Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun

Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun

Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun

Toužíte po dovolené v zahraničí, ale máte napjatý rozpočet? Moře i nespoutanou krajinu si můžete užít i za pár tisíc korun. Inspirujte se tipy na krásné evropské destinace, které vás finančně nezruinují.

Černá Hora

Starověká města v objetí majestátních hor, krásné pláže i malebné vesničky. Dovolenou můžete strávit odpočinkem na jadranské riviéře i objevováním okolní krajiny. Černá Hora má totiž bohatou síť turistických tras. Od severu k jihu je to navíc bezmála 300 km. Zemi tak projedete křížem krážem za pár dnů a dosyta si tak užijete vše, co nabízí. Když už vás to na pevnině přestane bavit, můžete si tu za pár korun pronajmout jachtu a objevovat krásy Jadranu z moře.

Gruzie

Gruzie je dnes jednou z nejnavštěvovanějších zemí na jižním Kavkazu. A není se čemu divit. Pyšní se bohatou kulturou a rozmanitou krajinou. Zelená údolí tady střídají vinice i fantastické horské scenérie. Uniknout by vám rozhodně neměla temperamentní metropole Tbilisi, historické přímořské lázně Batumi a výstup na Kazbek – jednu z nejvyšších hor v zemi, kde byl podle řecké báje připoután Prométheus.

Rumunsko

Robustní kamenné kostely a oslnivé kláštery zdobí krajinu plnou zvlněných výběžků a skalnatých hor. V tajemné Transylvánii jako by se zastavil čas. Když sem přijedete, obklopí vás duch středověku a nedotčená krajina. Rumunské lesy jsou také domovinou nejvíce medvědů v Evropě a narazit tu můžete i na jeleny, kamzíky nebo bizony. Rumunsko je tak rájem pro všechny nadšené pozorovatele nespoutané divočiny. Naopak energická a pulzující Bukurešť okouzlí milovníky různorodé architektury i milovníky bujarého nočního života.

Ukrajina

Ukrajina, rozmanitá a turismem doposud nepolíbená země, nabízí desítky míst, kde strávit nezapomenutelnou dovolenou. Můžete šplhat po Karpatech, nasávat genius loci na náměstích sofistikovaného Lvova nebo se válet na prosluněné pláži v Oděse. Ať už však vyrazíte kamkoli, uvítá vás srdečná pohostinnost Ukrajinců.

Ani do levnějších evropských destinací se však nevyplatí jet bez cestovního pojištění. U MONETA Money Bank ho sjednáte jednoduše online a pro celou rodinu. Navíc zahrnuje pojištění odpovědnosti, které je obzvlášť s malými dětmi naprostou nezbytností.

10.4.2020

Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korun
Dovolená v Evropě? Jde to i za pár korunDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Zoo Praha

Město: Praha

Zoo Liberec

Město: Liberec

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov
last minute

Hotel Velká Klajdovka

Z našeho hotelu máte ten nejhezčí pohled na celé Brno a skvělou pozici pro různé vycházky do přírody. V našem hotelu dbáme na přátelský a individuální přístup ke všem hostům. Budeme rádi, pokud Vás budeme moci přesvědčit o kvalitě našich služeb.

Naše tipy

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

Nezapomenutelná dovolená v luxusním penzionu na Jižní Moravě. Místo kde se o Vás postaráme. Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou na okraji malebné vesničky Lukov uprostřed kouzelné přírody parku Podyjí. Děti Vítány !!!

zobrazit

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Hotel Helios

Hotel Helios nabízí ubytování v pokojích i apartmánech s možností využití rozsáhlého wellness centra, masážního a kosmetického studia, konferenčních prostor a sportovního zařízení. Ideální podmínky ke skloubení sportu a relaxace v horském prostředí.

zobrazit

Zoo Praha

Zoo Praha nabízí víc než deset kilometrů dlouhou procházku exotikou. Dobrodružné stezky africkou pouští a savanou nebo indonéským pralesem střídají odpočinková místa vybavená tak, aby nebyl problém v zoo strávit celý den.

zobrazit

Hotel Start

Hotel Start je rodinný nekuřácký hotel v centru známého střediska Špindlerův Mlýn, který nabízí příjemné a pohodlné ubytování pro rodiny s dětmi každého věku. K dispozici je dětské hřiště a koutek přímo v hotelu včetně fotbálku a kulečníku.

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB