Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Levná cesta na dovolenou

Levná cesta na dovolenou

Levná cesta na dovolenou

A už se opět přiblížilo to krásné období léta, prázdnin a dovolených. Většina z nás začíná o výběru dovolené přemýšlet někdy v období Velikonoc, jsou však i tací, kteří mají jasno už na přelomu roku. Aby také ne. Ono vybrat, naplánovat a zajistit tu spoustu věcí, které odjezdu předchází, není jen tak. Nechávat vše na poslední chvíli se dost často nevyplácí.

Půjčenou dodávkou na rodinnou dovolenou

Snad si ani nechceme představit rodinu, která nakládá poslední tašky do vozu, děti již zapnuté v autosedačkách a natěšené na nové zážitky, když v tom jednomu z rodičů vytane na mysli otázka, jak dlouho nám vlastně ještě platí pasy či máme zaplacené povinné ručení a pojistku nebo kdy naposledy byl náš vůz na servisní prohlídce STK? Hrůza je poté ještě dokonána, jakmile zjistíme, že některý z termínů již proběhl a nám nezbývá než odjezd odložit a postarat se o příslušnou nápravu.

To, že si léto bez cestování neumí snad téměř nikdo představit, je jasné. Co však dělat, když nás lákají dálky, ale naše vozidlo je ve špatném technickém stavu či zcela nepojízdné nebo bychom rádi podnikli cestu i s rodiči či přáteli, kteří neřídí a vůz třeba ani nevlastní? Mohlo by se zdát, že v takovém případě máme smůlu a z vytoužené dovolené nebude nic. Nemusíme však hned házet flintu do žita, šance ještě existuje. Zachránit nám prázdniny může půjčovna dodávek v Ostravě. A nejen to. Odpadne nám totiž mnoho starostí s kontrolou technické způsobilosti vozidla a STK, neboť všechny nabízené vozy jsou ve výborném stavu a v naprostém pořádku. Naplánovat cestu si můžeme i do zahraničí, třeba k moři nebo do hor, protože nejenže se veškeré vybavení pohodlně vejde do úložného prostoru a auto pojme až 9 pasažérů, ale autopůjčovna dodávek Ostrava poskytuje výjezdy do zahraničí bez příplatků. V ceně půjčovného má zákazník také dálniční známku, pojištění po celé EU a asistenční služby nonstop. Velikou výhodou může být možnost úschovy vozu řidiče, který si dodávku vyzvedne.

V letním období, kdy je cestovatelská sezóna v plném proudu, musíme počítat s velkou vytížeností vozidel a je dobré  provést dostatečně dopředu rezervaci data zapůjčení.

V nabídkách půjčoven můžeme vybírat mezi vozy pro menší i velké rodiny, ve kterých lze přepravit až 9 osob. Dětem lze samozřejmě do vozů nainstalovat bezpečnostní autosedačky.

I v ostatních městech si můžeme vypůjčit vozy na prázdninové cesty, stěhování nebo pro firemní účely. Autopůjčovna Olomouc stejně jako autopůjčovna dodávek Brno nabízí vozy různých značek jako jsou Mercedes, Iveco, Ford a jiné. Ať již potřebujeme využít půjčený vůz na kratší rodinnou dovolenou nebo nám bude vyhovovat spíše dlouhodobý pronájem, máme jistotu dobrého stavu vozidla a pak ani takovou výměnu čelního skla nemusíme řešit. Zajímavá je jistě také úspora nákladů, o které se dvě rodiny mohou následně podělit.

Pokud tedy plánujete letos společnou dovolenou s dětmi a prarodiči nebo s přáteli, těšte se na skvělé zážitky bez starostí a problémů.

4.6.2018

Levná cesta na dovolenou
Levná cesta na dovolenou
Levná cesta na dovolenouDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Landal Marina Lipno

Město: Lipno nad Vltavou

Kroužky nad Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko
last minute

ProFamily Hotel TOP Benecko

Sledujte webové stránky ProFamily Hotel TOP a využijte během roku některou z našich výhodných nabídek. Přijďte si s rodinou užít skvělé prázdniny k nám do Krkonoš.

Naše tipy

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Lezecká aréna

Lezecká aréna je hala o rozměrech 14 x 36 m, kde jsme pro Vás postavili unikátní stěnu o celkové ploše 2000 m2. Celkově je na lezecké stěně instalováno přes 88 výstupových linií, které uspokojí úplné začátečníky i profesionály. Vedeme kurzy pro děti.

zobrazit

Hotel Vega****superior Luhačovice

Sport & Wellness Hotel Vega**** superior je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají plnými doušky malebné a neporušené přírody bez městského hluku. Na místě, které bude tím nejlepším "základním táborem" pro Vaše cesty!

zobrazit

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediné kamenné divadlo svého druhu u nás. Vedle kouzelnických představení si zde můžete také prohlédnout expozice starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka všech dob H. Houdiniho.

zobrazit

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB