Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Zábava a dovolená s dětmi - Bulharsko se stává populární destinací pro letní dovolenou.

Bulharsko se stává populární destinací pro letní dovolenou.

Bulharsko se stává populární destinací pro letní dovolenou.

Přemýšlíte, kam letos k moři? Do seznamu možných kandidátů na letní dovolenou byste měli rozhodně zahrnout i Bulharsko. Právě zde si užijete úžasný relax za méně peněz, než byste utratili za dovolenou u nás.

U moře jako v bavlnce

Ještě před deseti lety vyvolávalo Bulharsko u mnohých negativní konotaci s érou socialismu, dnes už však většina lidí tyto předsudky odhodila a z Bulharska se tak stává letní hit. A to je moc dobře, protože tato země nabízí, jak se říká, hodně muziky za málo peněz. Letoviska na pobřeží Černého moře dnes nabízejí moderní služby včetně komfortního all inclusive. Vyzkoušejte například Zlaté Písky či Slunečné pobřeží, kde se budete moci kochat dlouhými plážemi s jemným pískem u teplého, mírně slaného moře azurové barvy, a večer se vracet do luxusního hotelu nebo apartmánu. O zábavu je zde také postaráno, ať už jde o bary, obchůdky na pobřežní promenádě, možnosti výletů nebo třeba aquapark.

Jak cestovat do Bulharska?

Vaši rodiče zřejmě vzpomínají na to, jak jezdili do Bulharska den a půl vlakem, nenechte se však odradit! Dnes se již do Burgasu létá nejen z Prahy, ale také z Brna, Ostravy a Pardubic, takže se z jakéhokoli koutu republiky dostanete k moři za pár hodin. Cesta na zájezdy do Bulharska vlastním autem je zdlouhavá a z ohledu nákladů i zbytečná, nicméně příjemná. Pokud preferujete tento způsob dopravy, nabízí se vám totiž šance prohlédnout si nádhernou přírodu bulharského vnitrozemí. Jestliže byste však auto brali jen kvůli výletům po okolí, využijte raději služeb místních autopůjčoven. Zájezd, který vám bude vyhovovat, si nejsnáze vyberete s pomocí praktického online srovnávače nabídek různých cestovních kanceláří. Na portálu www.newtravel.cz lehce zjistíte, jaké destinace se nabízí za jakou cenu. Smlouvu pak sjednáte s vámi zvolenou CK, bez jakýchkoli potíží a poplatků prostředníkovi.

A něco navíc

Že se o dovolené neradi jen tak bezcílně povalujete u moře? Nebojte se, Bulharsko překypuje letovisky u moře s výborným zázemím, ale i bohatou historií a nádhernou přírodou. Při výletech byste tedy rozhodně neměli zapomenout na starobylé městečko Nesebar, které pamatuje časy Thráků, a Sozopol, v němž najdete malebné pláže v bezprostřední blízkosti historického města. Milovníci turistiky si zase určitě vychutnají majestátní bulharské hory. Pokud jsme vás nalákali, s last minute Bulharsko můžete vyrazit třeba hned.

Bulharsko - Dovolená u moře
Bulharsko - Dovolená u moře
Bulharsko - Dovolená u mořeDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Čiperové

Město: Brno

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zoo Praha

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov

Zrcadlový labyrint

Město: Praha
last minute

Papilonia - motýlí dům Praha

Zastavte se na chvíli a pozorujte pestrobarevné tvory ve vaší těsné blízkosti. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten "létající drahokam" dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelné.

Naše tipy

Mlýnhotel

Atmosféru starých dobrých časů svým vzhledem i službami a pojetím, připomíná komplex Mlýnhotel. S více než 60. pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu.

zobrazit

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2 funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém Parku jsou desítky atrakcí a her pro děti od 2 do 99let !

zobrazit

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Chaloupka Rudná

Prostorná chalupa na kopci v Rudné pod Pradědem ideální pro 8-10 osob. Těšte se na nádherné okolí, čistý vzduch, nezkaženou přírodu. Ať rádi odpočíváte aktivně, či si plánujete jen polenošit a vypnout, budet nadšeni. Dovolená s dětmi na 1*!

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB