Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená v penzionu v Krkonoších

Dovolená v penzionu v Krkonoších

Dovolená v penzionu v Krkonoších

Celý rok se honíme z práce do práce a ani si vlastně nevšimneme, jak nám naše dětičky rostou a jak se mění jejich záliby a zájmy. O jeden skvělý zážitek bychom se tedy alespoň jednou ročně neměli nechat připravit, a tím je společná rodinná dovolená. Vždyť kdy jindy, než o prázdninách dokážeme vypnout, relaxovat a zároveň naslouchat našim blízkým. Možná nás překvapí, s jakými novými názory a poznatky přijdou naše ratolesti, a kolik legrace se s nimi již dá zažít.

Penziony nabízí pohodlí a komfort

Jaké ubytování však pro dovolenou zvolit, aby si i maminky užily trochu toho luxusu a nestrávily volno jen přípravou jídla pro hladové strávníky? Pobyt ve stanu je sice prima, ale kdo má děti ví, kolik věcí se pro ně na takovou cestu musí vézt. Jak nepříjemné mohou být deštivé dny, kdy se jednak všichni koušou nudou a jednak máme pocit, že navlhlé vybavení již nikdy nevyschne. Výbornou volbou jsou pak penziony, kde je o klienty pečováno, ale zároveň poskytují dostatek soukromí a klidu.

Do našeho hledáčku se při výběru lokality dostaly i penziony Krkonoše, které nabízí stravování formou snídaně či polopenze, takže čas běžně strávený v kuchyni můžeme využít třeba k procházce po okolí nebo k plánování společného cyklo výletu. Kdo totiž nezná naše nejvyšší pohoří, bude jistě příjemně překvapen, kolik možností k nezapomenutelným výletům skýtá.

Penziony Harrachov
Horské středisko Harrachov se nachází v západní části Krkonoš a láká ke strávení aktivní dovolené s dětmi. Jeho sklářská historie je zde dodnes znát a sklářští mistři foukači se čas od času sjedou v místní sklárně, aby oslavili založení původní harrachovské hutě z 18. století. Vyznavači historie jistě navštíví Hornické muzeum či Muzeum historie lyžování. K nejvyhledávanějším cílům patří Mumlavské vodopády, jež se z výšky 7 m řítí dolů přes žulovou skálu. Na kole nebo s kočárkem v příjemném stínu lesa dojdeme až na lávku nad vodopády, kde si snad každý musí udělat nějaké to selfíčko.
Po celý rok zde nabízí penziony kvalitní ubytování s možností stravy, s úschovou kol a dětskými koutky.

Penziony Špindlerův Mlýn
Perlou pohoří bylo kdysi nazváno město Špindlerův Mlýn, a to plným právem. Leží na jižní straně Krkonoš a protéká jím mladé Labe a Dolský potok. Velmi mile překvapí cenová nabídka ubytování. Přesto, že jde o vyhlášené středisko, nabízí se zákazníkům penziony všech kategorií a vybavení včetně wellness a masáží.
Mezi oblíbené výlety patří výstup na Sněžku, která láká svými výhledy na okolní hřebeny. Jen si představte, jak po náročném výšlapu na naši nejvyšší horu relaxujete v jednom z penzionů naložení se sklenkou dobrého vínka v teplé vířivce.

Penziony Pec pod Sněžkou
V údolí řeky Úpy v samém srdci Krkonošského národního parku se nachází malebné horské městečko Pec pod Sněžkou. Milovníci turistiky zde budou jako v ráji. Avšak nejen pěší, ale i cykloturisté mohou zdolat výstup na Sněžku z této strany. Největším lákadlem jsou pak bezesporu dech beroucí panoramatické výhledy. Při úpatí Sněžky návštěvníky uchvátí mohutné horské údolí ledovcového původu zvané Obří důl.
V místě na zájemce čeká více než 50 penzionů připravených postarat se o dospělé i děti. Personál se snaží splnit hostům každé přání tak, aby odjížděli spokojení a zase se rádi vraceli.

Dovolená v penzionu v Krkonoších
Dovolená v penzionu v Krkonoších
Dovolená v penzionu v KrkonošíchDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotel Vega***superior Luhačovice

Město: Luhačovice

apartmá/penzion Vila Alena

Město: Horní Malá Úpa

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko

Penzion U Holuba

Město: Hradčovice
last minute

Penzion St. Leonhard***

Chcete si užít jarní prázdniny s nutrií rodinkou? Pak navštivte náš penzion, který se nalézá v klidné oblasti Šumavy na samotě, kde mohou děti volně běhat po hřišti. Sjezdovky pro děti v dostupnosti od 4-25km. K dispozi v Nýrsku kluziště zdarma.

Naše tipy

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

Hotel Vega***superior Luhačovice

Sport & Wellness Hotel Vega***superior je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají plnými doušky malebné a neporušené přírody bez městského hluku. Na místě, které bude tím nejlepším “základním táborem” pro Vaše cesty!

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Chalupa Zaječí

Nově postavená chalupa s oplocenou zahradou, dětským hřištěm, venkovním bazénem a s opravdu velkou hernou na půdě, kde je kromě prvků pro děti umístěn také fotbálek, který si rádi zahrají i dospělí.

zobrazit

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

" Penzion roku 2013 a 2015 " s restaurací se nachází nedaleko Vranovské přehrady a města Znojma. Děti vítány!!! Pro Vaše děti máme uzavřenou udržovanou zahradu s dětským hřištěm, pískovištěm, hračkam, skluzavkou, dětským domečkem a dětským koutkem.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB