Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Školní výlet v zábavním parku Fábula

Školní výlet v zábavním parku Fábula

Školní výlet v zábavním parku Fábula

„Ach jo a zítra zase do školy”, posteskne si nejeden žáček takhle v neděli večer. Snad všechny děti se během školního roku nejvíce těší na prázdniny, svátky a víkendy. Samozřejmě, že existují i výjimky, které potvrzují pravidlo, a těm je třeba v sobotu smutno po kolektivu kamarádů i po paní učitelce.

Zábavu i poznání nabízí celodenní program v areálu Fábula

Pro většinu školou povinných je však rok nepředstavitelně dlouhý a jakékoliv vybočení z toho každodenního stereotypního sezení v lavicích berou všemi deseti. Proto se taková návštěva kina, divadla či třeba ekocentra setká většinou v řadách dětí s kladnou odezvou a malí uličníci s nadšením zhlédnou dětské představení či program. Jen neradi se potom vrací zpět do svých tříd.

Jedním z nejkrásnějších okamžiků každého roku je bezesporu školní výlet. Jednak je předzvěstí blížících se letních prázdnin a jednak na společné zážitky vzpomínají děti a mnohdy i učitelé po mnoho let. Zvláště pak, když se výlet vydaří, je zajímavý a netradiční. Mnohdy však pomůže i stmelit dětský kolektiv, který je jinak rozhádaný nebo spolu jednotlivci příliš nevychází.

Na co se ale žáci těší, může být pro učitele noční můra. Vždyť už jen vymyslet cíl a program výletu, aby byl pro děti dostatečně poutavý, zároveň ale bezpečný, není jen tak. Naštěstí na obvyklou otázku - Kam s dětmi letos? existuje pádná odpověď. Navštivte zážitkový areál Fábula, který se nachází na rozhraní Vysočiny a Jižních Čech. Jedná se o zábavní park pro děti od 2 let, kdy právě věková skupina 6 - 15 zde najde širokou škálu inteligentní zábavy. Možná budete překvapeni, že si nikdo na mobil nebo tablet za celý den ani nevzpomene, protože v záplavě zážitků nezbyde čas.

Rodinný areál bude otevřen již začátkem května a své návštěvníky potěší mnoha atraktivními okruhy. Shlédnout mohou 3× denně promítání v retrokině, navštíví interaktivní výstavu panenek nebo Igráčků, putovat budou za pokladem nebo si potrápí mozek nad hlavolamy. Ti stateční mohou vyzkoušet únikovou hru, během které se musí do 30 minut dostat z vězeňské cely ven. Nikoliv však za použití síly, ale pouze pomocí důvtipu, odvahy a selského rozumu.

Bohužel počasí neovlivníme a i školní výlety občas vyjdou na deštivé a chladné dny. A co potom? Nevadí, park Fábula můžete navštívit kdykoliv, neboť nabízí atrakce pod střechou i ve venkovním oploceném areálu. Za příznivého počasí se mohou děti vydovádět na dětském hřišti, v přírodním bludišti nebo si zájemci vyzkouší střelbu z kuše.

Školní výlet do areálu Fábula je vhodný především pro mateřské školy a pro 1. stupeň ZŠ. Program na celý den je nejen zábavný, ale i interaktivní a poučný a na jeho sestavení pracovali profesionálové z oblasti školství. Pobavení zaručí i dobrodružná cesta parkem, při které se děti snaží získat co nejvíce bodů do svých karet, které obdrží po příjezdu. Na konci čeká na každého cestovatele malý dáreček a diplom na památku.

26.1.2018

Školní výlet v zábavním parku Fábula
Školní výlet v zábavním parku Fábula
Školní výlet v zábavním parku FábulaDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

Penzion Na Bidylku

Město: Frýdlant

Motel Charlie

Město: Jičín
last minute

Landal Marina Lipno

ZAHÁJENÍ LETNÍ TURISTICKÉ SEZÓNY LIPNO 2018 V sobotu 19.05.2018 se v Lipně nad Vltavou uskuteční oficiální Zahájení letní turistické sezóny, kde se pojede otevřený závod na dračích lodích Lipno Dragon Boat Race 2018. 19.05.2018 - 09:00 HOD. - 20.05.

Naše tipy

Penzion Ovečka

Ovečka je velmi netradiční designový penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoj kategorie Lux.

zobrazit

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Celoroční ubytování v kompletně vybavených srubových chatách a penzionu. Chaty mají vybavené kuchyně, soc. zařízení, lokální vytápění ( dle velikosti krb, TV). Nedaleko lanovky na Pustevny pod horou Radhošť v Beskydech. Vhodné pro rodiny s dětmi.

zobrazit

Landal Marina Lipno

Ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno je spojení krásné přírody, kvalitního ubytování a velké množství aktivit přesně stvořené pro Vaši dovolenou. Apartmány pro 2 - 10 osob.

zobrazit

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediné kamenné divadlo svého druhu u nás. Vedle kouzelnických představení si zde můžete také prohlédnout expozice starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka všech dob H. Houdiniho.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB