Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Luxusní hotel v Ostravě

Luxusní hotel v Ostravě

Luxusní hotel v Ostravě

Většina z nás si pod pojmem „výlet v Česku“ vybaví horskou túru jarní přírodou, návštěvu krásného zámku nebo středověkého hradu či třeba prohlídku staré Prahy s jejími historickými památkami. Ale pojďme to pro tentokrát vzít tak trochu z jiné strany. O pamětihodnostech matičky stověžaté Prahy toho již bylo napsáno hodně a na výlet do hlavního města jezdí nejen rodiny s dětmi, ale snad každý zde byl i povinně se školou.

Poznáváme Česko

Udělejme tedy jednou něco nepovinně a vydejme se na opačný konec republiky do opomíjené Ostravy. Ať již máme jakékoliv záliby či zájmy, budeme možná překvapeni širokou nabídkou přírodních, kulturních a především technických památek, jež Ostrava návštěvníkům nabízí.

Možná máte ještě v mysli zakořeněný názor, že se jedná o město špinavé, páchnoucí, plné ocelových továren a zdevastovaného životního prostředí. Opak je ale pravdou a za několik posledních desítek let prošlo toto důlní město nevídanou změnou. Vezměte tedy děti a přijeďte se přesvědčit na vlastní oči. Za zmínku stojí třeba návštěva hornického skanzenu pod Landekem a dalších zajímavostí týkajících se historie hornictví. Také Slezskoostravský hrad, zoologická zahrada či areál Miniuni nadchne všechny bez rozdílu věku.

Aby si však návštěvník mohl utvořit o lokalitě svůj názor, je dobré zde strávit alespoň dva dny. Najít kvalitní ubytování poblíž centra Ostravy tak, abychom měli všechno hezky při ruce, bývá někdy obtížné, a je proto vhodné rezervovat si pokoj s dostatečným předstihem. Především v době výstav a jiných kulturních akcí bývají ubytovací kapacity rychle obsazené.

Hosty výborně hodnocený čtyřhvězdičkový hotel Jan Maria zaujme svou strategickou polohou jak rodiny s dětmi, tak třeba i mladé páry. V jeho těsné blízkosti se nachází ZOO, nákupní centrum, historicky hrad, ale třeba také známá Stodolní ulice plná barů a klubů.

Hotel Jan Maria v Ostravě je umístěn v objektu bývalé šachty a nabízí stylové a komfortní ubytování ve 22 nekuřáckých pokojích, z čehož jeden je bezbariérový. Na vyžádání je pro rodiny s dětmi připravena dětská postýlka. Pobyt zpestří návštěva bowlingu, wellness s whirpoolem, infrasaunou a fitness. V případě vhodného počasí je hostům k dispozici multifunkční sportovní hřiště s umělým povrchem.

Nejen ubytovaní mohou přijít ochutnat delikatesy do hotelové luxusní restaurace Ostrava. Pohodovou atmosféru v chladných dnech umocňuje hořící krb a v letní sezóně zve hosty k posezení krytá terasa.

Poznejte neprávem opomíjené město, navštivte jeho pamětihodnosti a se sklenkou výborného vína prožijte na hotelové terase nezapomenutelné chvíle se svými nejbližšími.

Luxusní hotel v Ostravě
Luxusní hotel v Ostravě
Luxusní hotel v OstravěDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

Kyprův mlýn

Město: Telč

Penzion U Holuba

Město: Hradčovice
last minute

Apart Hotel Jablonec

Zvýhodněné víkendové pobyty - každý měsíc jiná aktuální nabídka.

Naše tipy

Hotýlek u hraběte Harracha

Hotýlek u hraběte Harracha se nachází v klidné části Harrachova a nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. Jedná se o rodinný hotýlek se stylovou restaurací, útulnými a prostornými pokoji a novým wellnes, které je pouze pro naše hotelové hosty.

zobrazit

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Hotel Vega***superior Luhačovice

Sport & Wellness Hotel Vega***superior je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají plnými doušky malebné a neporušené přírody bez městského hluku. Na místě, které bude tím nejlepším “základním táborem” pro Vaše cesty!

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Penzion Na Bidylku

Rodinný penzion s keramickým atelierem a Hrníčkovou galerií. Kapacita 16 lůžek. Možnosti zábavy pro hosty: výroba hrníčků, půjčovna koloběžek, ping-pong, tenis, karambol, venkovní kuchyně, terasa, ohrada s oslíkem a kozlíkem. Klid venkovské krajiny.

zobrazit

Ubytování v soukromí U Supíků Ve Vlčí

Ubytování zaměřené na rodiny s dětmi v srdci CHKO Bílé Karpaty. Pronájem pouze objektu jako celku, max. kapacita 11os- Ideální pro 2 (max. 3 rodiny). Pohádkové pokoje, vnitřní herna s domečkem, dětské hřiště a zážitkové programy v rodinném prostředí.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB