Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Příměstské tábory v Brně 2017

Příměstské tábory v Brně 2017

Příměstské tábory v Brně 2017

Jaro je v plném proudu, příroda se vybarvuje veselými barvami a vše je optimistické a pozitivní. Jeden by řekl, že není důvod ke starostem. Přesto se ale najdou tací, kterým přibývají vrásky na čele a z blížícího se léta nemají žádnou radost. Jedná se o rodiče školkou a školou povinných dětí, které bude i letos potřeba někam umístit a vymyslet jim plán na celé dva měsíce prázdnin.

Kam s dětmi letos v létě?

Nemáme-li tolik dovolené ani hlídací prarodiče, nezbývá nic jiného než ratolestem zajistit jinou možnost zaopatření, a to využít příměstské tábory. Když však tuto alternativu zvážíme důkladněji, přijdeme na to, že trávení volna mimo rodinu přináší dětem mnoho pozitiv. Poznají nové kamarády, učí se budovat sociální vazby, pracovat v kolektivu a snášet odloučení od příbuzných. K tomu, aby si především malé děti mohly zvykat postupně a nenásilně, napomáhají v současnosti velmi oblíbená dětská centra, kam rodiče ráno potomky odvedou a po skončení své pracovní doby si je zase vyzvednou. Noc tak děti tráví hezky doma ve známém prostředí a během dne je o ně postaráno vyškoleným personálem.

Nuda v Brně

Ta již tomuto velkému městu od roku 2015 nehrozí. Toho času zde bylo totiž otevřeno ojedinělé dětské centrum BRuNO family park, kde mohou rodiny trávit volné chvíle na čtyřiceti zábavních atrakcích. Ale nejen to! Letos centrum organizuje zajímavé příměstské tábory, takže Brno má již místo, kde si mohou předškoláci od tří a školáci až do dvanácti let užívat prázdnin za každého počasí. Ani horko ani chlad tak nikoho nemůže zaskočit.

Milují vaši broučci sport, tanec, divoký západ či snad akční superhrdiny? Vidí se v populárních youtuberech? Je pouze na nich, které téma tábora je osloví, protože každý z nabízených programů učí novým dovednostem a umožní dětem zažít legraci a nové zážitky.

Mnoho muziky za málo peněz

Po  celou dobu pobytu o své svěřence pečují zkušení instruktoři, kteří se starají, aby se účastníci bavili, užívali si, ale zároveň dbají na jejich bezpečí a uspokojení všech potřeb. V  ceně je tedy obsažen vstup na atrakce, svačiny a oběd, pitný režim, programy a pojištění. Za přidanou hodnotu lze považovat bezstarostnou mysl rodičů, kteří mohou v klidu a bez stresu pracovat, zatímco drobotina nezahálí a prožívá ty nejúžasnější prázdninové týdny.

Oslava v Brně

Má syn nebo dcera kulaté výročí nebo hledáte pro jejich oslavu narozenin nějaké netradiční a neokoukané místo? BRuNO family park nabízí sedm salónků pro uspořádání dětské párty. Dort, dárky, organizované hry, focení, ale třeba taky ohňostroj oslavence i jeho hosty překvapí a nadchnou. Než si vyzkouší atrakce s názvy jako Tenké střevo, Opičí komín, Ptačí budky či Polštář bude všem jasné, že do dětského centra v Brně musí v budoucnu zavítat minimálně ještě jednou.

Příměstské tábory v Brně 2017
Příměstské tábory v Brně 2017
Příměstské tábory v Brně 2017Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Vertical Park

Město: Harrachov

Zoo Praha

Město: Praha

ZOO Liberec

Město: Liberec

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zrcadlový labyrint

Město: Praha
last minute

Penzion Ovečka

Speciální relaxační balíček pro 2 osoby! Přijeďte k nám do penzionu Ovečka, který se nachází blízkosti Národní přírodní rez., na 4 noci s polopenzí za 3700,- Kč. Tento balíček je možné využít pouze pro pobyty od pondělí do pátku do 30. dubna 2018.

Naše tipy

Hotel Helios

Hotel Helios nabízí ubytování v pokojích i apartmánech s možností využití rozsáhlého wellness centra, masážního a kosmetického studia, konferenčních prostor a sportovního zařízení. Ideální podmínky ke skloubení sportu a relaxace v horském prostředí.

zobrazit

Úzkokolejka Jindřichův Hradec

Splňte sen mnoha malých i velkých chlapců a přijďte okusit jízdu historickou úzkokolejkou, která Vás proveze překrásnou jihočeskou krajinou. Během roku pořádáme mnoho zajímavých akcí a programů pro celé rodiny. Neváhejte a udělejte si k nám výlet.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

CENTRUM BABYLON Liberec

CENTRUM BABYLON LIBEREC - jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Na ploše 30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den plný zábavy. Rodinám s dětmi nabízíme AQUAPARK, LUNAPARK, iQPARK a další skvělé atrakce.

zobrazit

Hotel Na Jezeře***

Hotelový areál Na Jezeře, v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám.

zobrazit

Chalupa Zaječí

Nově postavená chalupa s oplocenou zahradou, dětským hřištěm, venkovním bazénem a s opravdu velkou hernou na půdě, kde je kromě prvků pro děti umístěn také fotbálek, který si rádi zahrají i dospělí.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB