Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Hledáte zajímavé tipy na výlety? Najděte inspiraci v online průvodci.

Hledáte zajímavé tipy na výlety? Najděte inspiraci v online průvodci.

Hledáte zajímavé tipy na výlety? Najděte inspiraci v online průvodci.

Pobyt na čerstvém vzduchu a turistika se v poslední době staly velmi žádanými volnočasovými aktivitami, a to i pro rodiny s dětmi. Výlety a túry mimo domov přispívají k relaxaci, zlepšení fyzické a psychické kondice. Vždy je dobré vědět, kam se vydat, abyste nemuseli zbytečně tápat. Pro inspiraci k budoucím výletům do přírody vám pomůže specializovaný neziskový portál Natreku.cz.

Základní cíle neziskového portálu Natreku.cz

Web Natreku.cz přináší ucelené informace a tipy na výlety, a to s podrobnými popisky různých tras a horských túr. Jsou rozlišené dle náročnosti, takže si zde najde ten správný výlet do přírody každý z vás. Můžete si v klidu a pohodlí domova naplánovat trasu klidně pro celou rodinu s dětmi dle toho, na jak těžký a dlouhý výšlap se cítíte.

Portál shromažďuje detailní informace tak, abyste měli dokonalý přehled o každé lokalitě. U každého tipu tak nechybí například údaje o náročnosti, případných nebezpečích na trase, převýšení a vrcholech zvolené cesty apod. Kromě toho získáte přehled rovněž díky fotogalerii, tudíž budete vědět, co vás na trase čeká zajímavého.

Tipy na výlety nejen v ČR, ale i v dalších vybraných evropských zemích

Cílem portálu je poskytovat kvalitní a plnohodnotné informace. Zaměřuje se nejen na Česko, zjistíte zde například údaje, které se zaměřují na Tatry Slovensko, ferraty Rakousko atd.

Možnost filtrování treků vám urychlí hledání potřebných informací, které byste jinak jen těžko a hlavně zdlouhavě získávali na jiných, často dosti nepřehledných stránkách na internetu. Filtrování túr a treků se dá uzpůsobit konkrétní zemi, do níž se chystáte, pohoří či třeba obtížnosti výšlapů, kdy nejnižší náročnost umožňuje bezproblémové výlety rodin s malými dětmi.

Současná situace není příliš nakloněná cestování. Dá se však očekávat, že již brzy bude líp a vy se budete moci opět vydat na výlety a treky, na což se už jistě mnozí z vás náramně těší. Díky portálu Natreku.cz máte šanci si důkladně naplánovat vaše příští túry za přírodními krásami.

14.4.2021

Výlety-Slovensko-Tatry
Výlety-Rakousko-Alpy
Výlety-s-dětmi-Slovensko-TatryDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Chateau St. Havel

Město: Praha

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

Wellness Hotel Astra

Město: Špindlerův Mlýn

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko
last minute

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Vážení diváci. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a budou vyměněny po dohodě s pokladnou divadla. Ponechte si prosím vaše vstupenky, po skončení opatření vám vstupenky samozřejmě vyměníme na náhradní termín dle vašeho výběru.

Naše tipy

Úzkokolejka Jindřichův Hradec

Splňte sen mnoha malých i velkých chlapců a přijďte okusit jízdu historickou úzkokolejkou, která Vás proveze překrásnou jihočeskou krajinou. Během roku pořádáme mnoho zajímavých akcí a programů pro celé rodiny. Neváhejte a udělejte si k nám výlet.

zobrazit

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Hotel Helios

Hotel Helios nabízí ubytování v pokojích i apartmánech s možností využití rozsáhlého wellness centra, masážního a kosmetického studia, konferenčních prostor a sportovního zařízení. Ideální podmínky ke skloubení sportu a relaxace v horském prostředí.

zobrazit

Penzion Sudkovi

Penzion Sudkovi pro rodiny s dětmi. Objekt leží v přírodě s velkým travnatým pozemkem, na rozhraní Českého Ráje a Krkonoš. V zimě možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách. Kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Pokoje s vlastním soc. zařízením.

zobrazit

Relax Hotel Bára ***

Navštivte Relax Hotel Bára zařízený pro pobyt rodin s dětmi! Velmi pěkné ubytování a skvělé vybavení pro Vaše děti! Zábava pro celou rodinu. Děti najdou herny a hřiště, maminky krásné wellness, tatínci cyklotrasy nebo běžecké trasy přímo od hotelu.

zobrazit

Penzion a restaurace Zlatovláska

Penzion s restaurací Zlatovláska najdete v turisticky vyhledávaném regionu Jindřichova Hradce a Třeboňska, necelý 1 km od zámku Červená Lhota. Kraj vybízí k výletům, procházkám, ale i k cykloturistice. Děláme vše pro to, aby se u nás dětem líbilo.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB