Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Dětský pokoj je jiné místo než zbytek domu, jedinečné. Zařizujeme jej s radostí a pozorností k detailům, ale musíme akceptovat, že se rychle promění. Pokoj je vhodné zařídit už i těm nejmenším.

Pokoj pro nemluvně

Zatímco čekáme na nového člena rodiny, zařizujeme pro něj prostor. Dětský pokoj musí být správně vybaven. Dětská postýlka, komoda, přebalovací stůl, doplňky. Život však rychle reviduje naše skvělé nápady. Ukázalo se například, že na začátku by mohla být místo dětské postýlky užitečnější kolébka a pohodlná krmná židle se stává nejdůležitějším kusem nábytku doma.

Je však obtížné předvídat, zda bude dítě dobře spát a mít rádo svou postýlku nebo budete mít dítě, které kňučí a miluje houpání či takové, které bez maminky neusne. Proto je pro dětský nábytek tak důležité, aby byl funkční.

Pokoj pro předškoláka a školáka

Důležitým kusem nábytku v pokoji je komoda. Plní svůj úkol v každé fázi vývoje dítěte. Časem se změní pouze obsah. Kromě toho, až dorazí oblečení, hračky a nakonec školní potřeby, bude muset získat podporu ve formě skříně, knihovny a psacího stolu. S ohledem na to stojí za to hledat vývojovou, promyšlenou kolekci, která umožní zajímavé konfigurace.

Pokud je v domě již jedno dítě, možná se rozhodneme koupit palandu, která nabízí mnoho možností. Na trhu, pokud budeme hledat trochu, najdeme opravdu zajímavé modely, které mohou působit jako místo pro hraní.

Nepodceňujte ani výběr pracovního stolu a židle. Dobrou volbou je nastavitelná naklápěcí deska, která umožňuje uvolnění páteře při práci. Kromě toho také dává příležitost být aktivní ve stálém postavení, které je pro osobu zdravější a přirozenější než sezení.

Vybavte dětský pokoj mapou

Nezapomínejte ani na zajímavé doplňky. Například pěkná zeměpisná mapa Evropy bude nejen poučným, ale i velmi interaktivním prvkem v dětském pokoji bez ohledu na věk i pohlaví dítěte. Můžete si na ní zaznamenávat navštívená místa nebo místa, která teprve toužíte s dětmi navštívit. Navíc ji dítě využije při učení se zeměpisu. Tato mapa bude rovněž velmi originálním designovým kouskem. Vyjímat se bude nad postelí i pracovním stolem.

20.2.2020
Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Resort UKO

Město: Bedřichov

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotel Vega**** Luhačovice

Město: Luhačovice

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko
Naše tipy

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Muzeum fantastických iluzí

Nejzábavnější muzeum v Praze! Fascinující svět neskutečných optických klamů. Perfektní zábava pro všechny bez rozdílu věku. Jedinečný zážitek a super fotky. Více jak 100 interaktivních zábavných exponátů. Největší muzeum trikových iluzí v Praze.

zobrazit

Hotýlek u hraběte Harracha

Hotýlek u hraběte Harracha se nachází v klidné části Harrachova a nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. Jedná se o rodinný hotýlek se stylovou restaurací, útulnými a prostornými pokoji a novým wellnes, které je pouze pro naše hotelové hosty.

zobrazit

Zoo Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší českou zoo. Patří k těm menším na území ČR (13 ha), ale nabízí na 150 vzácných nebo ohrožených druhů zvířat ze všech kontinentů (celkem cca 750 chovaných jedinců) včetně nejkomplexnější sbírky dravých ptáků.

zobrazit
250x250

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133012

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB