Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Asi nikoho by ještě počátkem roku 2020 nenapadlo, že si naše dětičky užijí opravdu dlouhou pauzu bez školních lavic. Pro někoho možná vítané volno, pro jiné několik nudných měsíců strávených bez kamarádů, spolužáků, přátelských setkávání a kontaktů.

Aby děti rychle dohnaly neprobrané učivo, potřebují kvalitní učebnice

Ať tak či tak, na všechny bude po letních prázdninách čekat ve škole opravdu hodně práce. Dohánět zameškané učivo, sjednotit probranou látku, zkontrolovat úkoly zadané v době koronavirových "prázdnin" a především co nejrychleji najet na běžný režim tak, aby se výuka a rychlost osvojování nových znalostí dostala na běžnou úroveň.

Pro všechny žáčky, žákyně i pro studenty středních škol nastane období, kdy budou muset vyvinout veškerou snahu k získání informací, které jim mohly v tomto nestandardním roce uniknout.

Abychom jim jejich práci usnadnili, není od věci nákup učebnic již nyní, v době prázdnin. S mnohými dětmi se lze totiž po rozumné dohodě domluvit alespoň na kratičkém opakování třeba obden tak, aby se jejich lenivé mozkové závity opět začaly alespoň trochu otáčet.

Hlavně však děti, které čeká v nadcházejícím roce přijímací zkouška na střední školu ocení možnost výběru učebnic, které jim pomohou se na tento přelomový okamžik co nejlépe připravit. Úspěšné složení přijímací zkoušky není podmíněno pouze pečlivou přípravou ve škole či dobrým vysvědčením z předchozích let, nutná je především domácí příprava.

Učebnice na procvičování učiva stěžejních předmětů pro deváté třídy, ale třeba také pro žáky na prvním stupni, kteří budou potřebovat zvýšenou domácí přípravu, lze pohodlně objednat na internetovém e-shopu.

Možná máte doma budoucího maturanta, který má pocit, že je jeho zkouška z dospělosti zatím vzdálená několik světelných let, ale opak je pravdou. Štěstí přeje připraveným a vzhledem k tomu, kolik učiva nebylo v době koronaviru probráno, je vhodné, aby se studenti co nejdříve začali aktivně připravovat na maturitu i sami doma. Knihy jako je český jazyk pro střední školy naleznete v nepřeberném množství a k přípravě tak lze použít čítanky, literatury, mluvnice, ale třeba i rozbory a obsahy známých literárních děl.

4.8.2020

Učebnice pro všechny školy na jednom místě
Učebnice pro všechny školy na jednom místě
Učebnice pro všechny školy na jednom místěDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zoo Liberec

Město: Liberec

Zoo Praha

Město: Praha
Naše tipy

Penzion Sudkovi

Penzion Sudkovi pro rodiny s dětmi. Objekt leží v přírodě s velkým travnatým pozemkem, na rozhraní Českého Ráje a Krkonoš. V zimě možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách. Kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Pokoje s vlastním soc. zařízením.

zobrazit

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Rodinný ****wellness hotel rakouského typu, držitel ocenění SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI, zařazen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU. Hotel má vynikající polohu, vybavení a stálý kvalitní personál. Bazény se slanou vodou.

zobrazit

Penzion Ovečka

Ovečka je velmi netradiční designový penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoj kategorie Lux.

zobrazit

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Muzeum fantastických iluzí

Nejzábavnější muzeum v Praze! Fascinující svět neskutečných optických klamů. Perfektní zábava pro všechny bez rozdílu věku. Jedinečný zážitek a super fotky. Více jak 100 interaktivních zábavných exponátů. Největší muzeum trikových iluzí v Praze.

zobrazit

Plaváčci s.r.o Brno

PLAVÁČCI s.r.o. plavecký klub, pravidelné kurzy plavání pro děti od 6 měsíců až po šikovné plavce v dráze, šetrná úprava vody UV lampou,plaveme na bazéně Wellness hotel Rakovec,Za Lužánkami, Kraví hora a Wellness Kuřim.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB