Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Ubytování a dovolená - Chalupa Vernířovice

Informace

Chalupa Vernířovice

obec Vernířovice, Šumperk
Česká republika

Tel: +420723358703

Základní popis

Chalupa s kapacitou cca 25 osob se nachází u dojezdu lyžařské sjezdovky, cca 10 km vzdušnou čarou od nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu. Díky své poloze nabízí návštěvníkům pobyt na čistém vzduchu v krásné přírodě a to v zimě i v létě.

Vybavenímikrovlnná trouba, varná konvice, společenská místnost s krbem, stolní tenis, šipkyhoupačka, ohniště, pískoviště, travnatá plocha, trampolína, turistické a cykloturistické trasy

Tipy na ubytování

Horská chata U Velryby

Město: Ostružná

Apartmán u Dohnalů

Město: Šternberk

Chalupa Vernířovice

Město: Šumperk

Penzion Radost

Město: Jeseník

Apartment Mlýnská

Město: Jeseník

Jonáška

Město: Ostružná

VILA Jana

Město: Ostružná

Ranč Orel

Město: Česká Ves

Rodinný penzion MIREI

Město: Bělá pod Pradědem

last minute

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Užijte si Krkonoše se skvělou prázdninovou nabídkou! 6+1 a 5+1 noc zdarma v červenci a srpnu! Ceny s kvalitní polopenzí - dosp./děti 7 - 12/děti 3 - 6 let na 7 nocí Kč 3750,-/Kč 2800,-/Kč 1875,-, na 6 nocí Kč 3300,-/2450,-/1650,-. Těšíme se na Vás!

Naše tipy

Penzion Jiřinka - Dolní Morava

Penzion Jiřinka se nachází 200m od sjezdovek resortu Dolní Morava. Je vhodný především pro dovolenou rodin s dětmi, kterým je k dispozici bazén, dětské hřiště či zookoutek s řadou domácích zvířátek, které potěší zejména nejmladší členy rodiny.

zobrazit

Wellness hotel Vista

Moderní horské středisko s celoročním provozem a širokou nabídkou sportovních a rekreačních aktivit včetně adrenalinových. Lanový park, dobrodružná věž, bobová dráha, sedačková lanovka, disk golf, dětský park. Síť značených cyklo a pěších tras.

zobrazit

Dětské koberce

Když žena oznámí muži radostnou novinu, že očekávají přírůstek do rodiny, nastane nejprve fáze nepřekonatelné radosti a štěstí. Následována je fází pochybností, zda máme na to být dobří rodiče, jestli zvládneme z potomka vychovat milého, čestného a schopného člověka. Teprve pak přijde na řadu fáze praktická, která s sebou nese mnoho změn.

zobrazit

Rodinný penzion MIREI

Domašov se nachází v oblasti Jeseníky. Penzion je umístěn na okraji obce s výhledem na les, k dispozici je podkroví nově zrekonstruované části penzionu a celá nová přístavba. Rodinný penzion, přijemné ubytování vhodné pro rodinky s dětmi.

zobrazit

U Poláků - ubytování v soukromí

Rekreační ubytování nejen pro rodiny s dětmi v blízkosti přehradní nádrže Slezská Harta. Velká zahrada poskytne Vašim dětem dostatek prostoru k různým hrám, mohou také využít pískoviště, venkovní bazén a také dětské hřiště vzdálené 30 m od ubytování.

zobrazit

Malý rodinný Penzion U řeky v Jeseníkách

Malý rodinný pension zaměřený na rodinnou dovolenou s dětmi i kojeneckého věku. Můžeme jim nabídnout RÁJ PRO DĚTI na velké zahradě si můžou v klidu hrát. Rodičům nabízíme malou NEKUŘÁCKOU hospůdku a v ní ART GALERII. Svého pejska si vezměte sebou.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close