Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Školní výlet v zábavním parku Fábula

Školní výlet v zábavním parku Fábula

Školní výlet v zábavním parku Fábula

„Ach jo a zítra zase do školy”, posteskne si nejeden žáček takhle v neděli večer. Snad všechny děti se během školního roku nejvíce těší na prázdniny, svátky a víkendy. Samozřejmě, že existují i výjimky, které potvrzují pravidlo, a těm je třeba v sobotu smutno po kolektivu kamarádů i po paní učitelce.

Zábavu i poznání nabízí celodenní program v areálu Fábula

Pro většinu školou povinných je však rok nepředstavitelně dlouhý a jakékoliv vybočení z toho každodenního stereotypního sezení v lavicích berou všemi deseti. Proto se taková návštěva kina, divadla či třeba ekocentra setká většinou v řadách dětí s kladnou odezvou a malí uličníci s nadšením zhlédnou dětské představení či program. Jen neradi se potom vrací zpět do svých tříd.

Jedním z nejkrásnějších okamžiků každého roku je bezesporu školní výlet. Jednak je předzvěstí blížících se letních prázdnin a jednak na společné zážitky vzpomínají děti a mnohdy i učitelé po mnoho let. Zvláště pak, když se výlet vydaří, je zajímavý a netradiční. Mnohdy však pomůže i stmelit dětský kolektiv, který je jinak rozhádaný nebo spolu jednotlivci příliš nevychází.

Na co se ale žáci těší, může být pro učitele noční můra. Vždyť už jen vymyslet cíl a program výletu, aby byl pro děti dostatečně poutavý, zároveň ale bezpečný, není jen tak. Naštěstí na obvyklou otázku - Kam s dětmi letos? existuje pádná odpověď. Navštivte zážitkový areál Fábula, který se nachází na rozhraní Vysočiny a Jižních Čech. Jedná se o zábavní park pro děti od 2 let, kdy právě věková skupina 6 - 15 zde najde širokou škálu inteligentní zábavy. Možná budete překvapeni, že si nikdo na mobil nebo tablet za celý den ani nevzpomene, protože v záplavě zážitků nezbyde čas.

Rodinný areál bude otevřen již začátkem května a své návštěvníky potěší mnoha atraktivními okruhy. Shlédnout mohou 3× denně promítání v retrokině, navštíví interaktivní výstavu panenek nebo Igráčků, putovat budou za pokladem nebo si potrápí mozek nad hlavolamy. Ti stateční mohou vyzkoušet únikovou hru, během které se musí do 30 minut dostat z vězeňské cely ven. Nikoliv však za použití síly, ale pouze pomocí důvtipu, odvahy a selského rozumu.

Bohužel počasí neovlivníme a i školní výlety občas vyjdou na deštivé a chladné dny. A co potom? Nevadí, park Fábula můžete navštívit kdykoliv, neboť nabízí atrakce pod střechou i ve venkovním oploceném areálu. Za příznivého počasí se mohou děti vydovádět na dětském hřišti, v přírodním bludišti nebo si zájemci vyzkouší střelbu z kuše.

Školní výlet do areálu Fábula je vhodný především pro mateřské školy a pro 1. stupeň ZŠ. Program na celý den je nejen zábavný, ale i interaktivní a poučný a na jeho sestavení pracovali profesionálové z oblasti školství. Pobavení zaručí i dobrodružná cesta parkem, při které se děti snaží získat co nejvíce bodů do svých karet, které obdrží po příjezdu. Na konci čeká na každého cestovatele malý dáreček a diplom na památku.

26.1.2018

Školní výlet v zábavním parku Fábula
Školní výlet v zábavním parku Fábula
Školní výlet v zábavním parku FábulaDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Vertical Park

Město: Harrachov

DUHOVÝ PARK

Město: Český Brod

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Penzion Na Bidylku

Město: Frýdlant
last minute

Usedlost pod vinohrady

Nabízíme různé pobytové balíčky, např. Rodinný slevový balíček, Velikonoční balíček, Výtvarný balíček, Májový aj. Neváhejte a vyberte si z naší pestré nabídky! Hledáte tip na dárek? Darujte pobyt u nás!

Naše tipy

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

Penzion Čeri

Pension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

zobrazit

Jihlavská šatlava

Jihlavská šatlava je umístěna v bývalé vojenské věznici. Historická památka je v originálním stavu z roku 1869. Uvnitř se nachází 9 cel a mučírna. Kat vykonává trest bičem, písař zapisuje do Smolné knihy. V celách ukázky, repliky. Děti se dobře baví.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB