Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Těšíte se již na letošní dovolenou, kterou máte v plánu strávit třeba poprvé v zahraničí, ale zároveň se klepete strachy při představě, co všechno se může stát a jaké nepříjemnosti Vás mohou při pobytu potkat? Možná Vás uklidní pocit, že máte možnost ještě před odjezdem si sjednat cestovní pojištění pro všechny nenadálé situace.

Vyberte vhodné pojištění vám i vašim dětem

Léto je tady a dovolená již klepe na dveře. Většině z nás se čím dál častěji dobývají do hlavy myšlenky na to, co všechno bude nutné před odjezdem zařídit, koupit a oběhat. Nové plavky, kyblíčky a lopatky na písek, opalovací krémy a mnoho dalšího, co nám již v loňské sezóně dosloužilo nebo se vypotřebovalo. A co teprve, chystají-li se s námi vycestovat i naše největší poklady – děti. To teprve nákupní seznam narůstá a nervy pracují na plné obrátky.  

Jedna z nejdůležitějších věcí, jež by na našem seznamu nikdy chybět neměla, je cestovní pojištění. Ani sebekrásnější plavky, ani nejmodernější kufr nám nebudou nic platné, pokud na cestách dojde k nepředvídané situaci. Můžeme potkat nenechavce, který odcizí náš majetek, budeme potřebovat lékařskou pomoc nebo dokonce ještě hůř, zdravotní stav spolucestujících bude vyžadovat hospitalizaci. A od toho je tady pojištění na cesty, aby zachránilo, co se dá.  

Abychom právě na tuto dovolenou nevzpomínali jako na tu nejhorší, promysleme před odjezdem rizika, jež nás mohou nejvíce ohrožovat. Naprosto nezbytné je zajistit cestovní pojištění pro děti. Nemůžeme totiž nikdy s jistotou říci, že se právě naše děcko nezraní třeba na kamenitém mořském dně, nedostane angínu, nebo že při bujaré hře nerozbije okno výkladní skříně. Je však mnoho dalších situací a pochopitelně nejen ve vztahu k dětem, kdy se nám sjednané cestovní pojištění může velmi hodit.  

Ve srovnání s částkou, jež bychom byli nuceni zaplatit za léčebné výlohy, hospitalizaci nebo třeba transport je platba za pojištění naprosto zanedbatelná. Proto, abychom si vždy mohli užít dovolenou v klidu a rádi na ni v budoucnu vzpomínali jako na vydařenou, nezapomeňme na cestovní pojištění pro celou rodinu.

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištěníDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

apartmá/penzion Vila Alena

Město: Horní Malá Úpa

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec
last minute

Lesní penzion Amálka Třeboň

Už nyní si u nás můžete zarezervovat svou dovolenou na rok 2017. Letní dovolená je čas koupání, relaxu a zábavy. Penzion Amálka nabízí ubytování se snídaní, kterou si můžete vychutnat třeba na zahradě penzionu nebo Vám ji doneseme přímo na pokoj.

Naše tipy

Landal Marina Lipno

Ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno je spojení krásné přírody, kvalitního ubytování a velké množství aktivit přesně stvořené pro Vaši dovolenou. Apartmány pro 2 - 10 osob.

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Dětský a rodinný penzion Bavlnka

Penzion Bavlnka je rekreační zařízení na Třeboňsku pro rodiny s dětmi. Děti ocení prostornou hernu, batolecí koutek, 2 venkovní hřiště, bazén a výtvarnou dílnu. Na požádání Vám zdarma půjčíme dětskou postýlku i s lůžkovinami a přebalovací pult.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Jihlavská šatlava

Jihlavská šatlava je umístěna v bývalé vojenské věznici. Historická památka je v originálním stavu z roku 1869. Uvnitř se nachází 9 cel a mučírna. Kat vykonává trest bičem, písař zapisuje do Smolné knihy. V celách ukázky, repliky. Děti se dobře baví.

zobrazit

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB