Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun

Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun

Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun

Toužíte po dovolené v zahraničí, ale máte napjatý rozpočet? Moře i nespoutanou krajinu si můžete užít i za pár tisíc korun. Inspirujte se tipy na krásné evropské destinace, které vás finančně nezruinují.

Černá Hora

Starověká města v objetí majestátních hor, krásné pláže i malebné vesničky. Dovolenou můžete strávit odpočinkem na jadranské riviéře i objevováním okolní krajiny. Černá Hora má totiž bohatou síť turistických tras. Od severu k jihu je to navíc bezmála 300 km. Zemi tak projedete křížem krážem za pár dnů a dosyta si tak užijete vše, co nabízí. Když už vás to na pevnině přestane bavit, můžete si tu za pár korun pronajmout jachtu a objevovat krásy Jadranu z moře.

Gruzie

Gruzie je dnes jednou z nejnavštěvovanějších zemí na jižním Kavkazu. A není se čemu divit. Pyšní se bohatou kulturou a rozmanitou krajinou. Zelená údolí tady střídají vinice i fantastické horské scenérie. Uniknout by vám rozhodně neměla temperamentní metropole Tbilisi, historické přímořské lázně Batumi a výstup na Kazbek – jednu z nejvyšších hor v zemi, kde byl podle řecké báje připoután Prométheus.

Rumunsko

Robustní kamenné kostely a oslnivé kláštery zdobí krajinu plnou zvlněných výběžků a skalnatých hor. V tajemné Transylvánii jako by se zastavil čas. Když sem přijedete, obklopí vás duch středověku a nedotčená krajina. Rumunské lesy jsou také domovinou nejvíce medvědů v Evropě a narazit tu můžete i na jeleny, kamzíky nebo bizony. Rumunsko je tak rájem pro všechny nadšené pozorovatele nespoutané divočiny. Naopak energická a pulzující Bukurešť okouzlí milovníky různorodé architektury i milovníky bujarého nočního života.

Ukrajina

Ukrajina, rozmanitá a turismem doposud nepolíbená země, nabízí desítky míst, kde strávit nezapomenutelnou dovolenou. Můžete šplhat po Karpatech, nasávat genius loci na náměstích sofistikovaného Lvova nebo se válet na prosluněné pláži v Oděse. Ať už však vyrazíte kamkoli, uvítá vás srdečná pohostinnost Ukrajinců.

Ani do levnějších evropských destinací se však nevyplatí jet bez cestovního pojištění. U MONETA Money Bank ho sjednáte jednoduše online a pro celou rodinu. Navíc zahrnuje pojištění odpovědnosti, které je obzvlášť s malými dětmi naprostou nezbytností.

10.4.2020

Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun
Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korunDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Naše tipy

Areál Friesovy Boudy

Nově zrekonstruovaný Areál Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš. Nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí.

zobrazit

Hotýlek u hraběte Harracha

Hotýlek u hraběte Harracha se nachází v klidné části Harrachova a nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. Jedná se o rodinný hotýlek se stylovou restaurací, útulnými a prostornými pokoji a novým wellnes, které je pouze pro naše hotelové hosty.

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Papilonia - motýlí dům Praha

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.

zobrazit

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB