Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Svou dovolenou jste trávili už na mnoha místech - v zahraničí v luxusním hotelu u moře i v penzionu na horách v tuzemsku. Všude se vám líbilo, ale nyní by to chtělo něco, co jste opravdu ještě nezažili. Zážitek, na který se nezapomíná, vám nabízí také malebné prostředí Žďárských vrchů a ubytování na Vysočině. Jedná se o památkově chráněný objekt se vším, co k lidové architektuře bezesporu patří.

Historická chalupa ve Žďárských vrších

Žďárské vrchy jsou známé svojí krásnou krajinou s hlubokými hvozdy, rybníky i zajímavými pamětihodnostmi, které můžete poznávat pěšky, projet na kole nebo v autě. V malé obci Daňkovice naleznete ojedinělé ubytování ve Žďárských vrších, které vám poskytne historická chalupa Památka. Pobyt v ní vás nabije pozitivní energií, jež se na vás přenese z jejího prostředí, které na vás dýchá neopakovatelnou atmosférou života na vesnici.

Moderní doba se snoubí s tou historickou

Ač se jedná veskrze o starou stavbu, je pro hosty připravené moderní ubytování se všemi výhodami současné doby - televize, Wi-Fi, sprcha i WC, mikrovlnná trouba, myčka, lednice a samozřejmě i hračky pro děti. Současně se však můžete obdivovat tomu, jak žili lidé v dřívějších dobách, protože součástí chalupy je také historická pec na chleba a černá kuchyně. Na chalupu Památka můžete přijet v každém ročním období.

Aktivní dovolená pro každého

Blízké i vzdálenější okolí ubytování na Vysočině v chalupě Památka vám připraví zajímavé zážitky. Milovníci klidného rybaření najdou nedaleko Milovský rybník, řeky Svratku a Fryšávku nebo Sykovec. Turisté mohou zdolat výšlapy na Devět skal, Prosíčka, Malinskou či Žákovu skálu. Dětem se možná zavděčíte největším modelovým kolejištěm ve Žďáru nad Sázavou či jízdou na koni v jezdeckém klubu Blatiny. Aktivní sportovci mohou slézat skály Drátník na Blatinami nebo si zahrát golf.

I v zimě je na chalupě Památka o zábavu postaráno - asi 100 metrů od ní je běžecká stopa a v Novém Městě, Daňkovicích, Novém Jimramově najdete lyžařské sjezdovky.

23.9.2018

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na VysočiněDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Elldus Resort

Město: Oberwiesenthal

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko
last minute

Penzion UKO

Prohlédněte si stránky penzionu UKO s výhodnými balíčky na víkendové pobyty či zimní dovolenou! Máme pro Vás připraveno několik cenových akcí např. pobyty s večeří zdarma. Penzion nabízí dětem rozsáhlou nabídku volnočasových aktivit, nuda u nás není!

Naše tipy

Chalupa Zaječí

Nově postavená chalupa s oplocenou zahradou, dětským hřištěm, venkovním bazénem a s opravdu velkou hernou na půdě, kde je kromě prvků pro děti umístěn také fotbálek, který si rádi zahrají i dospělí.

zobrazit

Papilonia - motýlí dům Praha

Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.

zobrazit

Apartmany 294

Penzion rodinného typu Apartmány 294 vám nabízí celoroční ubytování v Bedřichově v Jizerských horách v nadstandardně vybavených apartmánech a pokojích. Penzion leží v klidné části obce a je vhodný pro rodiny s dětmi. Celková kapacita je 35 lůžek.

zobrazit

Lezecká aréna

Lezecká aréna je hala o rozměrech 14 x 36 m, kde jsme pro Vás postavili unikátní stěnu o celkové ploše 2000 m2. Celkově je na lezecké stěně instalováno přes 88 výstupových linií, které uspokojí úplné začátečníky i profesionály. Vedeme kurzy pro děti.

zobrazit

Hrad a zámek Dolní Kounice

Hrad Dolní Kounice - zábavné akce pro celou rodinu. Celodenní program - atraktivní stanoviště, výtvarné dílničky, malování na obličej, ukázka kovářského řemesla, šermířská představení, karnevaly, výstavy obrazů a fotek, prohlídky paláce...

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB