Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Učebnice pro všechny školy na jednom místě

Asi nikoho by ještě počátkem roku 2020 nenapadlo, že si naše dětičky užijí opravdu dlouhou pauzu bez školních lavic. Pro někoho možná vítané volno, pro jiné několik nudných měsíců strávených bez kamarádů, spolužáků, přátelských setkávání a kontaktů.

Aby děti rychle dohnaly neprobrané učivo, potřebují kvalitní učebnice

Ať tak či tak, na všechny bude po letních prázdninách čekat ve škole opravdu hodně práce. Dohánět zameškané učivo, sjednotit probranou látku, zkontrolovat úkoly zadané v době koronavirových "prázdnin" a především co nejrychleji najet na běžný režim tak, aby se výuka a rychlost osvojování nových znalostí dostala na běžnou úroveň.

Pro všechny žáčky, žákyně i pro studenty středních škol nastane období, kdy budou muset vyvinout veškerou snahu k získání informací, které jim mohly v tomto nestandardním roce uniknout.

Abychom jim jejich práci usnadnili, není od věci nákup učebnic již nyní, v době prázdnin. S mnohými dětmi se lze totiž po rozumné dohodě domluvit alespoň na kratičkém opakování třeba obden tak, aby se jejich lenivé mozkové závity opět začaly alespoň trochu otáčet.

Hlavně však děti, které čeká v nadcházejícím roce přijímací zkouška na střední školu ocení možnost výběru učebnic, které jim pomohou se na tento přelomový okamžik co nejlépe připravit. Úspěšné složení přijímací zkoušky není podmíněno pouze pečlivou přípravou ve škole či dobrým vysvědčením z předchozích let, nutná je především domácí příprava.

Učebnice na procvičování učiva stěžejních předmětů pro deváté třídy, ale třeba také pro žáky na prvním stupni, kteří budou potřebovat zvýšenou domácí přípravu, lze pohodlně objednat na internetovém e-shopu.

Možná máte doma budoucího maturanta, který má pocit, že je jeho zkouška z dospělosti zatím vzdálená několik světelných let, ale opak je pravdou. Štěstí přeje připraveným a vzhledem k tomu, kolik učiva nebylo v době koronaviru probráno, je vhodné, aby se studenti co nejdříve začali aktivně připravovat na maturitu i sami doma. Knihy jako je český jazyk pro střední školy naleznete v nepřeberném množství a k přípravě tak lze použít čítanky, literatury, mluvnice, ale třeba i rozbory a obsahy známých literárních děl.

4.8.2020

Učebnice pro všechny školy na jednom místě
Učebnice pro všechny školy na jednom místě
Učebnice pro všechny školy na jednom místěDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Wellness Hotel Astra

Město: Špindlerův Mlýn

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko

Penzion Na Vršku

Město: Branná

Hotel Astoria

Město: Jáchymov
last minute

Naše tipy

Hravé peklo

Od 12. 6. 2020 Hravé peklo otevřené po rekonstrukci. Rozšířené expozice i podzemí. Uvidíte pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů, Satanovu hvězdárnu, Ďáblovu bibli i lebku čerta, devatero pohádek ... Přijďte se bavit i trochu bát.

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Hotel Astoria

Nově zrekonstruovaný hotel Astoria*** nabízí moderní ubytování a restauraci U vodopádu s příjemnou terasou a dále pak sluneční terasu s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Hotýlek u hraběte Harracha

Hotýlek u hraběte Harracha se nachází v klidné části Harrachova a nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. Jedná se o rodinný hotýlek se stylovou restaurací, útulnými a prostornými pokoji a novým wellnes, které je pouze pro naše hotelové hosty.

zobrazit

Chalupa Zaječí

Nově postavená chalupa s oplocenou zahradou, dětským hřištěm, venkovním bazénem a s opravdu velkou hernou na půdě, kde je kromě prvků pro děti umístěn také fotbálek, který si rádi zahrají i dospělí.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB