Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Čím zabavíte děti na cestách?

Čím zabavíte děti na cestách?

Čím zabavíte děti na cestách?

Cestování s dětmi je vždycky trochu komplikované. Bývají netrpělivé, neustále se starají, kdy už tedy vlastně dorazíte do cíle, nudí se. A to nemusíte jet zrovna na dovolenou za hranice, děti dokážou být pořádně otravné i při cestě k babičce. Pokud se vám ale povede zabavit je, budete mít vyhráno.

I cestování s dětmi může být příjemné

Během cestování s dětmi s sebou prostě budete muset vozit spoustu věcí. Přibalte si potřeby pro miminka, něco k jídlu a pití, protože děti nevydrží čekat, a také hračky. Samozřejmě byste mohli dát dítěti do ruky tablet či telefon a byl by klid, ale skutečně chcete své potomky vychovávat takhle?

Plyšák nestačí, ale stavebnice asi rovněž nebude ideální

Chytré je, vzít si s sebou hračku, která dítě zabaví na delší čas. Zároveň je však jasné, že jsou zcela nevhodné věci složené z více malých částí a dílků. Hračky stavebnice by se mohly poztrácet, případně by dítěti padaly z rukou a ono by se pro ně nemohlo sehnout, když by bylo připoutané ve své sedačce.

Výborně se hodí třeba hlavolamy pro děti. Taková Rubikova kostka zabaví na dlouhou dobu, přitom se nemůže žádná její část nikam zašantročit. I klasický ježek v kleci je dobrý. Ne všechny děti ovšem mají dostatečnou trpělivost.

Pro dva poslouží desková hra

Zařadili byste deskové hry spíš na seznam těch hraček, které jsou na cesty nevhodné? Jste na omylu. Existují totiž magnetické hry, takže starší dítka si mohou v autě zahrát třeba šachy. Ve vlaku se dobře hrají rovněž karty.

Vyzkoušejte hry bez pomůcek

A co trocha improvizace? Takový slovní fotbal se přece dá hrát kdekoliv. Spoustu legrace si užijete i u her založených na schopnosti zapamatovat si co nejvíce věcí. Vytvořte si příběh „Alenka jela na dovolenou a do kufru si přibalila …“. Hráči se střídají, každý vždy zopakuje všechny věci, které si Alenka s sebou zabalila, a přidá jednu novou. Kolik jich zvládnete udržet v paměti vy?

29.11.2017

Čím zabavíte děti na cestách?
Čím zabavíte děti na cestách?
Čím zabavíte děti na cestách?



Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.cz



Tipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Kyprův mlýn

Město: Telč

Apartmány Fojtova studna

Město: Mikulov

Elldus Resort

Město: Oberwiesenthal

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Motel Charlie

Město: Jičín




last minute

Penzion UKO

Prohlédněte si stránky penzionu UKO s výhodnými balíčky na víkendové pobyty či zimní dovolenou! Máme pro Vás připraveno několik cenových akcí např. pobyty s večeří zdarma. Penzion nabízí dětem rozsáhlou nabídku volnočasových aktivit, nuda u nás není!

Naše tipy

Hotýlek u hraběte Harracha

Hotýlek u hraběte Harracha se nachází v klidné části Harrachova a nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. Jedná se o rodinný hotýlek se stylovou restaurací, útulnými a prostornými pokoji a novým wellnes, které je pouze pro naše hotelové hosty.

zobrazit

Penzion U Holuba

Rodinný penzion na Moravě ( Slovácko ) s velmi prostornými mezonetovými apartmány 55m2+, krásnou zahradou s dětským hřištěm, grilem, ping-pongem, zastřešenými pergolami a výbornou Slováckou hospodou, kde můžete ochutnat pravou domácí kuchyní.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

CENTRUM BABYLON Liberec

CENTRUM BABYLON LIBEREC - jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Na ploše 30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den plný zábavy. Rodinám s dětmi nabízíme AQUAPARK, LUNAPARK, iQPARK a další skvělé atrakce.

zobrazit

Statek - penzion Jižní Čechy

Nabízíme ubytování v Jižních Čechách přímo mezi rybníky na hranici CHKO Třeboňsko. 100 km od Prahy, ale v klidu a tichu a z uzavřeného dvora s bazénem Vám děti neutečou. Herna cca 80 m2 nejen pro děti, o víkendech skákací hrad. Ideální cyclotrasy.

zobrazit

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB