Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Příměstské tábory v Brně 2017

Příměstské tábory v Brně 2017

Příměstské tábory v Brně 2017

Jaro je v plném proudu, příroda se vybarvuje veselými barvami a vše je optimistické a pozitivní. Jeden by řekl, že není důvod ke starostem. Přesto se ale najdou tací, kterým přibývají vrásky na čele a z blížícího se léta nemají žádnou radost. Jedná se o rodiče školkou a školou povinných dětí, které bude i letos potřeba někam umístit a vymyslet jim plán na celé dva měsíce prázdnin.

Kam s dětmi letos v létě?

Nemáme-li tolik dovolené ani hlídací prarodiče, nezbývá nic jiného než ratolestem zajistit jinou možnost zaopatření, a to využít příměstské tábory. Když však tuto alternativu zvážíme důkladněji, přijdeme na to, že trávení volna mimo rodinu přináší dětem mnoho pozitiv. Poznají nové kamarády, učí se budovat sociální vazby, pracovat v kolektivu a snášet odloučení od příbuzných. K tomu, aby si především malé děti mohly zvykat postupně a nenásilně, napomáhají v současnosti velmi oblíbená dětská centra, kam rodiče ráno potomky odvedou a po skončení své pracovní doby si je zase vyzvednou. Noc tak děti tráví hezky doma ve známém prostředí a během dne je o ně postaráno vyškoleným personálem.

Nuda v Brně

Ta již tomuto velkému městu od roku 2015 nehrozí. Toho času zde bylo totiž otevřeno ojedinělé dětské centrum BRuNO family park, kde mohou rodiny trávit volné chvíle na čtyřiceti zábavních atrakcích. Ale nejen to! Letos centrum organizuje zajímavé příměstské tábory, takže Brno má již místo, kde si mohou předškoláci od tří a školáci až do dvanácti let užívat prázdnin za každého počasí. Ani horko ani chlad tak nikoho nemůže zaskočit.

Milují vaši broučci sport, tanec, divoký západ či snad akční superhrdiny? Vidí se v populárních youtuberech? Je pouze na nich, které téma tábora je osloví, protože každý z nabízených programů učí novým dovednostem a umožní dětem zažít legraci a nové zážitky.

Mnoho muziky za málo peněz

Po  celou dobu pobytu o své svěřence pečují zkušení instruktoři, kteří se starají, aby se účastníci bavili, užívali si, ale zároveň dbají na jejich bezpečí a uspokojení všech potřeb. V  ceně je tedy obsažen vstup na atrakce, svačiny a oběd, pitný režim, programy a pojištění. Za přidanou hodnotu lze považovat bezstarostnou mysl rodičů, kteří mohou v klidu a bez stresu pracovat, zatímco drobotina nezahálí a prožívá ty nejúžasnější prázdninové týdny.

Oslava v Brně

Má syn nebo dcera kulaté výročí nebo hledáte pro jejich oslavu narozenin nějaké netradiční a neokoukané místo? BRuNO family park nabízí sedm salónků pro uspořádání dětské párty. Dort, dárky, organizované hry, focení, ale třeba taky ohňostroj oslavence i jeho hosty překvapí a nadchnou. Než si vyzkouší atrakce s názvy jako Tenké střevo, Opičí komín, Ptačí budky či Polštář bude všem jasné, že do dětského centra v Brně musí v budoucnu zavítat minimálně ještě jednou.

Příměstské tábory v Brně 2017
Příměstské tábory v Brně 2017
Příměstské tábory v Brně 2017Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Penzion Na Bidylku

Město: Frýdlant

Apartmány Fojtova studna

Město: Mikulov

Penzion ŽUHANSTA

Město: Břasy
last minute

Apartmány Fojtova studna

Poslední volné apartmány o prázdninách: 22.-24.8. a 27.-30.8.2017. Užijte si Lednicko-Valtický areál v klidnějším období prázdnin!

Naše tipy

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Nejlepší zábava pro děti od 4 do 13 let. Dětský zážitkový areál DUHOVÝ PARK najdete ve středočeské obci TŘEBOVLE, 20 minut od Prahy. Čeká na vás 57 atrakcí a her, včetně největší trampolíny v ČR.

zobrazit

APARTMÁNY VYDRÝSEK

Zrekonstruovaná chalupa se 3 kompletně a komfortně vybavenými apartmánovými byty 3+KK/45m2 a 3+1/58 a 90m2 na klidné polosamotě s nádherným výhledem do údolí Vydry a na panorama šumavských hřebenů. Krytá koliba s grilem, dětský koutek, skluzavka aj.

zobrazit

Hotel Vega***superior Luhačovice

Sport & Wellness Hotel Vega***superior je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají plnými doušky malebné a neporušené přírody bez městského hluku. Na místě, které bude tím nejlepším “základním táborem” pro Vaše cesty!

zobrazit

CENTRUM BABYLON Liberec

CENTRUM BABYLON LIBEREC - jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Na ploše 30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den plný zábavy. Rodinám s dětmi nabízíme AQUAPARK, LUNAPARK, iQPARK a další skvělé atrakce.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB