Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Vybavte dětský pokoj pěknou mapou

Dětský pokoj je jiné místo než zbytek domu, jedinečné. Zařizujeme jej s radostí a pozorností k detailům, ale musíme akceptovat, že se rychle promění. Pokoj je vhodné zařídit už i těm nejmenším.

Pokoj pro nemluvně

Zatímco čekáme na nového člena rodiny, zařizujeme pro něj prostor. Dětský pokoj musí být správně vybaven. Dětská postýlka, komoda, přebalovací stůl, doplňky. Život však rychle reviduje naše skvělé nápady. Ukázalo se například, že na začátku by mohla být místo dětské postýlky užitečnější kolébka a pohodlná krmná židle se stává nejdůležitějším kusem nábytku doma.

Je však obtížné předvídat, zda bude dítě dobře spát a mít rádo svou postýlku nebo budete mít dítě, které kňučí a miluje houpání či takové, které bez maminky neusne. Proto je pro dětský nábytek tak důležité, aby byl funkční.

Pokoj pro předškoláka a školáka

Důležitým kusem nábytku v pokoji je komoda. Plní svůj úkol v každé fázi vývoje dítěte. Časem se změní pouze obsah. Kromě toho, až dorazí oblečení, hračky a nakonec školní potřeby, bude muset získat podporu ve formě skříně, knihovny a psacího stolu. S ohledem na to stojí za to hledat vývojovou, promyšlenou kolekci, která umožní zajímavé konfigurace.

Pokud je v domě již jedno dítě, možná se rozhodneme koupit palandu, která nabízí mnoho možností. Na trhu, pokud budeme hledat trochu, najdeme opravdu zajímavé modely, které mohou působit jako místo pro hraní.

Nepodceňujte ani výběr pracovního stolu a židle. Dobrou volbou je nastavitelná naklápěcí deska, která umožňuje uvolnění páteře při práci. Kromě toho také dává příležitost být aktivní ve stálém postavení, které je pro osobu zdravější a přirozenější než sezení.

Vybavte dětský pokoj mapou

Nezapomínejte ani na zajímavé doplňky. Například pěkná zeměpisná mapa Evropy bude nejen poučným, ale i velmi interaktivním prvkem v dětském pokoji bez ohledu na věk i pohlaví dítěte. Můžete si na ní zaznamenávat navštívená místa nebo místa, která teprve toužíte s dětmi navštívit. Navíc ji dítě využije při učení se zeměpisu. Tato mapa bude rovněž velmi originálním designovým kouskem. Vyjímat se bude nad postelí i pracovním stolem.

20.2.2020
Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Zoo Liberec

Město: Liberec

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zoo Praha

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov
last minute

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

Naše tipy

CENTRUM BABYLON Liberec

CENTRUM BABYLON LIBEREC - jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Na ploše 30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den plný zábavy. Rodinám s dětmi nabízíme AQUAPARK, LUNAPARK, iQPARK a další skvělé atrakce.

zobrazit

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Dětský a rodinný penzion Bavlnka

Penzion Bavlnka je rekreační zařízení na Třeboňsku pro rodiny s dětmi. Děti ocení prostornou hernu, batolecí koutek, 2 venkovní hřiště, bazén a výtvarnou dílnu. Na požádání Vám zdarma půjčíme dětskou postýlku i s lůžkovinami a přebalovací pult.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Penzion Čeri

Pension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.

zobrazit

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168171

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB