Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Ubytování Milovice, to je skvělá dovolená s dětmi

Ubytování Milovice, to je skvělá dovolená s dětmi

Ubytování Milovice, to je skvělá dovolená s dětmi

Aniž by si to mnozí z nás připustili, události z letošního jara zanechaly šrámy na duši i psychice. I když se nám často změnily plány na dovolenou a na cestu do zahraničí si nyní troufne jen málokdo, dlouhá izolace doma vyvolala touhu změnit místo a odjet někam, kde si s rodinou odpočineme od všedních starostí.

Lenošení, výlety a výborné jídlo

To se ovšem snadno řekne, ale hůř provede. Jestliže nás čeká pobyt s dětmi, musíme vždy věnovat pozornost nejen vybavení ubytovacího zařízení, ale také jeho okolí, aby se malí skřítci nenudili a mohli se vydovádět se svými vrtsevníky. Protože jen pokud se baví děti, mohou si na chvilku vydechnout i rodiče.

Jedním ze skvělých míst pro rodinnou dovolenou je penzion Lesní v Milovicích, který naleznete ve středních Čechách v blízkosti lesa, asi 9 km od Benátek nad Jizerou a 6 km od Lysé nad Labem.

Ubytování Milovice nabízí hostům s dětmi skvělé zázemí. Vybírat můžete pokoje či apartmány s kuchyňkou, všechny vybavené klimatizací, sociálním zařízením, televizí a zdarma na vyžádání i dětskou postýlkou. Nejen kluky a táty jistě zaujme možnost půjčení koloběžek, čtyřkolek, ale také bugin. Pro klidnější výlety do okolí Vám v penzionu Milovice nachystají kola a podle sil a zdatnosti také doporučí nejvhodnější cyklotrasy.

Na zahradě hotelu Milovice najdou malí hosté herní sestavu vč. klouzačky, ti odrostlejší pak mohou využít venkovní gril k přípravě nějaké grilované pochoutky.

Necelé dva kilometry od objektu se rozkládá na ploše 10 hektarů dětský park Mirakulum plný zábavy a volnočasových aktivit pro celou rodinu, kde strávíte mnoho hodin při společném dovádění.

Léto, teplé večery a pohodu, to vše nabízí naše nová restaurace a letní terasa, kde si po rušném dni vychutnáte orosený drink a vynikající pokrmy.

12.6.2020

Ubytování Milovice to je skvělá dovolená s dětmi
Ubytování Milovice to je skvělá dovolená s dětmi
Ubytování Milovice to je skvělá dovolená s dětmiDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Hotel Start

Město: Špindlerův Mlýn
last minute

Statek Humenec

LAST MINUTE: 1) 15.4.-18.4.2021, 8000 Kč/objekt (2-10 osob)/ 4 noci; 2) 11.4 - 17.4.2021, 14 000 Kč/objekt (2-10 osob)/ 7 noci; 3) 22.4. - 25.4.2021 8000 Kč/objekt (2-10 osob)/ 4 noci; 4) 17.4. - 24.4.2021 - 14 000 Kč/objekt (2-10 osob)/ 7 noci

Naše tipy

Apartmány skiareál U Vodárny Bedřichov

Apartmánové domy v centru rodinného skiareálu U Vodárny. Ideální místo pro rodiny s dětmi nebo partu přátel. Byty disponují kompletně vybavenou kuchyní i koupelnou. Venkovní i vnitřní dětské hřiště. Bazén s lehátky, terasa s posezením a grilem.

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

Kroužky nad Moníncem

Areál Kroužky nad Moníncem se nachází 78 km od Prahy. Náš areál je ideálním místem, kde mohou děti trávit svůj volný čas, a to v každém ročním období! Velkou výhodou je blízký skiareál Monínec, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze.

zobrazit

Lezecká aréna

Lezecká aréna je hala o rozměrech 14 x 36 m, kde jsme pro Vás postavili unikátní stěnu o celkové ploše 2000 m2. Celkově je na lezecké stěně instalováno přes 88 výstupových linií, které uspokojí úplné začátečníky i profesionály. Vedeme kurzy pro děti.

zobrazit

Hotel Astoria

Nově zrekonstruovaný hotel Astoria*** nabízí moderní ubytování a restauraci U vodopádu s příjemnou terasou a dále pak sluneční terasu s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor.

zobrazit

Hrad a zámek Dolní Kounice

Hrad Dolní Kounice - zábavné akce pro celou rodinu. Celodenní program - atraktivní stanoviště, výtvarné dílničky, malování na obličej, ukázka kovářského řemesla, šermířská představení, karnevaly, výstavy obrazů a fotek, prohlídky paláce...

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB