůže, a tím pomáhají k její regeneraci ).

V přízemí našeho pensionu najdou děti prostornou světlou hernu, která je plná různých hraček, knížek a her. Dětská herna má televizi pro přehrávání DVD a je propojena prosklenou stěnou se společenskou místností.

K pensionu patří také rozsáhlé hřiště s dřevěnými herními prvky a pískovištěm, které leží hned vedle pensionu mimo komunikaci.
Vaše ratolesti můžete tedy třeba jen sledovat s kávičkou či pivečkem v ruce z terasy nebo balkónu. Toto hřiště se snažíme v případě příznivých klimatických podmínek udržovat a zároveň sněhovými prvky doplňovat i v zimním období. Součástí hřiště jsou skluzavky, houpačky, prolézačky, kreslící tabule a plno dalších herních prvků. Pro nejmenší je připraveno pískoviště s hračkami.
V areálu pensionu najdou děti, ale i rodiče zajisté pobavení na velké profi trampolíně, která je zde k dispozici.

V zadní části pensionu Markéta se nachází velký venkovní bazén, který je v létě vyhřívaný a vybavený lehátky okolo bazénu. Pro nejmenší je připraven dětský bazének pro jejich letní dovádění.
Pro radovánky s míčem je u pensionu Markéta připravena fotbalová branka a street-basketbalový koš.
V letní sezóně je u pensionu postaveno teepee, které je ideální jak pro dětské radovánky, tak pro večerní romantické posezení v teepee u přírodního ohně.
V zimní sezoně můžete Vaše děti přihlásit do lyžařské školičky, kousek od pensionu, kterou pro Vás rádi zajistíme.

O Vaše děti se budou starat a prvními či druhými lyžařskými krůčky je povedou profesionální instruktoři s licencí APUL.
Veškeré sportovní vybavení jak pro dospělé tak pro děti Vám rádi zapůjčíme u nás na pensionu Markéta v naší půjčovně. Půjčovna disponuje lyžařským, snowboardovým a běžkařským vybavením pro všechny věkové kategorie. Pro odpolední zimní radovánky Vám rádi půjčíme sáňky či boby.
V přízemí pensionu se nachází společenská místnost, jejíž součástí je bar a zároveň slouží k podávání snídaní a večeří. Společenská místnost v pensionu Markéta je rozdělena do dvou části navzájem od sebe oddělených skleněnou stěnou. V zadní části se nachází dětská herna, v přední jídelna s barem.

Společenská místnost disponuje velkou plazmovou televizí a DVD přehrávačem. Ve společenské místnosti je bar , který je otevřen od 8:00 do 10:00 hodin ráno a od 17:00 do 21:00 hodin večer. V případě zájmu rádi necháme bar otevřený déle.

Pro větší skupiny nabízíme možnost zapůjčení výčepního zařízení pro vlastní řízené pití.
V letních měsících je společenská místnost rozšířena o letní terasu s vlastním vchodem ze společenské místnosti, která volně navazuje na venkovní zázemí pensionu Markéta.
Grilujeme, pečeme, opékáme - rádi pro Vás uspořádáme večerní grilování mas, hamburgrů, pečení selátka či uzení kýty, nebo třeba jen opékání buřtů. Připravíme pro Vás večerní raut u ohně jak v létě tak v zimě.

U pensionu se také nachází venkovní ohniště s možností večerního posezení u otevřeného ohniště nebo venkovního krbu.
WiFi - připojení k internetu přes Wi-Fi je v celém pensionu jak na pokojích, tak ve společných prostorách zdarma.
Úschovna - v zimních měsících je k dispozici lyžárna, v letních je možnost úschovy kol a kočárků.
Parkování - parkování auta pro každý pokoj je přímo u pensionu a prostor je monitorován kamerovým systémem.
Půjčovna - přímo v pensionu Markéta se nachází půjčovna sportovních potřeb. V půjčovně je možné zapůjčit veškeré lyžařské, snowboardové a běžkařské vybavení pro všechny věkové kategorie. V půjčovně Vám také zapůjčíme boby nebo sáně i s dětskou ohrádkou. Pro naše ubytované poskytujeme v půjčovně výrazné slevy na zapůjčení veškerého sportovního vybavení.

Pension Markéta - v areálu pensionu Markéta najdete plno doplňků pro využití volného času jako například petanque, badminton, Slick Line, ...
Lyžařská škola - pro naše hosty rádi zajistíme lyžařskou a snowboardovou výuku, jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Instruktoři vlastní certifikát mezinárodně uznávaného vzdělání APUL - Asociace profesionálních učitelů lyžování, která je členem ISIA. Naučíme lyžovat všechny věkové kategorie pomocí jednoduchých zábavných cviků tak, abyste si jízdu užili - ať pluhem, carvingem a nebo na snowboardu!

Golfové hřiště - Chceš začít hrát golf ? Zajišťujeme pobyty s výukou pro začátečníky. Předností tohoto hřiště je omezená (řízená) průchodnost hráčů, maximální počet skupin na hřišti je 7, to zajistí každému hráči dostatek soukromí a klidu pro svou hru. Je to jediné hřiště v Krkonoších s nainstalovanými odpališti pro nejmenší golfisty v rámci projektu rodinný golf - "Family Courses", děti se tak stávají rovnocennými partnery svých rodičů.
Nordic Walking - nabízíme výlety s nordic walkingem pro všechny věkové kategorie, především pak pro seniory a nesportující veřejnost s individuálním přístupem podle aktuálního zdravotního stavu a kondice. Obtížnost jednotlivých výletů volíme s přihlédnutím k požadavkům a kondici účastníků.
Půjčovna horských kol - rádi pro Vás i Vaše děti zajistíme zapůjčení horských kol a uschování u nás v pensionu Markéta.
Půjčovna elektrokol - budete příjemně překvapeni. Nezáleží na Vašem věku a kondici, elektrokolo je tou správnou volbou v kopcovitém terénu pro každého.
Bungee Jumping - Freestylový Bungee Jumping v Harrachově je jedním z adrenalinových dobrodružství v Harrachově, z něhož si vychutnáte překrásný výhled na město Harrachov. 36 metrů vysoká ocelová konstrukce Televizní věže se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Vzhledem ke speciální plošině na televizní věži rozhodčích navržené speciálně pro Bungee Jumping si můžete skočit Bungee Jumpingu na Vaši dovolené v Harrachově. Bungee Jumping si můžete skočit za nohy popředu či pozadu nebo si skočit s úvazem za hrudník, na snowboardu, na bigfootech či salta vpřed či vzad. Což zajišťuje zážitek, který odpovídá Vaši osobnosti.

Takže, pokud hledáte adrenalinový zážitek, při Vašem pobytu v Harrachově, který si budete pamatovat na celý život, "freestylový Bungee Jumping" v Harrachově z televizní věže má vše co pro splnění Vašeho zážitku potřebujete.
... Zobrazit více

Vybavení

 • bazén

 • dětská postýlka

 • dětská strava

 • dětská židlička

 • dětské menu

 • dětský domeček

 • dětský koutek

 • dětský příbor

 • DVD

 • kuchyňka

 • společenská místnost

 • stolní hry

 • stolní tenis

 • televize

 • vanička

 • varná konvice

kreslící tabule, dotykový interaktivní automat, dětská kuchyňka a dílnička, úschovna lyží - kol - kočárků

Zajímavosti v okolí

Půjčovna koloběžek a terénních tříkolek či čtyřkolek Fotbalové hřiště s umělým osvětlením Tenisové hřiště s umělým osvětlením Tandemové létání v Harrachově Rafty a vodácké aktivity Indoor golfový simulátor Dětský bowling Bobová dráha Vertical

Dostupnost

 • Metro: 0

Kontakt