Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Dovolená s dětmi v Jeseníkách

Ač se ještě začátkem února jevil rok 2020 jako běžný a nic nenasvědčovalo většímu vybočení z normálu, opak se stal pravdou a většina z nás pocítila na vlastní kůži, i když ne třeba doslova, sílu něčeho tak malého, jakým je neviditelný vir. Více než kdy jindy bude potřeba během dovolené získat zpět ztracenou energii a načerpat sílu.

Klid a pohoda v srdci Jeseníků

Jako mávnutím kouzelného proutku se změnil život každého z nás a ani další měsíce nebudou takové, jak bychom si možná přáli. Ale všechno zlé je pro něco dobré, takže pokud jsme předchozí roky trávili dovolenou s dětmi pouze v Chorvatsku nebo jinde za hranicemi, je možná načase vyzkoušet ubytování v Čechách a poznat krásy rodné země.

Avšak ani výběr pobytu v našich luzích a hájích nelze podcenit či brát na lehkou váhu. Každý si přeje užít zasloužené volno v klidu a podle svých představ, bez zbytečných komplikací a nepříjemných zkušeností.

Dny s rodinou nikdy neomrzí

V oblasti Hrubého Jeseníku přímo v Karlově pod Pradědem nabízí své služby wellness hotel Kamzík, ideální základna pro pobyt s dětmi. Ať již preferujete relaxační a pohodovou dovolenou nebo sportovní a aktivní odpočinek, v Jeseníkách jste na správné adrese. Po jaru, jaké budeme mít za sebou, potřebuje jistě velkou dávku oddechu také naše psychika, takže pobyt na horách, čistý vzduch a krásné výhledy posílí naši duševní rovnováhu.

Pro rodinnou dovolenou hledá většina z nás ubytování nabité atrakcemi a vyžitím pro naše ratolesti. Asi nikdo by si nechtěl kazit dny pohledem na znuděné obličeje otrávených dětí. Hotel Kamzík proto nabízí nepřeberné možnosti pro trávení volného času a to za jakéhokoliv počasí.

V bezpečném venkovním areálu najdete moderní dětské hřiště, lanové centrum pro všechny generace, workout hřiště, wellness centrum přímo v lese i s  vířivkami, tenisové kurty, badminton a mnoho dalšího. Ani za deště však nuda nehrozí. V krásně barevné dětské herně mohou navázat děcka vztahy s novými kamarády a pro milovníky koupání bude skvělým odreagováním krytý bazén a whirpool. Velké děti si jistě rády zahrají stolní tenis nebo dokonce bowling.

Odpočinek po rušném dni si u výborné večeře a u sklenky vína zaslouží každý rodič a to tím spíše, když může posedět na letní zahrádce.

CHKO Jeseníky poskytuje mnoho volného prostoru pro všechny, kteří hledají klid a chtějí být pouze ve společnosti své rodiny mimo davu turistů.

13.5.2020

Dovolená s dětmi v Jeseníkách
Dovolená s dětmi v Jeseníkách
Dovolená s dětmi v JeseníkáchDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

last minute

Hotel Start

AKCE rodinného hotelu START Špindlerův Mlýn: - přistýlka pro dítě mladší 12 let do 30.6.2020 zdarma - rezervace pro pobyty na všechní dny do 30.6.2020 bez garance kreditní kartou

Naše tipy

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Lesní penzion Amálka Třeboň

Lesní penzion Amálka nabízí pohodové ubytování v Třeboni pro všechny milovníky kol a turistiky. Na zahradě penzionu si děti mohou hrát, najdou zde pískoviště, prolézačky nebo trampolína. Ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se snídaní.

zobrazit

Papilonia - motýlí dům Praha

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.

zobrazit

Hrad a zámek Dolní Kounice

Hrad Dolní Kounice - zábavné akce pro celou rodinu. Celodenní program - atraktivní stanoviště, výtvarné dílničky, malování na obličej, ukázka kovářského řemesla, šermířská představení, karnevaly, výstavy obrazů a fotek, prohlídky paláce...

zobrazit

Areál Friesovy Boudy

Nově zrekonstruovaný Areál Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš. Nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí.

zobrazit

Dancing House - Tančící dům hotel

Dancing House - Tančící dům hotel se nachází přímo ve světoznámé budově Tančícího domu, jedné z novodobých architektonických dominant Prahy. Čeká na Vás welcome občerstvení při příjezdu, Wifi, minibar, kávovar ve všech pokojích a skělá kuchyně.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB