Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Ač se ještě začátkem února jevil rok 2020 jako běžný a nic nenasvědčovalo většímu vybočení z normálu, opak se stal pravdou a většina z nás pocítila na vlastní kůži, i když ne třeba doslova, sílu něčeho tak malého, jakým je neviditelný vir. Více než kdy jindy bude potřeba během dovolené získat zpět ztracenou energii a načerpat sílu.

Klid a pohoda v srdci Jeseníků

Jako mávnutím kouzelného proutku se změnil život každého z nás a ani další měsíce nebudou takové, jak bychom si možná přáli. Ale všechno zlé je pro něco dobré, takže pokud jsme předchozí roky trávili dovolenou s dětmi pouze v Chorvatsku nebo jinde za hranicemi, je možná načase vyzkoušet ubytování v Čechách a poznat krásy rodné země.

Avšak ani výběr pobytu v našich luzích a hájích nelze podcenit či brát na lehkou váhu. Každý si přeje užít zasloužené volno v klidu a podle svých představ, bez zbytečných komplikací a nepříjemných zkušeností.

Dny s rodinou nikdy neomrzí

V oblasti Hrubého Jeseníku přímo v Karlově pod Pradědem nabízí své služby wellness hotel Kamzík, ideální základna pro pobyt s dětmi. Ať již preferujete relaxační a pohodovou dovolenou nebo sportovní a aktivní odpočinek, v Jeseníkách jste na správné adrese. Po jaru, jaké budeme mít za sebou, potřebuje jistě velkou dávku oddechu také naše psychika, takže pobyt na horách, čistý vzduch a krásné výhledy posílí naši duševní rovnováhu.

Pro rodinnou dovolenou hledá většina z nás ubytování nabité atrakcemi a vyžitím pro naše ratolesti. Asi nikdo by si nechtěl kazit dny pohledem na znuděné obličeje otrávených dětí. Hotel Kamzík proto nabízí nepřeberné možnosti pro trávení volného času a to za jakéhokoliv počasí.

V bezpečném venkovním areálu najdete moderní dětské hřiště, lanové centrum pro všechny generace, workout hřiště, wellness centrum přímo v lese i s  vířivkami, tenisové kurty, badminton a mnoho dalšího. Ani za deště však nuda nehrozí. V krásně barevné dětské herně mohou navázat děcka vztahy s novými kamarády a pro milovníky koupání bude skvělým odreagováním krytý bazén a whirpool. Velké děti si jistě rády zahrají stolní tenis nebo dokonce bowling.

Odpočinek po rušném dni si u výborné večeře a u sklenky vína zaslouží každý rodič a to tím spíše, když může posedět na letní zahrádce.

CHKO Jeseníky poskytuje mnoho volného prostoru pro všechny, kteří hledají klid a chtějí být pouze ve společnosti své rodiny mimo davu turistů.

13.5.2020

Dovolená s dětmi v Jeseníkách
Dovolená s dětmi v Jeseníkách
Dovolená s dětmi v JeseníkáchDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Resort UKO

Město: Bedřichov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Hotel Vega**** Luhačovice

Město: Luhačovice

Wellness Hotel Astra

Město: Špindlerův Mlýn

Hotel Velká Klajdovka

Město: Brno

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice
last minute

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Sleva 25% na zbylá místa Královny Kapesky na 13.9. - při objednání online zadejte slevový kód PODZIM2020

Naše tipy

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Ubytování v soukromí U Supíků Ve Vlčí

Ubytování zaměřené na rodiny s dětmi v srdci CHKO Bílé Karpaty. Pronájem pouze objektu jako celku, max. kapacita 11os- Ideální pro 2 (max. 3 rodiny). Pohádkové pokoje, vnitřní herna s domečkem, dětské hřiště a zážitkové programy v rodinném prostředí.

zobrazit

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

Nezapomenutelná dovolená v luxusním penzionu na Jižní Moravě. Místo kde se o Vás postaráme. Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou na okraji malebné vesničky Lukov uprostřed kouzelné přírody parku Podyjí. Děti Vítány !!!

zobrazit

Dancing House - Tančící dům hotel

Dancing House - Tančící dům hotel se nachází přímo ve světoznámé budově Tančícího domu, jedné z novodobých architektonických dominant Prahy. Čeká na Vás welcome občerstvení při příjezdu, Wifi, minibar, kávovar ve všech pokojích a skělá kuchyně.

zobrazit

Penzion Sudkovi

Penzion Sudkovi pro rodiny s dětmi. Objekt leží v přírodě s velkým travnatým pozemkem, na rozhraní Českého Ráje a Krkonoš. V zimě možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách. Kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Pokoje s vlastním soc. zařízením.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB