Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Ubytování Doubice

Ubytování Doubice

Ubytování Doubice

Smogová situace bývá v některých oblastech alarmující a stejně tak vzduch nasycený spalinami trápí obyvatele mnoha velkých a především průmyslových měst. Bohužel úměrně s tím stoupá také počet alergických osob, a to nejen dětí, ale i dospělých. S projevy exému, potravinových alergií nebo dokonce astmatu se můžeme setkat již u velmi malých dětí. Avšak ani dospělí, kteří v dětství netrpěli žádnými reakcemi na alergeny nejsou mimo nebezpečí. I v pozdějším věku totiž může dojít k rozvoji třeba právě astmatu, jež je odborníky dáváno do souvislosti se znečištěným ovzduším.

Vyvětrejte plíce a relaxujte v Českém Švýcarsku

Možná, že i vy máte mezi rodinnými příslušníky někoho s častým a úporným kašlem, nepříjemným exémem nebo s nesnášenlivostí jarních či letních pylů. Pokud ještě k tomu žijete v kraji, kde bývá často vyhlášena smogová situace, máte o další důvod víc přemýšlet o pobytu na čerstvém vzduchu. Pro Vaši letní či zimní dovolenou bude vhodné zvolit některou z oblastí s krásnou přírodou a čistým povětřím. Zde potom může alergik vyčistit svoje namáhané plíce třeba při procházkách, vyjížďkách na kole nebo v zimě na běžkách.

Takovým krajem s úchvatným územím pískovcových skal je oblast Českého Švýcarska, jež se rozprostírá mezi Děčínem a Krásnou Lípou na našem území a Drážďany na straně Saské. Mohutné skalní věže, stěny a rokle zároveň s nedotčenou přírodou budete moci spatřit a obdivovat při procházkách národním parkem.

Turisticky zajímavý region skýtá dokonalé zázemí pro návštěvníky, kteří zde naleznou mnoho ubytovacích kapacit různých kategorií. Na rozhraní národního parku, nedaleko obce Krásná Lípa, leží obec Doubice. V jejím centru naleznete nově postavený penzion se sedmi čtyřlůžkovými apartmány. Jedná se o nadstandardně velké, dobře vybavené byty se dvěma ložnicemi, jenž poskytují klientům komfort a dokonalé zázemí pro jejich výlety či pro pohodovou relaxaci na čerstvém vzduchu. Ubytování v Doubici je výjimečné právě svojí blízkostí k národnímu parku.

Máte-li rádi pohled na svět z koňského hřbetu, můžete projet několik tras schválených Správou Národního parku a netradičním výletem si tak zpestřit svůj pobyt.

Také zimní rodinná dovolená je v Česko Saském Švýcarsku zaručená. Asi 5 km od Doubice lze s dětmi využít 2 sjezdovky s umělým zasněžováním a možností večerního lyžování. V létě pak uvítají nejen rodiny s dětmi velké množství turistických tras a až 40 km značených cyklistických stezek. Jako bonus si pak můžete vychutnat plavbu parníkem kaňonem řeky Labe.

Pokud vyzkoušíte ubytování v Českém Švýcarsku, budete mít možnost vyčistit si nejen plíce, ale také mysl od všeho negativního. Pohledy na nádherná jezírka, pískovcové útvary a skalní města spolu s čistou a nedotčenou přírodou Vám zůstanou na dlouho v paměti.

Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské Švýcarsko
Ubytování Doubice - Česko Saské ŠvýcarskoDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Vertical Park

Město: Harrachov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zoo Praha

Město: Praha

Čiperové

Město: Brno
last minute

Lesní penzion Amálka Třeboň

Už nyní si u nás můžete zarezervovat svou dovolenou na rok 2017. Letní dovolená je čas koupání, relaxu a zábavy. Penzion Amálka nabízí ubytování se snídaní, kterou si můžete vychutnat třeba na zahradě penzionu nebo Vám ji doneseme přímo na pokoj.

Naše tipy

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

" Penzion roku 2013 a 2015 " s restaurací se nachází nedaleko Vranovské přehrady a města Znojma. Děti vítány!!! Pro Vaše děti máme uzavřenou udržovanou zahradu s dětským hřištěm, pískovištěm, hračkam, skluzavkou, dětským domečkem a dětským koutkem.

zobrazit

Mlýnhotel

Atmosféru starých dobrých časů svým vzhledem i službami a pojetím, připomíná komplex Mlýnhotel. S více než 60. pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu.

zobrazit

APARTMÁNY VYDRÝSEK

Zrekonstruovaná chalupa se 3 kompletně a komfortně vybavenými apartmánovými byty 3+KK/45m2 a 3+1/58 a 90m2 na klidné polosamotě s nádherným výhledem do údolí Vydry a na panorama šumavských hřebenů. Krytá koliba s grilem, dětský koutek, skluzavka aj.

zobrazit

Park Holiday Congress a Wellness Hotel

Park Holiday Congress & Wellness Hotel **** s ubytovací kapacitou 48 pokojů, moderním konferenčním centrem, nejširší nabídkou sportovních a volnočasových indoor/outdoor aktivit, představuje zcela výjimečný rekreační komplex v Praze a širokém okolí.

zobrazit

Usedlost pod vinohrady

Usedlost pod vinohrady se nachází v samotném srdci Lednicko – valtického areálu. Ubytování v 8 stylových apartmánech a 8 pokojích. Nabízíme mnoho aktivit a atrakcí pro děti jako vlastní vyhřívaný bazén, dětské hřiště s trampolínou aj.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB