Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Čím zabavíte děti na cestách?

Čím zabavíte děti na cestách?

Čím zabavíte děti na cestách?

Cestování s dětmi je vždycky trochu komplikované. Bývají netrpělivé, neustále se starají, kdy už tedy vlastně dorazíte do cíle, nudí se. A to nemusíte jet zrovna na dovolenou za hranice, děti dokážou být pořádně otravné i při cestě k babičce. Pokud se vám ale povede zabavit je, budete mít vyhráno.

I cestování s dětmi může být příjemné

Během cestování s dětmi s sebou prostě budete muset vozit spoustu věcí. Přibalte si potřeby pro miminka, něco k jídlu a pití, protože děti nevydrží čekat, a také hračky. Samozřejmě byste mohli dát dítěti do ruky tablet či telefon a byl by klid, ale skutečně chcete své potomky vychovávat takhle?

Plyšák nestačí, ale stavebnice asi rovněž nebude ideální

Chytré je, vzít si s sebou hračku, která dítě zabaví na delší čas. Zároveň je však jasné, že jsou zcela nevhodné věci složené z více malých částí a dílků. Hračky stavebnice by se mohly poztrácet, případně by dítěti padaly z rukou a ono by se pro ně nemohlo sehnout, když by bylo připoutané ve své sedačce.

Výborně se hodí třeba hlavolamy pro děti. Taková Rubikova kostka zabaví na dlouhou dobu, přitom se nemůže žádná její část nikam zašantročit. I klasický ježek v kleci je dobrý. Ne všechny děti ovšem mají dostatečnou trpělivost.

Pro dva poslouží desková hra

Zařadili byste deskové hry spíš na seznam těch hraček, které jsou na cesty nevhodné? Jste na omylu. Existují totiž magnetické hry, takže starší dítka si mohou v autě zahrát třeba šachy. Ve vlaku se dobře hrají rovněž karty.

Vyzkoušejte hry bez pomůcek

A co trocha improvizace? Takový slovní fotbal se přece dá hrát kdekoliv. Spoustu legrace si užijete i u her založených na schopnosti zapamatovat si co nejvíce věcí. Vytvořte si příběh „Alenka jela na dovolenou a do kufru si přibalila …“. Hráči se střídají, každý vždy zopakuje všechny věci, které si Alenka s sebou zabalila, a přidá jednu novou. Kolik jich zvládnete udržet v paměti vy?

29.11.2017

Čím zabavíte děti na cestách?
Čím zabavíte děti na cestách?
Čím zabavíte děti na cestách?Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Čiperové

Město: Brno

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

ZOO Liberec

Město: Liberec

Vertical Park

Město: Harrachov
last minute

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

* Týden pro 2 / 3900,-Kč (chata nebo penzion) - v chatě doplatek energie. * Pobyt pro 2 / 2 noci / 1400,- Kč * Pobyt pro 3 / 2 noci / 1800,- Kč * Pobyt pro 2 / 4 noci / 1900,- Kč ( mimo víkend do 28.3) Platí pro pobyty do 28.3.2018

Naše tipy

Penzion Čeri

Pension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

Park Holiday Congress a Wellness Hotel

Park Holiday Congress & Wellness Hotel **** s ubytovací kapacitou 48 pokojů, moderním konferenčním centrem, nejširší nabídkou sportovních a volnočasových indoor/outdoor aktivit, představuje zcela výjimečný rekreační komplex v Praze a širokém okolí.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB