Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Těšíte se již na letošní dovolenou, kterou máte v plánu strávit třeba poprvé v zahraničí, ale zároveň se klepete strachy při představě, co všechno se může stát a jaké nepříjemnosti Vás mohou při pobytu potkat? Možná Vás uklidní pocit, že máte možnost ještě před odjezdem si sjednat cestovní pojištění pro všechny nenadálé situace.

Vyberte vhodné pojištění vám i vašim dětem

Léto je tady a dovolená již klepe na dveře. Většině z nás se čím dál častěji dobývají do hlavy myšlenky na to, co všechno bude nutné před odjezdem zařídit, koupit a oběhat. Nové plavky, kyblíčky a lopatky na písek, opalovací krémy a mnoho dalšího, co nám již v loňské sezóně dosloužilo nebo se vypotřebovalo. A co teprve, chystají-li se s námi vycestovat i naše největší poklady – děti. To teprve nákupní seznam narůstá a nervy pracují na plné obrátky.  

Jedna z nejdůležitějších věcí, jež by na našem seznamu nikdy chybět neměla, je cestovní pojištění. Ani sebekrásnější plavky, ani nejmodernější kufr nám nebudou nic platné, pokud na cestách dojde k nepředvídané situaci. Můžeme potkat nenechavce, který odcizí náš majetek, budeme potřebovat lékařskou pomoc nebo dokonce ještě hůř, zdravotní stav spolucestujících bude vyžadovat hospitalizaci. A od toho je tady pojištění na cesty, aby zachránilo, co se dá.  

Abychom právě na tuto dovolenou nevzpomínali jako na tu nejhorší, promysleme před odjezdem rizika, jež nás mohou nejvíce ohrožovat. Naprosto nezbytné je zajistit cestovní pojištění pro děti. Nemůžeme totiž nikdy s jistotou říci, že se právě naše děcko nezraní třeba na kamenitém mořském dně, nedostane angínu, nebo že při bujaré hře nerozbije okno výkladní skříně. Je však mnoho dalších situací a pochopitelně nejen ve vztahu k dětem, kdy se nám sjednané cestovní pojištění může velmi hodit.  

Ve srovnání s částkou, jež bychom byli nuceni zaplatit za léčebné výlohy, hospitalizaci nebo třeba transport je platba za pojištění naprosto zanedbatelná. Proto, abychom si vždy mohli užít dovolenou v klidu a rádi na ni v budoucnu vzpomínali jako na vydařenou, nezapomeňme na cestovní pojištění pro celou rodinu.

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištěníDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Hravé peklo

Město: Písek

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

DUHOVÝ PARK

Město: Český Brod

Vertical Park

Město: Harrachov

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zoo Praha

Město: Praha
last minute

Landal Marina Lipno

ZÁBAVNÉ AKCE V KRÁLOVSTVÍ LESA 20.10.2018, 27.10.2018 Zábavné akce v Království lesa každou sobotu v září a říjnu od 12:30 - 16:00. Přijďte s dětmi si užít spousta legrace a zábavy do Království lesa.

Naše tipy

Landal Marina Lipno

Ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno je spojení krásné přírody, kvalitního ubytování a velké množství aktivit přesně stvořené pro Vaši dovolenou. Apartmány pro 2 - 10 osob.

zobrazit

Zoo Praha

Zoo Praha nabízí víc než deset kilometrů dlouhou procházku exotikou. Dobrodružné stezky africkou pouští a savanou nebo indonéským pralesem střídají odpočinková místa vybavená tak, aby nebyl problém v zoo strávit celý den.

zobrazit

Pension Věra

Luxusní horská chalupa v krkonošském stylu, ve známem rekreačním středisku Malá Úpa. Chalupa je blízko lesa, s krbovými kamny, venkovním BAZÉNEM a výhledem na nejvyšší horu ČR Sněžku a Černou horu. Celková kapacita 16 lůžek.

zobrazit

Relax Hotel Bára ***

Navštivte Relax Hotel Bára zařízený pro pobyt rodin s dětmi! Velmi pěkné ubytování a skvělé vybavení pro Vaše děti! Zábava pro celou rodinu. Děti najdou herny a hřiště, maminky krásné wellness, tatínci cyklotrasy nebo běžecké trasy přímo od hotelu.

zobrazit

Penzion St. Leonhard***

Navštivte s dětmi náš rodinný penzion, který byl v anketě Penzion roku 2016 a 2017 oceněn jako "Nejlepší venkovský penzion" a v r. 2014 oceněn "Penzion s nejlépe hodnoceným prostředím". Dopřejte si dovolenou a pobyt v našem klidném čistém prostředí.

zobrazit

Dětský a rodinný penzion Bavlnka

Penzion Bavlnka je rekreační zařízení na Třeboňsku pro rodiny s dětmi. Děti ocení prostornou hernu, batolecí koutek, 2 venkovní hřiště, bazén a výtvarnou dílnu. Na požádání Vám zdarma půjčíme dětskou postýlku i s lůžkovinami a přebalovací pult.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB