Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená v penzionu v Krkonoších

Dovolená v penzionu v Krkonoších

Dovolená v penzionu v Krkonoších

Celý rok se honíme z práce do práce a ani si vlastně nevšimneme, jak nám naše dětičky rostou a jak se mění jejich záliby a zájmy. O jeden skvělý zážitek bychom se tedy alespoň jednou ročně neměli nechat připravit, a tím je společná rodinná dovolená. Vždyť kdy jindy, než o prázdninách dokážeme vypnout, relaxovat a zároveň naslouchat našim blízkým. Možná nás překvapí, s jakými novými názory a poznatky přijdou naše ratolesti, a kolik legrace se s nimi již dá zažít.

Penziony nabízí pohodlí a komfort

Jaké ubytování však pro dovolenou zvolit, aby si i maminky užily trochu toho luxusu a nestrávily volno jen přípravou jídla pro hladové strávníky? Pobyt ve stanu je sice prima, ale kdo má děti ví, kolik věcí se pro ně na takovou cestu musí vézt. Jak nepříjemné mohou být deštivé dny, kdy se jednak všichni koušou nudou a jednak máme pocit, že navlhlé vybavení již nikdy nevyschne. Výbornou volbou jsou pak penziony, kde je o klienty pečováno, ale zároveň poskytují dostatek soukromí a klidu.

Do našeho hledáčku se při výběru lokality dostaly i penziony Krkonoše, které nabízí stravování formou snídaně či polopenze, takže čas běžně strávený v kuchyni můžeme využít třeba k procházce po okolí nebo k plánování společného cyklo výletu. Kdo totiž nezná naše nejvyšší pohoří, bude jistě příjemně překvapen, kolik možností k nezapomenutelným výletům skýtá.

Penziony Harrachov
Horské středisko Harrachov se nachází v západní části Krkonoš a láká ke strávení aktivní dovolené s dětmi. Jeho sklářská historie je zde dodnes znát a sklářští mistři foukači se čas od času sjedou v místní sklárně, aby oslavili založení původní harrachovské hutě z 18. století. Vyznavači historie jistě navštíví Hornické muzeum či Muzeum historie lyžování. K nejvyhledávanějším cílům patří Mumlavské vodopády, jež se z výšky 7 m řítí dolů přes žulovou skálu. Na kole nebo s kočárkem v příjemném stínu lesa dojdeme až na lávku nad vodopády, kde si snad každý musí udělat nějaké to selfíčko.
Po celý rok zde nabízí penziony kvalitní ubytování s možností stravy, s úschovou kol a dětskými koutky.

Penziony Špindlerův Mlýn
Perlou pohoří bylo kdysi nazváno město Špindlerův Mlýn, a to plným právem. Leží na jižní straně Krkonoš a protéká jím mladé Labe a Dolský potok. Velmi mile překvapí cenová nabídka ubytování. Přesto, že jde o vyhlášené středisko, nabízí se zákazníkům penziony všech kategorií a vybavení včetně wellness a masáží.
Mezi oblíbené výlety patří výstup na Sněžku, která láká svými výhledy na okolní hřebeny. Jen si představte, jak po náročném výšlapu na naši nejvyšší horu relaxujete v jednom z penzionů naložení se sklenkou dobrého vínka v teplé vířivce.

Penziony Pec pod Sněžkou
V údolí řeky Úpy v samém srdci Krkonošského národního parku se nachází malebné horské městečko Pec pod Sněžkou. Milovníci turistiky zde budou jako v ráji. Avšak nejen pěší, ale i cykloturisté mohou zdolat výstup na Sněžku z této strany. Největším lákadlem jsou pak bezesporu dech beroucí panoramatické výhledy. Při úpatí Sněžky návštěvníky uchvátí mohutné horské údolí ledovcového původu zvané Obří důl.
V místě na zájemce čeká více než 50 penzionů připravených postarat se o dospělé i děti. Personál se snaží splnit hostům každé přání tak, aby odjížděli spokojení a zase se rádi vraceli.

Dovolená v penzionu v Krkonoších
Dovolená v penzionu v Krkonoších
Dovolená v penzionu v KrkonošíchDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

ZOO Liberec

Město: Liberec

Vertical Park

Město: Harrachov

Zoo Praha

Město: Praha

Čiperové

Město: Brno

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov
last minute

Landal Marina Lipno

Slavnostní zahájení sezóny Království lesa. Bohatý program plný pohádek, animačních programů pro děti si užijí nejen děti ale i dospělí. Originální atrakce, prolézačky a další prvky v krásném prostředí lesa. 28.04.2018 - 10:00 - 17:00

Naše tipy

Penzion Pod Moníncem

Zveme Vás do rodinného penzionu, který se nachází na rozhraní středních a jižních Čech. Nalézá se za vesnicí na samotě, uprostřed veliké zahrady (cca 15 000m2) s bazénem a altánem. Les za plotem. V zimě skvělé lyžování. Čeká Vás i děti fajn dovolená.

zobrazit

Apartmany 294

Penzion rodinného typu Apartmány 294 vám nabízí celoroční ubytování v Bedřichově v Jizerských horách v nadstandardně vybavených apartmánech a pokojích. Penzion leží v klidné části obce a je vhodný pro rodiny s dětmi. Celková kapacita je 35 lůžek.

zobrazit

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediné kamenné divadlo svého druhu u nás. Vedle kouzelnických představení si zde můžete také prohlédnout expozice starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka všech dob H. Houdiniho.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Penzion Čeri

Pension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.

zobrazit

PENZION BEZDREV

Penzion Bezdrev je ideální volba pro rodinnou dovolenou, svatby a přátelská setkání. Předností je jeho umístění do klidného lesního prostředí na poloostrově Králičí vrch, obklopeného rybníkem Bezdrev a blízkost Hluboké nad Vltavou s velkým vyžitím.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB