Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Dětský pokoj je jiné místo než zbytek domu, jedinečné. Zařizujeme jej s radostí a pozorností k detailům, ale musíme akceptovat, že se rychle promění. Pokoj je vhodné zařídit už i těm nejmenším.

Pokoj pro nemluvně

Zatímco čekáme na nového člena rodiny, zařizujeme pro něj prostor. Dětský pokoj musí být správně vybaven. Dětská postýlka, komoda, přebalovací stůl, doplňky. Život však rychle reviduje naše skvělé nápady. Ukázalo se například, že na začátku by mohla být místo dětské postýlky užitečnější kolébka a pohodlná krmná židle se stává nejdůležitějším kusem nábytku doma.

Je však obtížné předvídat, zda bude dítě dobře spát a mít rádo svou postýlku nebo budete mít dítě, které kňučí a miluje houpání či takové, které bez maminky neusne. Proto je pro dětský nábytek tak důležité, aby byl funkční.

Pokoj pro předškoláka a školáka

Důležitým kusem nábytku v pokoji je komoda. Plní svůj úkol v každé fázi vývoje dítěte. Časem se změní pouze obsah. Kromě toho, až dorazí oblečení, hračky a nakonec školní potřeby, bude muset získat podporu ve formě skříně, knihovny a psacího stolu. S ohledem na to stojí za to hledat vývojovou, promyšlenou kolekci, která umožní zajímavé konfigurace.

Pokud je v domě již jedno dítě, možná se rozhodneme koupit palandu, která nabízí mnoho možností. Na trhu, pokud budeme hledat trochu, najdeme opravdu zajímavé modely, které mohou působit jako místo pro hraní.

Nepodceňujte ani výběr pracovního stolu a židle. Dobrou volbou je nastavitelná naklápěcí deska, která umožňuje uvolnění páteře při práci. Kromě toho také dává příležitost být aktivní ve stálém postavení, které je pro osobu zdravější a přirozenější než sezení.

Vybavte dětský pokoj mapou

Nezapomínejte ani na zajímavé doplňky. Například pěkná zeměpisná mapa Evropy bude nejen poučným, ale i velmi interaktivním prvkem v dětském pokoji bez ohledu na věk i pohlaví dítěte. Můžete si na ní zaznamenávat navštívená místa nebo místa, která teprve toužíte s dětmi navštívit. Navíc ji dítě využije při učení se zeměpisu. Tato mapa bude rovněž velmi originálním designovým kouskem. Vyjímat se bude nad postelí i pracovním stolem.

20.2.2020
Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Mercuria Laser Game

Město: Praha

Aqua club ORCA

Město: Jihlava

Pohádkový dům Český Krumlov

Město: Český Krumlov
last minute

Naše tipy

U HRÁDKU **** SUPERIOR

Nezapomenutelná dovolená v luxusním rodinném hotelu na Jižní Moravě. Místo kde se o Vás postaráme. Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou na okraji malebné vesničky Lukov uprostřed kouzelné přírody parku Podyjí. Děti Vítány !!!

zobrazit

Vertical Park

Vertical Park se nachází přímo v centru Harrachova. Dospělí i děti si zde mohou vyzkoušet obří houpačku (Big Swing), horolezeckou stěnu a salta na bungee trampolíně. Pro nejmenší je v areálu dětská trampolína a ohrada s kůzlaty kamerunskými.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

Hotel Start

Hotel Start je rodinný nekuřácký hotel v centru známého střediska Špindlerův Mlýn, který nabízí příjemné a pohodlné ubytování pro rodiny s dětmi každého věku. K dispozici je dětské hřiště a koutek přímo v hotelu včetně fotbálku a kulečníku.

zobrazit

Penzion Ovečka

Ovečka je velmi netradiční designový penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoj kategorie Lux.

zobrazit

ProFamily Hotel TOP Benecko

Pro rodiny s dětmi je celoročně otevřen ProFamily Hotel TOP Benecko, který je svou polohou, okolní přírodou i blízkostí vleků ideální dovolenou s dětmi jak v zimě na lyžování tak v létě za turistikou a zábavou. Relax pro rodiče - zábava pro děti.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB