Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Levná cesta na dovolenou

Levná cesta na dovolenou

Levná cesta na dovolenou

A už se opět přiblížilo to krásné období léta, prázdnin a dovolených. Většina z nás začíná o výběru dovolené přemýšlet někdy v období Velikonoc, jsou však i tací, kteří mají jasno už na přelomu roku. Aby také ne. Ono vybrat, naplánovat a zajistit tu spoustu věcí, které odjezdu předchází, není jen tak. Nechávat vše na poslední chvíli se dost často nevyplácí.

Půjčenou dodávkou na rodinnou dovolenou

Snad si ani nechceme představit rodinu, která nakládá poslední tašky do vozu, děti již zapnuté v autosedačkách a natěšené na nové zážitky, když v tom jednomu z rodičů vytane na mysli otázka, jak dlouho nám vlastně ještě platí pasy či máme zaplacené povinné ručení a pojistku nebo kdy naposledy byl náš vůz na servisní prohlídce STK? Hrůza je poté ještě dokonána, jakmile zjistíme, že některý z termínů již proběhl a nám nezbývá než odjezd odložit a postarat se o příslušnou nápravu.

To, že si léto bez cestování neumí snad téměř nikdo představit, je jasné. Co však dělat, když nás lákají dálky, ale naše vozidlo je ve špatném technickém stavu či zcela nepojízdné nebo bychom rádi podnikli cestu i s rodiči či přáteli, kteří neřídí a vůz třeba ani nevlastní? Mohlo by se zdát, že v takovém případě máme smůlu a z vytoužené dovolené nebude nic. Nemusíme však hned házet flintu do žita, šance ještě existuje. Zachránit nám prázdniny může půjčovna dodávek v Ostravě. A nejen to. Odpadne nám totiž mnoho starostí s kontrolou technické způsobilosti vozidla a STK, neboť všechny nabízené vozy jsou ve výborném stavu a v naprostém pořádku. Naplánovat cestu si můžeme i do zahraničí, třeba k moři nebo do hor, protože nejenže se veškeré vybavení pohodlně vejde do úložného prostoru a auto pojme až 9 pasažérů, ale autopůjčovna dodávek Ostrava poskytuje výjezdy do zahraničí bez příplatků. V ceně půjčovného má zákazník také dálniční známku, pojištění po celé EU a asistenční služby nonstop. Velikou výhodou může být možnost úschovy vozu řidiče, který si dodávku vyzvedne.

V letním období, kdy je cestovatelská sezóna v plném proudu, musíme počítat s velkou vytížeností vozidel a je dobré  provést dostatečně dopředu rezervaci data zapůjčení.

V nabídkách půjčoven můžeme vybírat mezi vozy pro menší i velké rodiny, ve kterých lze přepravit až 9 osob. Dětem lze samozřejmě do vozů nainstalovat bezpečnostní autosedačky.

I v ostatních městech si můžeme vypůjčit vozy na prázdninové cesty, stěhování nebo pro firemní účely. Autopůjčovna Olomouc stejně jako autopůjčovna dodávek Brno nabízí vozy různých značek jako jsou Mercedes, Iveco, Ford a jiné. Ať již potřebujeme využít půjčený vůz na kratší rodinnou dovolenou nebo nám bude vyhovovat spíše dlouhodobý pronájem, máme jistotu dobrého stavu vozidla a pak ani takovou výměnu čelního skla nemusíme řešit. Zajímavá je jistě také úspora nákladů, o které se dvě rodiny mohou následně podělit.

Pokud tedy plánujete letos společnou dovolenou s dětmi a prarodiči nebo s přáteli, těšte se na skvělé zážitky bez starostí a problémů.

4.6.2018

Levná cesta na dovolenou
Levná cesta na dovolenou
Levná cesta na dovolenouDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

ZOO Liberec

Město: Liberec

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Zoo Praha

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Vertical Park

Město: Harrachov
last minute

Penzion Na Bidýlku

Jarní prázdniny máte letos vyřešené, pokud si včas rezervujete pobyt v našem penzionu Na Bidýlku. Nabízíme nejen sportovní, ale i výtvarné zážitky. V domě se nachází keramický atelier. Pro návštěvníky a hosty penzionu nabízíme hrníčkové workshopy.

Naše tipy

Penzion Na Vršku

Penzion Na Vršku je nově vybudovaný rodinný penzion v obci Branná u Šumperka, který Vás okouzlí jedinečným výhledem a hřejivou atmosférou. Plně vybavené krásné apartmány o kapacitě 6-ti osob uspokojí i větší rodiny.

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

Landal Marina Lipno

Ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno je spojení krásné přírody, kvalitního ubytování a velké množství aktivit přesně stvořené pro Vaši dovolenou. Apartmány pro 2 - 10 osob.

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB