Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Ač se ještě začátkem února jevil rok 2020 jako běžný a nic nenasvědčovalo většímu vybočení z normálu, opak se stal pravdou a většina z nás pocítila na vlastní kůži, i když ne třeba doslova, sílu něčeho tak malého, jakým je neviditelný vir. Více než kdy jindy bude potřeba během dovolené získat zpět ztracenou energii a načerpat sílu.

Klid a pohoda v srdci Jeseníků

Jako mávnutím kouzelného proutku se změnil život každého z nás a ani další měsíce nebudou takové, jak bychom si možná přáli. Ale všechno zlé je pro něco dobré, takže pokud jsme předchozí roky trávili dovolenou s dětmi pouze v Chorvatsku nebo jinde za hranicemi, je možná načase vyzkoušet ubytování v Čechách a poznat krásy rodné země.

Avšak ani výběr pobytu v našich luzích a hájích nelze podcenit či brát na lehkou váhu. Každý si přeje užít zasloužené volno v klidu a podle svých představ, bez zbytečných komplikací a nepříjemných zkušeností.

Dny s rodinou nikdy neomrzí

V oblasti Hrubého Jeseníku přímo v Karlově pod Pradědem nabízí své služby wellness hotel Kamzík, ideální základna pro pobyt s dětmi. Ať již preferujete relaxační a pohodovou dovolenou nebo sportovní a aktivní odpočinek, v Jeseníkách jste na správné adrese. Po jaru, jaké budeme mít za sebou, potřebuje jistě velkou dávku oddechu také naše psychika, takže pobyt na horách, čistý vzduch a krásné výhledy posílí naši duševní rovnováhu.

Pro rodinnou dovolenou hledá většina z nás ubytování nabité atrakcemi a vyžitím pro naše ratolesti. Asi nikdo by si nechtěl kazit dny pohledem na znuděné obličeje otrávených dětí. Hotel Kamzík proto nabízí nepřeberné možnosti pro trávení volného času a to za jakéhokoliv počasí.

V bezpečném venkovním areálu najdete moderní dětské hřiště, lanové centrum pro všechny generace, workout hřiště, wellness centrum přímo v lese i s  vířivkami, tenisové kurty, badminton a mnoho dalšího. Ani za deště však nuda nehrozí. V krásně barevné dětské herně mohou navázat děcka vztahy s novými kamarády a pro milovníky koupání bude skvělým odreagováním krytý bazén a whirpool. Velké děti si jistě rády zahrají stolní tenis nebo dokonce bowling.

Odpočinek po rušném dni si u výborné večeře a u sklenky vína zaslouží každý rodič a to tím spíše, když může posedět na letní zahrádce.

CHKO Jeseníky poskytuje mnoho volného prostoru pro všechny, kteří hledají klid a chtějí být pouze ve společnosti své rodiny mimo davu turistů.

13.5.2020

Dovolená s dětmi v Jeseníkách
Dovolená s dětmi v Jeseníkách
Dovolená s dětmi v JeseníkáchDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko

Chateau St. Havel

Město: Praha

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec
last minute

Dancing House - Tančící dům hotel

Na letošní sezónu jsme připravili speciální pobytové balíčky, ideální pro rodiny s dětmi. Součástí ubytování je mimo jiné vstupné do pražské ZOO a nebo plavba lodí po Vltavě. Více info na našich stránkách nebo na e-mailu info@dancinghousehotel.com.

Naše tipy

Penzion St. Leonhard***

Navštivte s dětmi náš rodinný penzion, umístěný na samotě v šumavské přírodě, kde mají děti možnost si v klidu s rodiči hrát na hřišti, pohladit koníky, jezdit na šlapadle na rybníku, poznávat lesní zvířátka na naučné stezce a pozorovat i nutrie.

zobrazit

Zoo Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší českou zoo. Patří k těm menším na území ČR (13 ha), ale nabízí na 150 vzácných nebo ohrožených druhů zvířat ze všech kontinentů (celkem cca 750 chovaných jedinců) včetně nejkomplexnější sbírky dravých ptáků.

zobrazit

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

Chaloupka Rudná

Prostorná chalupa na kopci v Rudné pod Pradědem ideální pro 8-10 osob. Těšte se na nádherné okolí, čistý vzduch, nezkaženou přírodu. Ať rádi odpočíváte aktivně, či si plánujete jen polenošit a vypnout, budete nadšeni. Dovolená s dětmi na 1*!

zobrazit

Lesní penzion Amálka Třeboň

Lesní penzion Amálka nabízí pohodové ubytování v Třeboni pro všechny milovníky kol a turistiky. Na zahradě penzionu si děti mohou hrát, najdou zde pískoviště, prolézačky nebo trampolína. Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se snídaní.

zobrazit

Resort UKO

Resort UKO se zaměřuje na dovolenou rodin s dětmi a pobyty s jógou. Resort tvoří 4 samostatné objekty s restaurací a wellnessem, obklopeny krásnou zahradou s velkým dětským hřištěm.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB