Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Školní výlet v zábavním parku Fábula

Školní výlet v zábavním parku Fábula

Školní výlet v zábavním parku Fábula

„Ach jo a zítra zase do školy”, posteskne si nejeden žáček takhle v neděli večer. Snad všechny děti se během školního roku nejvíce těší na prázdniny, svátky a víkendy. Samozřejmě, že existují i výjimky, které potvrzují pravidlo, a těm je třeba v sobotu smutno po kolektivu kamarádů i po paní učitelce.

Zábavu i poznání nabízí celodenní program v areálu Fábula

Pro většinu školou povinných je však rok nepředstavitelně dlouhý a jakékoliv vybočení z toho každodenního stereotypního sezení v lavicích berou všemi deseti. Proto se taková návštěva kina, divadla či třeba ekocentra setká většinou v řadách dětí s kladnou odezvou a malí uličníci s nadšením zhlédnou dětské představení či program. Jen neradi se potom vrací zpět do svých tříd.

Jedním z nejkrásnějších okamžiků každého roku je bezesporu školní výlet. Jednak je předzvěstí blížících se letních prázdnin a jednak na společné zážitky vzpomínají děti a mnohdy i učitelé po mnoho let. Zvláště pak, když se výlet vydaří, je zajímavý a netradiční. Mnohdy však pomůže i stmelit dětský kolektiv, který je jinak rozhádaný nebo spolu jednotlivci příliš nevychází.

Na co se ale žáci těší, může být pro učitele noční můra. Vždyť už jen vymyslet cíl a program výletu, aby byl pro děti dostatečně poutavý, zároveň ale bezpečný, není jen tak. Naštěstí na obvyklou otázku - Kam s dětmi letos? existuje pádná odpověď. Navštivte zážitkový areál Fábula, který se nachází na rozhraní Vysočiny a Jižních Čech. Jedná se o zábavní park pro děti od 2 let, kdy právě věková skupina 6 - 15 zde najde širokou škálu inteligentní zábavy. Možná budete překvapeni, že si nikdo na mobil nebo tablet za celý den ani nevzpomene, protože v záplavě zážitků nezbyde čas.

Rodinný areál bude otevřen již začátkem května a své návštěvníky potěší mnoha atraktivními okruhy. Shlédnout mohou 3× denně promítání v retrokině, navštíví interaktivní výstavu panenek nebo Igráčků, putovat budou za pokladem nebo si potrápí mozek nad hlavolamy. Ti stateční mohou vyzkoušet únikovou hru, během které se musí do 30 minut dostat z vězeňské cely ven. Nikoliv však za použití síly, ale pouze pomocí důvtipu, odvahy a selského rozumu.

Bohužel počasí neovlivníme a i školní výlety občas vyjdou na deštivé a chladné dny. A co potom? Nevadí, park Fábula můžete navštívit kdykoliv, neboť nabízí atrakce pod střechou i ve venkovním oploceném areálu. Za příznivého počasí se mohou děti vydovádět na dětském hřišti, v přírodním bludišti nebo si zájemci vyzkouší střelbu z kuše.

Školní výlet do areálu Fábula je vhodný především pro mateřské školy a pro 1. stupeň ZŠ. Program na celý den je nejen zábavný, ale i interaktivní a poučný a na jeho sestavení pracovali profesionálové z oblasti školství. Pobavení zaručí i dobrodružná cesta parkem, při které se děti snaží získat co nejvíce bodů do svých karet, které obdrží po příjezdu. Na konci čeká na každého cestovatele malý dáreček a diplom na památku.

26.1.2018

Školní výlet v zábavním parku Fábula
Školní výlet v zábavním parku Fábula
Školní výlet v zábavním parku FábulaDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

DUHOVÝ PARK

Město: Český Brod

Vertical Park

Město: Harrachov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zoo Praha

Město: Praha

Zrcadlový labyrint

Město: Praha
last minute

Penzion ŽUHANSTA

Penzion nabízí především příjemné ubytování v přírodě, kde se o vás postará milý a ochotný personál. AKCE = zůstaňte 7 nocí a plaťte jenom 6! Rychlý internet dostupný v každém pokoji.

Naše tipy

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Penzion UKO

Penzion a restaurace UKO se zaměřuje na dovolenou rodin s dětmi. Tvoří jej 3 samostatné objekty. Penziony v Bedřichově jsou v těsném sousedství obklopeny krásnou udržovanou zahradou se skalkami, dětským hřištěm s pískovištěm a trampolínou.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her pro děti od 2 do 99 let!

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Hotel Panon

Hotel Panon je umístěn v klidné zóně města Hodonín v srdci Moravského Slovácka. Nabízí kvalitní ubytování v kategorii *** ve 2 lůžkových, 3 lůžkových pokojích a apartmánech. Máme 20 pokojů v antialergické úpravě. Stravování je v klimat. restauraci.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB