logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Hotel Modrava

Hotel Modrava

Modrava 79, Modrava, Plzeňský kraj
Hotel Modrava - Kašperské Hory
Hotel Modrava - Kašperské Hory
Hotel Modrava - Kašperské Hory

+15 dalších

Hotel Modrava - Kašperské Hory
Do oblíbených
+15 dalších

Základní popis

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

Služby

 • Dětský koutek
 • Půjčovna kol

Podrobný popis

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování na šumavské Modravě ve dvou a třílůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky a dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem a vlastním sociálním zařízením.
Hotel Modrava disponuje celkem 54-mi lůžky. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédského stolu.
Své domácí miláčky nemusíte nechávat doma, jsou u nás vítáni a rádi je ubytujeme společně s Vámi.
Ve volných chvílích u nás můžete relaxovat v sauně, whirlpoolu, u kulečníku nebo při šipkách.
Hotel Modrava vlastní úschovnu a půjčovnu kol a běžek.
Nabízíme dárkové poukazy na ubytování.
Modrava leží ve výšce 980 m.n.m. na soutoku tří potoků: Filipohuťského, Roklanského a Modravského, z něhož vzniká nejkratší, ale zároveň nejkrásnější šumavská řeka Vydra.
Modrava a okolí Modravy na Šumavě je ideální místo pro pěší turistiku, i pro cykloturistiku a v zimním období pro běžkaře a to především díky malým výškovým rozdílům krajiny. Milovníci sjezdového lyžování mohou využít možností nedalekého areálu Zadov. Pěší mohou vystoupat na Poledník a cestou zpět se zastavit na Prášilském jezeře nebo naopak podívat se, kde pramení Vltava.
Modrava na Šumavě je výchozí bod pro všechny podnikavé túry, jak na kole, tak na lyžích, nebo i pěšky.
Restaurace je pro Vás otevřena v čase 11:00 – 22:00 a nabízí salonek pro 25 osob vhodný pro pořádání firemních akcí, svateb, oslav, apod. V letním období je k dispozici letní terasa.
Jako vhodný dárek k výročí nebo významné události pro Vás máme dárkové certifikáty na ubytování.

Přijeďte k nám s dětmi strávit rodinnou dovolenou nebo třeba jen na prodloužený víkend. Čistý vzduch, krásná příroda a různé možnosti relaxace Vám jistě učarují. Pro děti máme připraveno kvalitní zázemí, které našim malým klientům nedovolí poznat nudu.
... Zobrazit více

Vybavení

 • dětská postýlka

 • dětská židlička

 • dětský koutek

 • kulečník

 • šipky

 • dětský domeček

 • televize

kamerově monitorované parkoviště zdarma před hotelem, wellness, pro děti máme dokonce 3x dětský koutek, různé dětské potřeby k zapůjčení zdarma, wifi připojení zdarma

Last minute

POZOR! Poslední volné pokoje na období jarních prázdnin, proto neváhejte s rezervací! U nás je krásně v každém ročním období. Přijeďte k nám a využijte veškeré naše vybavení pro děti a rodiny s dětmi.

Zjistit více

Zajímavosti v okolí

Březník - osada ležící asi 8km z od Modravy, hora a rozhledna Poledník, hrad Kašperk - nejvýše položený hrad v Čechách, pramen Vltavy, Tříjezerní slať - jedno z nejznámějších šumavských rašelinišť

Dostupnost

 • MHD: 0
 • Metro: 0
 • Vlak: 0

Kontakt