Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Hotel pro rodiny s dětmi aneb jak vybrat ideální dovolenou

Hotel pro rodiny s dětmi aneb jak vybrat ideální dovolenou

Hotel pro rodiny s dětmi aneb jak vybrat ideální dovolenou

Jaro, léto, podzim či zima, vyrazit za klidem a odpočinkem není na škodu v žádném ročním období. S narůstajícími starostmi, péčí o děti a vytíženým pracovním kalendářem je ale mnohdy složitější si najít čas na relaxování a nicnedělání. V případě dětí vás většinou ani příliš velký relax nečeká, spíše naopak. Takže pokud toužíte po troše času pro sebe samé, stojí za to navštívit hotel pro rodiny s dětmi. ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Zde se vaše ratolest vyřádí jako nikdy dřív.

Základem je bohatý program

Když vyrážíte na dovolenou s vašimi raubíři, je téměř povinností mít pořádně pestrý program, a to na každý den. Hotel pro rodiny s dětmi obvykle sídlí v prostředí poměrně bohatém na kulturní a přírodní zážitky, navíc většina z těchto hotelů nabízí i své vlastní animační programy, výlety nebo mají dokonce i hrací koutek. Ten slouží jako skvělá možnost v hlavě v případě, kdy vám vaše ratolest už začíná přerůstat přes hlavu. V případě, že například zamíříte do Krkonoš, rozhodně se zde nebudete nudit. V zimě se děti vyřádí na svahu a v létě vyrazí na noční stezku odvahy.

Nezapomeňte si kola

Letní dovolená v horách není nikdy na škodu. Vypadnout na chvíli z ruchu města, splynout s přírodou. Obzvlášť v dnešní době technologické, když už i ti nejmenší vlastní mobil. Vyrazit v létě do Krkonoš se tak rozhodně vyplatí. Objevíte nádhernou přírodu, navštívíte Lufťákovu stezku a využijete ničím nerušeného klidu prostředí, co nabízí váš hotel. Rodiny s dětmi se v posledních několika letech staly častými návštěvníky právě zde. A není se čemu divit.

Rezervace je důležitá

Hotel pro rodiny s dětmi často nabízí takzvané sezónní nabídky, které kromě standardního pobytu nabízí i vedlejší výhody a slevy. V ceně mnohdy bývá započítán i samotný animační program.

Dobré je ovšem rezervovat s poněkud větším časovým předstihem, protože obzvlášť v létě bývají hotely většinou už dávno zaplněné.

7.9.2020

Hotel pro rodiny s dětmi aneb jak vybrat ideální dovolenou
Hotel pro rodiny s dětmi aneb jak vybrat ideální dovolenou
Hotel pro rodiny s dětmi aneb jak vybrat ideální dovolenouDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Resort UKO

Město: Bedřichov

Hotel Velká Klajdovka

Město: Brno

U HRÁDKU **** SUPERIOR

Město: Znojmo
last minute

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Sleva 25% na zbylá místa Královny Kapesky na 13.9. - při objednání online zadejte slevový kód PODZIM2020

Naše tipy

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Penzion Slunečno

Rodinný penzion Slunečno nabízí ubytování v Českém ráji. V kouzelné přírodě jižní části Českého ráje, nedaleko hradu Kost. Zve k rodinné dovolené a k načerpání sil v borovicových lesích a krásné přírodě.

zobrazit

Dancing House - Tančící dům hotel

Dancing House - Tančící dům hotel se nachází přímo ve světoznámé budově Tančícího domu, jedné z novodobých architektonických dominant Prahy. Čeká na Vás welcome občerstvení při příjezdu, Wifi, minibar, kávovar ve všech pokojích a skělá kuchyně.

zobrazit

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB