Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun

Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun

Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun

Toužíte po dovolené v zahraničí, ale máte napjatý rozpočet? Moře i nespoutanou krajinu si můžete užít i za pár tisíc korun. Inspirujte se tipy na krásné evropské destinace, které vás finančně nezruinují.

Černá Hora

Starověká města v objetí majestátních hor, krásné pláže i malebné vesničky. Dovolenou můžete strávit odpočinkem na jadranské riviéře i objevováním okolní krajiny. Černá Hora má totiž bohatou síť turistických tras. Od severu k jihu je to navíc bezmála 300 km. Zemi tak projedete křížem krážem za pár dnů a dosyta si tak užijete vše, co nabízí. Když už vás to na pevnině přestane bavit, můžete si tu za pár korun pronajmout jachtu a objevovat krásy Jadranu z moře.

Gruzie

Gruzie je dnes jednou z nejnavštěvovanějších zemí na jižním Kavkazu. A není se čemu divit. Pyšní se bohatou kulturou a rozmanitou krajinou. Zelená údolí tady střídají vinice i fantastické horské scenérie. Uniknout by vám rozhodně neměla temperamentní metropole Tbilisi, historické přímořské lázně Batumi a výstup na Kazbek – jednu z nejvyšších hor v zemi, kde byl podle řecké báje připoután Prométheus.

Rumunsko

Robustní kamenné kostely a oslnivé kláštery zdobí krajinu plnou zvlněných výběžků a skalnatých hor. V tajemné Transylvánii jako by se zastavil čas. Když sem přijedete, obklopí vás duch středověku a nedotčená krajina. Rumunské lesy jsou také domovinou nejvíce medvědů v Evropě a narazit tu můžete i na jeleny, kamzíky nebo bizony. Rumunsko je tak rájem pro všechny nadšené pozorovatele nespoutané divočiny. Naopak energická a pulzující Bukurešť okouzlí milovníky různorodé architektury i milovníky bujarého nočního života.

Ukrajina

Ukrajina, rozmanitá a turismem doposud nepolíbená země, nabízí desítky míst, kde strávit nezapomenutelnou dovolenou. Můžete šplhat po Karpatech, nasávat genius loci na náměstích sofistikovaného Lvova nebo se válet na prosluněné pláži v Oděse. Ať už však vyrazíte kamkoli, uvítá vás srdečná pohostinnost Ukrajinců.

Ani do levnějších evropských destinací se však nevyplatí jet bez cestovního pojištění. U MONETA Money Bank ho sjednáte jednoduše online a pro celou rodinu. Navíc zahrnuje pojištění odpovědnosti, které je obzvlášť s malými dětmi naprostou nezbytností.

10.4.2020

Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun
Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korunDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Resort UKO

Město: Bedřichov

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Hotel Velká Klajdovka

Město: Brno

Hotel Astoria

Město: Jáchymov

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko
last minute

Hotel Velká Klajdovka

Z našeho hotelu máte ten nejhezčí pohled na celé Brno a skvělou pozici pro různé vycházky do přírody. V našem hotelu dbáme na přátelský a individuální přístup ke všem hostům. Budeme rádi, pokud Vás budeme moci přesvědčit o kvalitě našich služeb.

Naše tipy

Penzion Permoník

Dopřejte svým dětem nezapomentelné zážitky v pohádkovém údolí Malé Úpy. Jsme ryze rodinný moderní penzion v klidném prostředí Malé Úpy. Přijeďte si k nám odpočinout, nechte své děti užít si pohádkové prostředí a sami si vyčistěte hlavu v přírodě.

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Penzion Sudkovi

Penzion Sudkovi pro rodiny s dětmi. Objekt leží v přírodě s velkým travnatým pozemkem, na rozhraní Českého Ráje a Krkonoš. V zimě možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách. Kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Pokoje s vlastním soc. zařízením.

zobrazit

Mlýnhotel

Atmosféru starých dobrých časů svým vzhledem i službami a pojetím, připomíná komplex Mlýnhotel. S více než 60. pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu.

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

ProFamily Hotel TOP Benecko

Pro rodiny s dětmi je celoročně otevřen ProFamily Hotel TOP Benecko, který je svou polohou, okolní přírodou i blízkostí vleků ideální dovolenou s dětmi jak v zimě na lyžování tak v létě za turistikou a zábavou. Relax pro rodiče - zábava pro děti.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133012

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB