Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Ač se ještě začátkem února jevil rok 2020 jako běžný a nic nenasvědčovalo většímu vybočení z normálu, opak se stal pravdou a většina z nás pocítila na vlastní kůži, i když ne třeba doslova, sílu něčeho tak malého, jakým je neviditelný vir. Více než kdy jindy bude potřeba během dovolené získat zpět ztracenou energii a načerpat sílu.

Klid a pohoda v srdci Jeseníků

Jako mávnutím kouzelného proutku se změnil život každého z nás a ani další měsíce nebudou takové, jak bychom si možná přáli. Ale všechno zlé je pro něco dobré, takže pokud jsme předchozí roky trávili dovolenou s dětmi pouze v Chorvatsku nebo jinde za hranicemi, je možná načase vyzkoušet ubytování v Čechách a poznat krásy rodné země.

Avšak ani výběr pobytu v našich luzích a hájích nelze podcenit či brát na lehkou váhu. Každý si přeje užít zasloužené volno v klidu a podle svých představ, bez zbytečných komplikací a nepříjemných zkušeností.

Dny s rodinou nikdy neomrzí

V oblasti Hrubého Jeseníku přímo v Karlově pod Pradědem nabízí své služby wellness hotel Kamzík, ideální základna pro pobyt s dětmi. Ať již preferujete relaxační a pohodovou dovolenou nebo sportovní a aktivní odpočinek, v Jeseníkách jste na správné adrese. Po jaru, jaké budeme mít za sebou, potřebuje jistě velkou dávku oddechu také naše psychika, takže pobyt na horách, čistý vzduch a krásné výhledy posílí naši duševní rovnováhu.

Pro rodinnou dovolenou hledá většina z nás ubytování nabité atrakcemi a vyžitím pro naše ratolesti. Asi nikdo by si nechtěl kazit dny pohledem na znuděné obličeje otrávených dětí. Hotel Kamzík proto nabízí nepřeberné možnosti pro trávení volného času a to za jakéhokoliv počasí.

V bezpečném venkovním areálu najdete moderní dětské hřiště, lanové centrum pro všechny generace, workout hřiště, wellness centrum přímo v lese i s  vířivkami, tenisové kurty, badminton a mnoho dalšího. Ani za deště však nuda nehrozí. V krásně barevné dětské herně mohou navázat děcka vztahy s novými kamarády a pro milovníky koupání bude skvělým odreagováním krytý bazén a whirpool. Velké děti si jistě rády zahrají stolní tenis nebo dokonce bowling.

Odpočinek po rušném dni si u výborné večeře a u sklenky vína zaslouží každý rodič a to tím spíše, když může posedět na letní zahrádce.

CHKO Jeseníky poskytuje mnoho volného prostoru pro všechny, kteří hledají klid a chtějí být pouze ve společnosti své rodiny mimo davu turistů.

13.5.2020

Dovolená s dětmi v Jeseníkách
Dovolená s dětmi v Jeseníkách
Dovolená s dětmi v JeseníkáchDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zoo Praha

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov

Zoo Liberec

Město: Liberec
last minute

Penzion Slunečno

Sleva 50% na výlet vozítkem Segway Při koupi pobytu na týden v penzionu Slunečno v Českém ráji – SLEVA 50% na výlet na stroji Segway - na hrad Kost, pískovcovým údolím Plakánků a zpět (běžná cena 990,-/os.) Domluvit prosíme před nástupem na pobyt.

Naše tipy

Dancing House - Tančící dům hotel

Dancing House - Tančící dům hotel se nachází přímo ve světoznámé budově Tančícího domu, jedné z novodobých architektonických dominant Prahy. Čeká na Vás welcome občerstvení při příjezdu, Wifi, minibar, kávovar ve všech pokojích a skělá kuchyně.

zobrazit

Chaloupka Rudná

Prostorná chalupa na kopci v Rudné pod Pradědem ideální pro 8-10 osob. Těšte se na nádherné okolí, čistý vzduch, nezkaženou přírodu. Ať rádi odpočíváte aktivně, či si plánujete jen polenošit a vypnout, budete nadšeni. Dovolená s dětmi na 1*!

zobrazit

Hotel Na Jezeře***

Hotelový areál Na Jezeře, v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám.

zobrazit

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Rodinný ****wellness hotel rakouského typu, držitel ocenění SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI, zařazen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU. Hotel má vynikající polohu, vybavení a stálý kvalitní personál. Bazény se slanou vodou.

zobrazit

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133012

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB