Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Asi nikoho by ještě počátkem roku 2020 nenapadlo, že si naše dětičky užijí opravdu dlouhou pauzu bez školních lavic. Pro někoho možná vítané volno, pro jiné několik nudných měsíců strávených bez kamarádů, spolužáků, přátelských setkávání a kontaktů.

Aby děti rychle dohnaly neprobrané učivo, potřebují kvalitní učebnice

Ať tak či tak, na všechny bude po letních prázdninách čekat ve škole opravdu hodně práce. Dohánět zameškané učivo, sjednotit probranou látku, zkontrolovat úkoly zadané v době koronavirových "prázdnin" a především co nejrychleji najet na běžný režim tak, aby se výuka a rychlost osvojování nových znalostí dostala na běžnou úroveň.

Pro všechny žáčky, žákyně i pro studenty středních škol nastane období, kdy budou muset vyvinout veškerou snahu k získání informací, které jim mohly v tomto nestandardním roce uniknout.

Abychom jim jejich práci usnadnili, není od věci nákup učebnic již nyní, v době prázdnin. S mnohými dětmi se lze totiž po rozumné dohodě domluvit alespoň na kratičkém opakování třeba obden tak, aby se jejich lenivé mozkové závity opět začaly alespoň trochu otáčet.

Hlavně však děti, které čeká v nadcházejícím roce přijímací zkouška na střední školu ocení možnost výběru učebnic, které jim pomohou se na tento přelomový okamžik co nejlépe připravit. Úspěšné složení přijímací zkoušky není podmíněno pouze pečlivou přípravou ve škole či dobrým vysvědčením z předchozích let, nutná je především domácí příprava.

Učebnice na procvičování učiva stěžejních předmětů pro deváté třídy, ale třeba také pro žáky na prvním stupni, kteří budou potřebovat zvýšenou domácí přípravu, lze pohodlně objednat na internetovém e-shopu.

Možná máte doma budoucího maturanta, který má pocit, že je jeho zkouška z dospělosti zatím vzdálená několik světelných let, ale opak je pravdou. Štěstí přeje připraveným a vzhledem k tomu, kolik učiva nebylo v době koronaviru probráno, je vhodné, aby se studenti co nejdříve začali aktivně připravovat na maturitu i sami doma. Knihy jako je český jazyk pro střední školy naleznete v nepřeberném množství a k přípravě tak lze použít čítanky, literatury, mluvnice, ale třeba i rozbory a obsahy známých literárních děl.

4.8.2020

Učebnice pro všechny školy na jednom místě
Učebnice pro všechny školy na jednom místě
Učebnice pro všechny školy na jednom místěDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

Hotel Start

Město: Špindlerův Mlýn

Hotel Astoria

Město: Jáchymov

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm
last minute

Dancing House - Tančící dům hotel

Na letošní sezónu jsme připravili speciální pobytové balíčky, ideální pro rodiny s dětmi. Součástí ubytování je mimo jiné vstupné do pražské ZOO a nebo plavba lodí po Vltavě. Více info na našich stránkách nebo na e-mailu info@dancinghousehotel.com.

Naše tipy

Wellness Hotel Astra

Wellness Hotel Astra Superior 3* je rodinný hotel v samotném srdci Krkonoš - ve Špindlerově Mlýně. Nabízíme dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje a apartmány vhodné pro rodiny. V hotelu je nový dětský koutek s posezením pro rodiče.

zobrazit

Penzion Slunečno

Rodinný penzion Slunečno nabízí ubytování v kouzelné přírodě jižní části Českého ráje, nedaleko hradu Kost. Zve k rodinné dovolené a k načerpání sil v borovicových lesích a krásné přírodě. Nabízíme 10 pokojů s polopenzí, snídaní či vlastní vaření.

zobrazit

Penzion U Holuba

Rodinný penzion na Moravě ( Slovácko ) s velmi prostornými mezonetovými apartmány 55m2+, krásnou zahradou s dětským hřištěm, grilem, ping-pongem, zastřešenými pergolami a výbornou Slováckou hospodou, kde můžete ochutnat pravou domácí kuchyní.

zobrazit

Kyprův mlýn

Kyprův mlýn je situován na odlehlém místě, 1,5 km od obce Knínice na Vysočině. Nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi, veliké dětské hřiště s trampolínou, skluzavkami a houpačkami. Také je možno vidět chovaná zvířata na statku, projet se na koni.

zobrazit

Hotýlek u hraběte Harracha

Hotýlek u hraběte Harracha se nachází v klidné části Harrachova a nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. Jedná se o rodinný hotýlek se stylovou restaurací, útulnými a prostornými pokoji a novým wellnes, které je pouze pro naše hotelové hosty.

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Pro rok 2019 UZAVŘENO! Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB