Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Svou dovolenou jste trávili už na mnoha místech - v zahraničí v luxusním hotelu u moře i v penzionu na horách v tuzemsku. Všude se vám líbilo, ale nyní by to chtělo něco, co jste opravdu ještě nezažili. Zážitek, na který se nezapomíná, vám nabízí také malebné prostředí Žďárských vrchů a ubytování na Vysočině. Jedná se o památkově chráněný objekt se vším, co k lidové architektuře bezesporu patří.

Historická chalupa ve Žďárských vrších

Žďárské vrchy jsou známé svojí krásnou krajinou s hlubokými hvozdy, rybníky i zajímavými pamětihodnostmi, které můžete poznávat pěšky, projet na kole nebo v autě. V malé obci Daňkovice naleznete ojedinělé ubytování ve Žďárských vrších, které vám poskytne historická chalupa Památka. Pobyt v ní vás nabije pozitivní energií, jež se na vás přenese z jejího prostředí, které na vás dýchá neopakovatelnou atmosférou života na vesnici.

Moderní doba se snoubí s tou historickou

Ač se jedná veskrze o starou stavbu, je pro hosty připravené moderní ubytování se všemi výhodami současné doby - televize, Wi-Fi, sprcha i WC, mikrovlnná trouba, myčka, lednice a samozřejmě i hračky pro děti. Současně se však můžete obdivovat tomu, jak žili lidé v dřívějších dobách, protože součástí chalupy je také historická pec na chleba a černá kuchyně. Na chalupu Památka můžete přijet v každém ročním období.

Aktivní dovolená pro každého

Blízké i vzdálenější okolí ubytování na Vysočině v chalupě Památka vám připraví zajímavé zážitky. Milovníci klidného rybaření najdou nedaleko Milovský rybník, řeky Svratku a Fryšávku nebo Sykovec. Turisté mohou zdolat výšlapy na Devět skal, Prosíčka, Malinskou či Žákovu skálu. Dětem se možná zavděčíte největším modelovým kolejištěm ve Žďáru nad Sázavou či jízdou na koni v jezdeckém klubu Blatiny. Aktivní sportovci mohou slézat skály Drátník na Blatinami nebo si zahrát golf.

I v zimě je na chalupě Památka o zábavu postaráno - asi 100 metrů od ní je běžecká stopa a v Novém Městě, Daňkovicích, Novém Jimramově najdete lyžařské sjezdovky.

23.9.2018

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na VysočiněDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zoo Praha

Město: Praha

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

ZOO Liberec

Město: Liberec

Vertical Park

Město: Harrachov

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant
last minute

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

Od letní sezóny 2016 jsou v našem penzionu k dispozici nové rodinné pokoje kategorie ****S, které posouvají komfort ubytování pro rodiny s dětmi v našem penzionu zase o krok dále. Rezervujete ubytování na letní prázdniny s dostatečným předstihem.

Naše tipy

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Chaloupka Rudná

Prostorná chalupa na kopci v Rudné pod Pradědem ideální pro 8-10 osob. Těšte se na nádherné okolí, čistý vzduch, nezkaženou přírodu. Ať rádi odpočíváte aktivně, či si plánujete jen polenošit a vypnout, budet nadšeni. Dovolená s dětmi na 1*!

zobrazit

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

" Penzion roku 2013 a 2015 " s restaurací se nachází nedaleko Vranovské přehrady a města Znojma. Děti vítány!!! Pro Vaše děti máme uzavřenou udržovanou zahradu s dětským hřištěm, pískovištěm, hračkam, skluzavkou, dětským domečkem a dětským koutkem.

zobrazit

Chalupa Zaječí

Nově postavená chalupa s oplocenou zahradou, dětským hřištěm, venkovním bazénem a s opravdu velkou hernou na půdě, kde je kromě prvků pro děti umístěn také fotbálek, který si rádi zahrají i dospělí.

zobrazit

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 196222

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB