logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / eFi Hotel

eFi Hotel

Bratislavská 234/52, Brno, Jihomoravský kraj
eFi Hotel
eFi parkoviště
Terasa

+12 dalších

eFi Hotel
Do oblíbených
+12 dalších

Základní popis

eFi Hotel*** je krásný apart-hotel se stylovou restaurací v centru Brna s vlastním parkováním ve dvoře. K dispozici je 87 apartmánů s celkovou kapacitou 211 osob. V areálu hotelu je fitness, wellness, v létě venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou.

Služby

 • Parkoviště
 • Výtah
 • Vnější bazén

Podrobný popis

O nás

Nabízíme ubytování až pro 211 hostů v moderních prostorách eFi Hotelu Brno v centru moravské metropole. V kompletně zrekonstruovaných a nově přistavěných budovách je k dispozici 87 prostorných apartmánů s vlastní kuchyňskou linkou a koupelnou. Na všech pokojích je k dispozici Wi-Fi a TV. Součástí komplexu eFi Hotel Brno je restaurace Stará Tkalcovna, vlastní hlídaná parkoviště, kongresové centrum, wellness & fitness centrum a letní bar s bazénem. Ubytování v eFi Hotelu Brno ocení všichni, kteří do Brna cestují za prací či studiem, motorkáři, cyklisté, turisté i rodiny s dětmi.

Další informace
Apartmány eFi Hotelu Brno se nacházejí ve dvou křídlech hotelového komplexu. Naším hostům nabízíme dvoulůžkové apartmány s kuchyňským koutem, čtyřlůžkové apartmány s ložnicí a s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a mezonetové čtyřlůžkové apartmány s kuchyňským koutem a terasou s venkovním posezením orientovanou do klidného dvora. V 5. podlaží dvorního křídla je mezonetový klimatizovaný apartmán VIP de Luxe se 3 ložnicemi a s obývacím pokojem s kuchyňským koutem a dvěma terasami s posezením. Všechny pokoje a apartmány eFi Hotelu Brno jsou vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování.

eFi Hotel Brno disponuje také dvěmi bezbariérovými pokoji plně uzpůsobenými pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Varianty uspořádání lůžek - Všechny pokoje i ložnice jsou dvoulůžkové a lze je uspořádat jako Double (s manželskou postelí) nebo jako Twin s oddělenými postelemi.

Vybavení apartmánů – kuchyňská linka v každém apartmánu je vybavena sporákem, mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, ledničkou a varnou konvicí.
V každém pokoji je Smart TV se satelitním příjmem. Vybrané apartmány jsou vybaveny klimatizací. V celém hotelu je bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

V eFi Hotelu Brno je parkování zajištěno na vlastních hlídaných parkovištích v areálu komplexu po celý den. Parkovací místo je možné rezervovat.

Hotelová recepce je v provozu nepřetržitě a stará se o hladký průběh pobytů.

Ke každému hotelovému účtu dostanou hosté klubovou kartu, se kterou mohou uplatnit slevu v hotelové restauraci Stará Tkalcovna a v restauraci TEFITI na Zelném trhu. K cestě do historického centra Brna a zpět do hotelu můžete v odpoledních a večerních hodinách ZDARMA využít naše hotelové eFi taxi Brno.

Restaurace STARÁ TKALCOVNA
V objektu eFi Hotelu Brno je restaurace STARÁ TKALCOVNA, ve které Vám v příjemném prostředí poskytneme veškeré stravovací služby od snídaně až po plnou penzi. Vaříme pro Vás z čerstvých surovin. V prostorách restaurace je k dispozici salónek pro 25 osob. Salónek je vybaven dataprojektorem a proto je vhodný i pro školení, porady či pracovní snídaně.


Kongresové centrum
eFi Hotel Brno je Vaším ideálním partnerem pro pořádání kongresu v Brně až pro 100 osob.
Pokud chcete uspořádat firemní akci, školení, kongres, seminář, konferenci, prezentaci v Brně, obraťte se na nás a připravíme Vám nabídku na míru. Vybavení kongresového sálu:
• klimatizace
• pohodlné konferenční židle vhodné pro sezení v době kongresu
• špičkový dataprojektor
• ozvučení s bezdrátovým mikrofonem
• WiFi – rychlý bezdrátový internet s kapacitou pro pohodlné připojení všech účastníků kongresu
• dálkově ovládané venkovní žaluzie pro případné individuální zatemnění sálu nebo jeho části
• parkování ve dvoře přímo před kongresovým sálem
• v rámci kongresu můžete využít i salonek pro 25 osob v hotelové restauraci Stará Tkalcovna

Můžeme Vám zajistit veškerý doplňkový servis pro kongres jako je catering, hostesky, limousine-service, ozvučení sálu, simultánní tlumočení, dekorace prostor apod.

Fitness
eFi Fitness je vybaveno profesionálním zařízením pro širokou škálu uživatelů od začátečníků až po profesionální sportovce. K dispozici je vybavení a stroje pro klasické cvičení i pro uplatnění moderních metod cvičení jako je TRX, Cross Workout a Bosu Core.

Wellness
Finská a parní sauna se stylovým relaxačním prostorem v eFi Wellness Vám poskytne správné chvíle odpočinku. Ochladit se můžete pod vědrem se studenou vodou, pod ledovou sprchou, čerstvým vzduchem na venkovní terase. Venkovní bazén se slanou vodou je v provozu celý rok a v saunové sezoně slouží jako ochlazovací bazén. Pro naše hosty je připravena k odpočinku relaxační místnosti s příjemnou hudební kulisou.

Letní bar a bazén
V prostorách eFi Hotelu Brno je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén s rozměrem 7 x 4 m a hloubkou 1,4 m se slanou vodou a s protiproudem. Přímo u bazénu je letní eFi Sun bar. Ten Vám poskytne příjemné osvěžení a občerstvení v horkých dnech.


Aktuální ceny apartmánů a další informace k eFi Hotelu Brno jsou k dispozici na www.efihotel.cz.
... Zobrazit více

Vybavení

 • dětská postýlka

 • dětská židlička

 • fén

 • kuchyňka

 • televize

 • varná konvice

 • výtah

Tento objekt neposkytl informace o jejich vybavení

Zajímavosti v okolí

Navštívit můžete hrad Špilberk, brněnské podzemí, vilu Tugendhat, katedrálu sv. Petra a Pavla, Mahenovo divadlo, starou radnici v Brně, což je nejstarší světská stavba ve městě, ...

Dostupnost

 • Vlak: Z Hlavního nádraží tramvajemi č. 2 (směr Stará osada) nebo č. 4 (směr Obřany) na zastávku Körnerova
 • GPS: 49.19963416666666N, 16.62040388888889E

Kontakt

Provozní doba

 • Hotelová recepce je v provozu nepřetržitě: 24h denně

Mapa