logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Hotel Kavka

Hotel Kavka

Vranové 159, Malá Skála, Liberecký kraj
Hotel Kavka
Hotel Kavka
Hotel Kavka

+11 dalších

Hotel Kavka
Do oblíbených
+11 dalších

Základní popis

Příjemný hotel na Malé Skále poskytuje ubytování ve dvou kategoriích pokojů. Krásné prostředí Českého ráje, domácí kuchyně, mnoho možností k pořádání výletů do okolí, ale i k relaxaci a sportu. Pro rodiny s dětmi nabízíme speciální cenové balíčky.

Služby

  Podrobný popis

  Hotel Kavka byl postaven v roce 1939 manželi Kavkovými na pomezí Českého ráje a Jizerských hor v malebném Maloskalském údolí, rozloženém po obou březích řeky Jizery mezi Turnovem a Železným Brodem.
  Maloskalsko patří k nejkrásnějším oblastem na severu Čech. Půvabné okolí Malé Skály návštěvníkům nabízí impozantní hrady i romantická skalní města a bývá právem považováno za perlu v náhrdelníku Českého ráje. Kraji zvláštní zadumané krásy vévodí hřeben Vranova a rozeklané Suché skály, přezdívané Maloskalské Dolomity.

  Ubytovací kapacity nabízejí pohodlí jak nenáročným turistům, tak i návštěvníkům, kteří uvítají komfortnější pokoje. Hotel je rozdělen na hotelovou a hostelovou část. 19 pokojů ( kapacita je 54 pevných lůžek a 8 přistýlek ) hotelové části je vybaveno vlastním sociálním zařízení a TV. Hostelová (turistická) část s kapacitou 40 míst na 13. pokojích má pouze teplou a studenou vodu, sprchy jsou společné na patře.

  Pochlubit se můžeme výbornou domácí kuchyní bez použití chemických látek. Můžete se těšit nejen na širokou nabídku snídaňového bufetu, ale v průběhu celého dne si v naší restauraci jistě vychutnáte nějakou naši specialitu nebo místní dobrotu. Náš stálý jídelní lístek byl vytvořen výběrem nejoblíbenějších jídel. Jeho rozsah je tedy přehledný a nabídka není zbytečně obsáhlá. Zastoupena jsou masa hovězí, vepřová i kuřecí a na své si příjde i milovník moučníků, či bezmasé stravy. Samozřejmostí je dětská porce nebo volba jídla mimo pevnou nabídku. Obslouženi budete v naší útulné restauraci a mimo zimu i na prostorné terase se slunečníky s výhledem na Suché skály.

  Náš hotel nabízí skvělé ubytování a vyžití pro rodiny s dětmi. V létě poskytne osvěžení venkovní bazén a velké množství různých sportovních aktivit. Od jara do podzimu je možné využít volejbalové hřiště s umělým povrchem, hřiště na petanque a další. Zázemí společenského vyžití nabízejí obě naše terasy nebo pergola s grilem. Malé děti jistě uvítají herní sestavu s klouzačkou. Rodinám s dětmi nabízíme cenově výhodné balíčky.

  Maloskalsko je jedinečnou destinací pro pořádání outdoorových aktivit. Není snad lepšího místa, které by mělo nadosah vodu, skály a terény. Pracujeme s několika outdoorovými agenturami a vybíráme pro Vás to nejlepší dle kvality, servisu a ceny.
  ... Zobrazit více

  Vybavení

  Kulečník, šipky, stolní fotbálek.

  Zajímavosti v okolí

  Okolí nabízí nepřeberné množstí historických památek, ale i přírodních krás. Jmenujme např. hrad Trosky, zámek Sychrov, Bozkovské jeskyně, Hrubá Skála, Valdštejn, hrad Kost, Klokočské skály a mnohé další.

  Dostupnost

  • MHD: 0
  • Metro: 0
  • ČSAD: 0
  • Vlak: 0
  • GPS: 50.63583333333333N, 50.63583333333333E

  Kontakt

  Provozní doba

  • celoročně: non-stop

  Mapa