Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Ubytování Milovice, to je skvělá dovolená s dětmi

Ubytování Milovice, to je skvělá dovolená s dětmi

Ubytování Milovice, to je skvělá dovolená s dětmi

Aniž by si to mnozí z nás připustili, události z letošního jara zanechaly šrámy na duši i psychice. I když se nám často změnily plány na dovolenou a na cestu do zahraničí si nyní troufne jen málokdo, dlouhá izolace doma vyvolala touhu změnit místo a odjet někam, kde si s rodinou odpočineme od všedních starostí.

Lenošení, výlety a výborné jídlo

To se ovšem snadno řekne, ale hůř provede. Jestliže nás čeká pobyt s dětmi, musíme vždy věnovat pozornost nejen vybavení ubytovacího zařízení, ale také jeho okolí, aby se malí skřítci nenudili a mohli se vydovádět se svými vrtsevníky. Protože jen pokud se baví děti, mohou si na chvilku vydechnout i rodiče.

Jedním ze skvělých míst pro rodinnou dovolenou je penzion Lesní v Milovicích, který naleznete ve středních Čechách v blízkosti lesa, asi 9 km od Benátek nad Jizerou a 6 km od Lysé nad Labem.

Ubytování Milovice nabízí hostům s dětmi skvělé zázemí. Vybírat můžete pokoje či apartmány s kuchyňkou, všechny vybavené klimatizací, sociálním zařízením, televizí a zdarma na vyžádání i dětskou postýlkou. Nejen kluky a táty jistě zaujme možnost půjčení koloběžek, čtyřkolek, ale také bugin. Pro klidnější výlety do okolí Vám v penzionu Milovice nachystají kola a podle sil a zdatnosti také doporučí nejvhodnější cyklotrasy.

Na zahradě hotelu Milovice najdou malí hosté herní sestavu vč. klouzačky, ti odrostlejší pak mohou využít venkovní gril k přípravě nějaké grilované pochoutky.

Necelé dva kilometry od objektu se rozkládá na ploše 10 hektarů dětský park Mirakulum plný zábavy a volnočasových aktivit pro celou rodinu, kde strávíte mnoho hodin při společném dovádění.

Léto, teplé večery a pohodu, to vše nabízí naše nová restaurace a letní terasa, kde si po rušném dni vychutnáte orosený drink a vynikající pokrmy.

12.6.2020

Ubytování Milovice to je skvělá dovolená s dětmi
Ubytování Milovice to je skvělá dovolená s dětmi
Ubytování Milovice to je skvělá dovolená s dětmiDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Resort UKO

Město: Bedřichov

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Hotel Vega**** Luhačovice

Město: Luhačovice

Penzion Na Vršku

Město: Branná

Chateau St. Havel

Město: Praha
last minute

Papilonia - motýlí dům Praha

Zastavte se na chvíli a pozorujte pestrobarevné tvory ve vaší těsné blízkosti. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten "létající drahokam" dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelné.

Naše tipy

Úzkokolejka Jindřichův Hradec

Splňte sen mnoha malých i velkých chlapců a přijďte okusit jízdu historickou úzkokolejkou, která Vás proveze překrásnou jihočeskou krajinou. Během roku pořádáme mnoho zajímavých akcí a programů pro celé rodiny. Neváhejte a udělejte si k nám výlet.

zobrazit

Penzion Ovečka

Ovečka je velmi netradiční designový penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoj kategorie Lux.

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Plaváčci s.r.o Brno

PLAVÁČCI s.r.o. plavecký klub, pravidelné kurzy plavání pro děti od 6 měsíců až po šikovné plavce v dráze, šetrná úprava vody UV lampou,plaveme na bazéně třída Generála Píky 11, Kraví hora a Wellness Kuřim.

zobrazit

Hotel Start

Hotel Start je rodinný nekuřácký hotel v centru známého střediska Špindlerův Mlýn, který nabízí příjemné a pohodlné ubytování pro rodiny s dětmi každého věku. K dispozici je dětské hřiště a koutek přímo v hotelu včetně fotbálku a kulečníku.

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Pro rok 2019 UZAVŘENO! Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB