logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Hotel TOČ

Hotel TOČ

Hotel TOČ Jeseníky
Hotel TOČ Jeseníky
Hotel TOČ Jeseníky

+11 dalších

Hotel TOČ Jeseníky
Do oblíbených
+11 dalších

Základní popis

Hotel TOČ *** leží v krásné horské obci Lipová-lázně na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor, hned vedle lázeňského města Jeseník. Vzhledem ke své ideální horské poloze jsou zde výborné podmínky na turistiku, cykloturistiku a lyžování.

Služby

  Podrobný popis

  Pro klienty hotelu TOČ *** máme připraveno 14 moderně zařízených 2-4 lůžkových pokojů
  a 4 apartmány s celkovou kapacitou 56 lůžek.
  Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením s WC, sprchou a vysoušečem vlasů, LED TV se satelitním příjmem, pevnou přípojkou na internet, Wi-fi.
  Hotelové apartmány se skládají ze dvou pokojů s manželskou postelí, nebo dvěma samostatnými lůžky a rozkládací sedačkou pro dvě osoby, samozřejmostí jsou úložné prostory, sociální zařízení se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů.
  Dále hotel TOČ nabízí velkou restauraci s venkovní terasou a dětským koutkem, relaxační centrum s finskou saunou a masážním studiem, konferenční prostory – konferenční sál + dvě školící místnosti, hotelovou zahradu s víceúčelovým a petanquovým a dětským hřištěm.

  Klienti hotelu TOČ*** mohou využít rozsáhlou nabídku našeho dceřiného wellness hotelu Helios vzdáleného od hotelu TOČ*** cca 1000 m. Přímo v areálu nabízíme moderní wellness centrum (vnitřní vyhřívaný bazén s vodními atrakcemi o velikosti 12 x 6 m2,2x whirlpool s výhledem na Obří skály, kneippův masážní chodník, sauny - infrasauna, finská sauna, parní lázeň s možností solné a aromaterapie, zážitkové sprchy, odpočívárnu, venkovní terasu s lehátky, bazénový bar), velké víceúčelové hřiště s umělým povrchem a večerním osvětlením, 2 petnquové hřiště, 2 rybníky s možností rybolovu, aquazorbing, půjčovna kol a koloběžek a samozřejmostí jsou dětská hřiště, trampolína a odrážedla pro nejmenší.
  ... Zobrazit více

  Zajímavosti v okolí

  Fauna Park (malá zoologická zahrada jen 300 m od hotelu), Muzeum Johana Schrotha, Muzeum Slezského Sumeringu, Lesní bar Horní Lipová, Adrenalin park Česká Ves,jeskyně Na Pomezí - Na Špičáku, Vodní tvrz Jeseník,rozhledna Zl. Chlum, rozhledna Praděd

  Kontakt