Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Cestování po českých městech

Cestování po českých městech

Cestování po českých městech

Hotely a ubytování na Valašsku jsou v blízkosti divukrásné přírody a lidové architektury

Milovníci přírodních a kulturních památek neodolají dovolené na Valašsku. Na vlastní oči uvidí unikátní soubor lidových staveb v Rožnově pod Radhoštěm, užijí si jedinečný výhled na krajinu z Pusteven a prozkoumají krásy Velkých Karlovic.

Okuste sílu čisté přírody

Přímo v údolí Rožnovské Bečvy se rozkládá malebné město Rožnov pod Radhoštěm. Nabízí nejen romantický výhled na horu Radhošť, ale také prohlídku cenné lidové památky – Valašského muzea v přírodě. Právě zde se konají dobové jarmarky, festivaly, vystoupení řemeslníků a cimbálovky. Díky ubytování Rožnov pod Radhoštěm si přiblížíte tradiční valašské tradice, ochutnáte pravý makový a hruškový frgál či polévku kyselicu. Nároční výletníci ocení návštěvu pivních lázní s wellness programem, rodiny s malými dětmi budou nadšené z aktivit Gibon parku. K dispozici je indiánská vesnička, lanové centrum i obrovské dětské hřiště.

Vstupní brána do Beskyd

Najít si ubytování Valašské Meziříčí není složité. Ve městě se nacházejí útulné penziony i hotely pet friendly. Valašské Meziříčí je pomyslnou branou do Beskyd. Nejdříve však zavítejte do místních muzeí. Nové vědomosti naberete v Muzeu gobelínů a Muzeu řeznictví. Nesmíte minout zámek Kinských s nádherným parkem. U nedaleké přehrady Bystřička si užijete letní koupání a vodní sporty. Upoutá naučná stezka Jana Karafiáta, ta začíná u vlakového nádraží ve Valmezu a končí u přehrady Bystřička.

Na Vsetíně jsou hotely i rodinné penziony

Krásy Valašska poznáte díky pohodlnému ubytování, které nabízí hotely Vsetín. Po ruce budete mít pamětihodnosti města stejně jako blízké přírodní skvosty. Vydejte se na výlet lokálkou do Velkých Karlovic, kde se natáčel seriál Doktor Martin. Na první pohled vás uchvátí překrásná příroda i pestrost turistických stezek a cyklotras. Komfortní hotely a ubytování vybírejte na Hotely.cz. Jen tak budete mít perly Valašska na dosah ruky.

4.3.2021

Cestování po českých městech | Cestujsdetmi.cz
Cestování po českých městech | Cestujsdetmi.cz
Cestování po českých městech | Cestujsdetmi.czDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

Hotel Velká Klajdovka

Město: Brno

Hotel Astoria

Město: Jáchymov
Naše tipy

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Rodinný ****wellness hotel rakouského typu, držitel ocenění SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI, zařazen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU. Hotel má vynikající polohu, vybavení a stálý kvalitní personál. Bazény se slanou vodou.

zobrazit

Penzion a restaurace Zlatovláska

Penzion s restaurací Zlatovláska najdete v turisticky vyhledávaném regionu Jindřichova Hradce a Třeboňska, necelý 1 km od zámku Červená Lhota. Kraj vybízí k výletům, procházkám, ale i k cykloturistice. Děláme vše pro to, aby se u nás dětem líbilo.

zobrazit

Apartmány skiareál U Vodárny Bedřichov

Apartmánové domy v centru rodinného skiareálu U Vodárny. Ideální místo pro rodiny s dětmi nebo partu přátel. Byty disponují kompletně vybavenou kuchyní i koupelnou. Venkovní i vnitřní dětské hřiště. Bazén s lehátky, terasa s posezením a grilem.

zobrazit

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Výpravné pohádkové muzikály nyní v HDK uvádí Pixa-pro již 5 let. Na repertoáru jsou Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna, Alenka v kraji zázraků a od jara 2018 i volné pokračování Kapky medu pro Verunku. Podívaná, která pobaví nejen děti.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB