Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Těšíte se již na letošní dovolenou, kterou máte v plánu strávit třeba poprvé v zahraničí, ale zároveň se klepete strachy při představě, co všechno se může stát a jaké nepříjemnosti Vás mohou při pobytu potkat? Možná Vás uklidní pocit, že máte možnost ještě před odjezdem si sjednat cestovní pojištění pro všechny nenadálé situace.

Vyberte vhodné pojištění vám i vašim dětem

Léto je tady a dovolená již klepe na dveře. Většině z nás se čím dál častěji dobývají do hlavy myšlenky na to, co všechno bude nutné před odjezdem zařídit, koupit a oběhat. Nové plavky, kyblíčky a lopatky na písek, opalovací krémy a mnoho dalšího, co nám již v loňské sezóně dosloužilo nebo se vypotřebovalo. A co teprve, chystají-li se s námi vycestovat i naše největší poklady – děti. To teprve nákupní seznam narůstá a nervy pracují na plné obrátky.  

Jedna z nejdůležitějších věcí, jež by na našem seznamu nikdy chybět neměla, je cestovní pojištění. Ani sebekrásnější plavky, ani nejmodernější kufr nám nebudou nic platné, pokud na cestách dojde k nepředvídané situaci. Můžeme potkat nenechavce, který odcizí náš majetek, budeme potřebovat lékařskou pomoc nebo dokonce ještě hůř, zdravotní stav spolucestujících bude vyžadovat hospitalizaci. A od toho je tady pojištění na cesty, aby zachránilo, co se dá.  

Abychom právě na tuto dovolenou nevzpomínali jako na tu nejhorší, promysleme před odjezdem rizika, jež nás mohou nejvíce ohrožovat. Naprosto nezbytné je zajistit cestovní pojištění pro děti. Nemůžeme totiž nikdy s jistotou říci, že se právě naše děcko nezraní třeba na kamenitém mořském dně, nedostane angínu, nebo že při bujaré hře nerozbije okno výkladní skříně. Je však mnoho dalších situací a pochopitelně nejen ve vztahu k dětem, kdy se nám sjednané cestovní pojištění může velmi hodit.  

Ve srovnání s částkou, jež bychom byli nuceni zaplatit za léčebné výlohy, hospitalizaci nebo třeba transport je platba za pojištění naprosto zanedbatelná. Proto, abychom si vždy mohli užít dovolenou v klidu a rádi na ni v budoucnu vzpomínali jako na vydařenou, nezapomeňme na cestovní pojištění pro celou rodinu.

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištěníDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Čiperové

Město: Brno

ZOO Liberec

Město: Liberec

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Vertical Park

Město: Harrachov

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Zoo Praha

Město: Praha

Zrcadlový labyrint

Město: Praha
last minute

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

13.1.2018 14.00 Magická esa, 21.1.2018 14.00 Hra kouzel a magie, 27.1.2018 14.00 S kouzly kolem světa! 3.2.2018 14.00 Škola kouzel, 10.2.2018 14.00 Magická esa, 17.2.2018 14.00 Hra kouzel a magie, 25.2.2018 14.00 S kouzly kolem světa!

Naše tipy

Penzion St. Leonhard***

Navštivte s dětmi náš rodinný penzion, který byl v anketě Penzion roku 2016 a 2017 oceněn jako "Nejlepší venkovský penzion" a v r. 2014 oceněn "Penzion s nejlépe hodnoceným prostředím". Dopřejte si dovolenou a pobyt v našem klidném čistém prostředí.

zobrazit

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediné kamenné divadlo svého druhu u nás. Vedle kouzelnických představení si zde můžete také prohlédnout expozice starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka všech dob H. Houdiniho.

zobrazit

Chaloupka Rudná

Prostorná chalupa na kopci v Rudné pod Pradědem ideální pro 8-10 osob. Těšte se na nádherné okolí, čistý vzduch, nezkaženou přírodu. Ať rádi odpočíváte aktivně, či si plánujete jen polenošit a vypnout, budet nadšeni. Dovolená s dětmi na 1*!

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

APARTMÁNY VYDRÝSEK

Zrekonstruovaná chalupa se 3 kompletně a komfortně vybavenými apartmánovými byty 3+KK/45m2 a 3+1/58 a 90m2 na klidné polosamotě s nádherným výhledem do údolí Vydry a na panorama šumavských hřebenů. Krytá koliba s grilem, dětský koutek, skluzavka aj.

zobrazit

Penzion U Holuba

Rodinný penzion na Moravě ( Slovácko ) s velmi prostornými mezonetovými apartmány 55m2+, krásnou zahradou s dětským hřištěm, grilem, ping-pongem, zastřešenými pergolami a výbornou Slováckou hospodou, kde můžete ochutnat pravou domácí kuchyní.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB