Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Asi nikoho by ještě počátkem roku 2020 nenapadlo, že si naše dětičky užijí opravdu dlouhou pauzu bez školních lavic. Pro někoho možná vítané volno, pro jiné několik nudných měsíců strávených bez kamarádů, spolužáků, přátelských setkávání a kontaktů.

Aby děti rychle dohnaly neprobrané učivo, potřebují kvalitní učebnice

Ať tak či tak, na všechny bude po letních prázdninách čekat ve škole opravdu hodně práce. Dohánět zameškané učivo, sjednotit probranou látku, zkontrolovat úkoly zadané v době koronavirových "prázdnin" a především co nejrychleji najet na běžný režim tak, aby se výuka a rychlost osvojování nových znalostí dostala na běžnou úroveň.

Pro všechny žáčky, žákyně i pro studenty středních škol nastane období, kdy budou muset vyvinout veškerou snahu k získání informací, které jim mohly v tomto nestandardním roce uniknout.

Abychom jim jejich práci usnadnili, není od věci nákup učebnic již nyní, v době prázdnin. S mnohými dětmi se lze totiž po rozumné dohodě domluvit alespoň na kratičkém opakování třeba obden tak, aby se jejich lenivé mozkové závity opět začaly alespoň trochu otáčet.

Hlavně však děti, které čeká v nadcházejícím roce přijímací zkouška na střední školu ocení možnost výběru učebnic, které jim pomohou se na tento přelomový okamžik co nejlépe připravit. Úspěšné složení přijímací zkoušky není podmíněno pouze pečlivou přípravou ve škole či dobrým vysvědčením z předchozích let, nutná je především domácí příprava.

Učebnice na procvičování učiva stěžejních předmětů pro deváté třídy, ale třeba také pro žáky na prvním stupni, kteří budou potřebovat zvýšenou domácí přípravu, lze pohodlně objednat na internetovém e-shopu.

Možná máte doma budoucího maturanta, který má pocit, že je jeho zkouška z dospělosti zatím vzdálená několik světelných let, ale opak je pravdou. Štěstí přeje připraveným a vzhledem k tomu, kolik učiva nebylo v době koronaviru probráno, je vhodné, aby se studenti co nejdříve začali aktivně připravovat na maturitu i sami doma. Knihy jako je český jazyk pro střední školy naleznete v nepřeberném množství a k přípravě tak lze použít čítanky, literatury, mluvnice, ale třeba i rozbory a obsahy známých literárních děl.

4.8.2020

Učebnice pro všechny školy na jednom místě
Učebnice pro všechny školy na jednom místě
Učebnice pro všechny školy na jednom místěDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Resort UKO

Město: Bedřichov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Hotel Vega**** Luhačovice

Město: Luhačovice

Wellness Hotel Astra

Město: Špindlerův Mlýn

Hotel Start

Město: Špindlerův Mlýn
last minute

ProFamily Hotel TOP Benecko

Sledujte webové stránky ProFamily Hotel TOP a využijte během roku některou z našich výhodných nabídek. Přijďte si s rodinou užít skvělé prázdniny k nám do Krkonoš. Nabízíme vše co si v hotelu s ubytováním pro rodiny s dětmi můžete přát.

Naše tipy

Kroužky nad Moníncem

Areál Kroužky nad Moníncem se nachází 78 km od Prahy. Náš areál je ideálním místem, kde mohou děti trávit svůj volný čas, a to v každém ročním období! Velkou výhodou je blízký skiareál Monínec, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze.

zobrazit

Hrad a zámek Dolní Kounice

Hrad Dolní Kounice - zábavné akce pro celou rodinu. Celodenní program - atraktivní stanoviště, výtvarné dílničky, malování na obličej, ukázka kovářského řemesla, šermířská představení, karnevaly, výstavy obrazů a fotek, prohlídky paláce...

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

Pension Věra

Luxusní horská chalupa v krkonošském stylu, ve známem rekreačním středisku Malá Úpa. Chalupa je blízko lesa, s krbovými kamny, venkovním BAZÉNEM a výhledem na nejvyšší horu ČR Sněžku a Černou horu. Celková kapacita 16 lůžek.

zobrazit

Statek - penzion Jižní Čechy

Nabízíme ubytování v Jižních Čechách přímo mezi rybníky na hranici CHKO Třeboňsko. 100 km od Prahy, ale v klidu a tichu a z uzavřeného dvora s bazénem Vám děti neutečou. Herna cca 80 m2 nejen pro děti, o víkendech skákací hrad. Ideální cyklotrasy.

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB