Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Svou dovolenou jste trávili už na mnoha místech - v zahraničí v luxusním hotelu u moře i v penzionu na horách v tuzemsku. Všude se vám líbilo, ale nyní by to chtělo něco, co jste opravdu ještě nezažili. Zážitek, na který se nezapomíná, vám nabízí také malebné prostředí Žďárských vrchů a ubytování na Vysočině. Jedná se o památkově chráněný objekt se vším, co k lidové architektuře bezesporu patří.

Historická chalupa ve Žďárských vrších

Žďárské vrchy jsou známé svojí krásnou krajinou s hlubokými hvozdy, rybníky i zajímavými pamětihodnostmi, které můžete poznávat pěšky, projet na kole nebo v autě. V malé obci Daňkovice naleznete ojedinělé ubytování ve Žďárských vrších, které vám poskytne historická chalupa Památka. Pobyt v ní vás nabije pozitivní energií, jež se na vás přenese z jejího prostředí, které na vás dýchá neopakovatelnou atmosférou života na vesnici.

Moderní doba se snoubí s tou historickou

Ač se jedná veskrze o starou stavbu, je pro hosty připravené moderní ubytování se všemi výhodami současné doby - televize, Wi-Fi, sprcha i WC, mikrovlnná trouba, myčka, lednice a samozřejmě i hračky pro děti. Současně se však můžete obdivovat tomu, jak žili lidé v dřívějších dobách, protože součástí chalupy je také historická pec na chleba a černá kuchyně. Na chalupu Památka můžete přijet v každém ročním období.

Aktivní dovolená pro každého

Blízké i vzdálenější okolí ubytování na Vysočině v chalupě Památka vám připraví zajímavé zážitky. Milovníci klidného rybaření najdou nedaleko Milovský rybník, řeky Svratku a Fryšávku nebo Sykovec. Turisté mohou zdolat výšlapy na Devět skal, Prosíčka, Malinskou či Žákovu skálu. Dětem se možná zavděčíte největším modelovým kolejištěm ve Žďáru nad Sázavou či jízdou na koni v jezdeckém klubu Blatiny. Aktivní sportovci mohou slézat skály Drátník na Blatinami nebo si zahrát golf.

I v zimě je na chalupě Památka o zábavu postaráno - asi 100 metrů od ní je běžecká stopa a v Novém Městě, Daňkovicích, Novém Jimramově najdete lyžařské sjezdovky.

23.9.2018

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na VysočiněDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Kroužky nad Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko
last minute

ProFamily Hotel TOP Benecko

Sledujte webové stránky ProFamily Hotel TOP a využijte během roku některou z našich výhodných nabídek. Přijďte si s rodinou užít skvělé prázdniny k nám do Krkonoš.

Naše tipy

Penzion Na Vršku

Penzion Na Vršku je nově vybudovaný rodinný penzion v obci Branná u Šumperka, který Vás okouzlí jedinečným výhledem a hřejivou atmosférou. Plně vybavené krásné apartmány o kapacitě 6-ti osob uspokojí i větší rodiny.

zobrazit

Penzion Čeri

Pension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.

zobrazit

Mlýnhotel

Atmosféru starých dobrých časů svým vzhledem i službami a pojetím, připomíná komplex Mlýnhotel. S více než 60. pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu.

zobrazit

Landal Marina Lipno

Ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno je spojení krásné přírody, kvalitního ubytování a velké množství aktivit přesně stvořené pro Vaši dovolenou. Apartmány pro 2 - 10 osob.

zobrazit

ZOO Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší zoo v Česku. Byla založena v roce 1919. Na ploše 14 ha můžete obdivovat nejen bílé tygry, ale i dalších 160 druhů zvířat ze všech kontinentů. Na děti čeká např. i malá kontaktní zoo a dětské hřiště.

zobrazit

Statek - penzion Jižní Čechy

Nabízíme ubytování v Jižních Čechách přímo mezi rybníky na hranici CHKO Třeboňsko. 100 km od Prahy, ale v klidu a tichu a z uzavřeného dvora s bazénem Vám děti neutečou. Herna cca 80 m2 nejen pro děti, o víkendech skákací hrad. Ideální cyklotrasy.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB