Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Dětský pokoj je jiné místo než zbytek domu, jedinečné. Zařizujeme jej s radostí a pozorností k detailům, ale musíme akceptovat, že se rychle promění. Pokoj je vhodné zařídit už i těm nejmenším.

Pokoj pro nemluvně

Zatímco čekáme na nového člena rodiny, zařizujeme pro něj prostor. Dětský pokoj musí být správně vybaven. Dětská postýlka, komoda, přebalovací stůl, doplňky. Život však rychle reviduje naše skvělé nápady. Ukázalo se například, že na začátku by mohla být místo dětské postýlky užitečnější kolébka a pohodlná krmná židle se stává nejdůležitějším kusem nábytku doma.

Je však obtížné předvídat, zda bude dítě dobře spát a mít rádo svou postýlku nebo budete mít dítě, které kňučí a miluje houpání či takové, které bez maminky neusne. Proto je pro dětský nábytek tak důležité, aby byl funkční.

Pokoj pro předškoláka a školáka

Důležitým kusem nábytku v pokoji je komoda. Plní svůj úkol v každé fázi vývoje dítěte. Časem se změní pouze obsah. Kromě toho, až dorazí oblečení, hračky a nakonec školní potřeby, bude muset získat podporu ve formě skříně, knihovny a psacího stolu. S ohledem na to stojí za to hledat vývojovou, promyšlenou kolekci, která umožní zajímavé konfigurace.

Pokud je v domě již jedno dítě, možná se rozhodneme koupit palandu, která nabízí mnoho možností. Na trhu, pokud budeme hledat trochu, najdeme opravdu zajímavé modely, které mohou působit jako místo pro hraní.

Nepodceňujte ani výběr pracovního stolu a židle. Dobrou volbou je nastavitelná naklápěcí deska, která umožňuje uvolnění páteře při práci. Kromě toho také dává příležitost být aktivní ve stálém postavení, které je pro osobu zdravější a přirozenější než sezení.

Vybavte dětský pokoj mapou

Nezapomínejte ani na zajímavé doplňky. Například pěkná zeměpisná mapa Evropy bude nejen poučným, ale i velmi interaktivním prvkem v dětském pokoji bez ohledu na věk i pohlaví dítěte. Můžete si na ní zaznamenávat navštívená místa nebo místa, která teprve toužíte s dětmi navštívit. Navíc ji dítě využije při učení se zeměpisu. Tato mapa bude rovněž velmi originálním designovým kouskem. Vyjímat se bude nad postelí i pracovním stolem.

20.2.2020
Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Resort UKO

Město: Bedřichov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Hotel Vega**** Luhačovice

Město: Luhačovice

Hotel Astoria

Město: Jáchymov
last minute

Zoo Liberec

V souladu s nařízením vlády je zoo od 13.3.2020 do odvolání pro veřejnost uzavřena.

Naše tipy

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Penzion a restaurace Zlatovláska

Penzion s restaurací Zlatovláska najdete v turisticky vyhledávaném regionu Jindřichova Hradce a Třeboňska, necelý 1 km od zámku Červená Lhota. Kraj vybízí k výletům, procházkám, ale i k cykloturistice. Děláme vše pro to, aby se u nás dětem líbilo.

zobrazit

Dětský a rodinný penzion Bavlnka

Penzion Bavlnka je rekreační zařízení na Třeboňsku pro rodiny s dětmi. Děti ocení prostornou hernu, batolecí koutek, 2 venkovní hřiště, bazén a výtvarnou dílnu. Na požádání Vám zdarma půjčíme dětskou postýlku i s lůžkovinami a přebalovací pult.

zobrazit

Resort UKO

Resort UKO se zaměřuje na dovolenou rodin s dětmi a pobyty s jógou. Resort tvoří 4 samostatné objekty s restaurací a wellnessem, obklopeny krásnou zahradou s velkým dětským hřištěm.

zobrazit

Penzion St. Leonhard***

Navštivte s dětmi náš rodinný penzion, umístěný na samotě v šumavské přírodě, kde mají děti možnost si v klidu s rodiči hrát na hřišti, hladit koníky, jezdit na šlapadle na rybníku, poznávat lesní zvířátka na naučné stezce a pozorovat i nutrie.

zobrazit

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB