Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění

Těšíte se již na letošní dovolenou, kterou máte v plánu strávit třeba poprvé v zahraničí, ale zároveň se klepete strachy při představě, co všechno se může stát a jaké nepříjemnosti Vás mohou při pobytu potkat? Možná Vás uklidní pocit, že máte možnost ještě před odjezdem si sjednat cestovní pojištění pro všechny nenadálé situace.

Vyberte vhodné pojištění vám i vašim dětem

Léto je tady a dovolená již klepe na dveře. Většině z nás se čím dál častěji dobývají do hlavy myšlenky na to, co všechno bude nutné před odjezdem zařídit, koupit a oběhat. Nové plavky, kyblíčky a lopatky na písek, opalovací krémy a mnoho dalšího, co nám již v loňské sezóně dosloužilo nebo se vypotřebovalo. A co teprve, chystají-li se s námi vycestovat i naše největší poklady – děti. To teprve nákupní seznam narůstá a nervy pracují na plné obrátky.  

Jedna z nejdůležitějších věcí, jež by na našem seznamu nikdy chybět neměla, je cestovní pojištění. Ani sebekrásnější plavky, ani nejmodernější kufr nám nebudou nic platné, pokud na cestách dojde k nepředvídané situaci. Můžeme potkat nenechavce, který odcizí náš majetek, budeme potřebovat lékařskou pomoc nebo dokonce ještě hůř, zdravotní stav spolucestujících bude vyžadovat hospitalizaci. A od toho je tady pojištění na cesty, aby zachránilo, co se dá.  

Abychom právě na tuto dovolenou nevzpomínali jako na tu nejhorší, promysleme před odjezdem rizika, jež nás mohou nejvíce ohrožovat. Naprosto nezbytné je zajistit cestovní pojištění pro děti. Nemůžeme totiž nikdy s jistotou říci, že se právě naše děcko nezraní třeba na kamenitém mořském dně, nedostane angínu, nebo že při bujaré hře nerozbije okno výkladní skříně. Je však mnoho dalších situací a pochopitelně nejen ve vztahu k dětem, kdy se nám sjednané cestovní pojištění může velmi hodit.  

Ve srovnání s částkou, jež bychom byli nuceni zaplatit za léčebné výlohy, hospitalizaci nebo třeba transport je platba za pojištění naprosto zanedbatelná. Proto, abychom si vždy mohli užít dovolenou v klidu a rádi na ni v budoucnu vzpomínali jako na vydařenou, nezapomeňme na cestovní pojištění pro celou rodinu.

Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištění
Neriskujte a raději sjednejte svým dětem pojištěníDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Penzion Na Bidylku

Město: Frýdlant

Vertical Park

Město: Harrachov

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

DUHOVÝ PARK

Město: Český Brod

Zrcadlový labyrint

Město: Praha
last minute

Penzion UKO

Prohlédněte si stránky penzionu UKO s výhodnými balíčky na víkendové pobyty či zimní dovolenou! Máme pro Vás připraveno několik cenových akcí např. pobyty s večeří zdarma. Penzion nabízí dětem rozsáhlou nabídku volnočasových aktivit, nuda u nás není!

Naše tipy

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Usedlost pod vinohrady

Usedlost pod vinohrady se nachází v samotném srdci Lednicko – valtického areálu. Ubytování v 8 stylových apartmánech a 8 pokojích. Nabízíme mnoho aktivit a atrakcí pro děti jako vlastní vyhřívaný bazén, dětské hřiště s trampolínou aj.

zobrazit

Hotel Vega***superior Luhačovice

Sport & Wellness Hotel Vega***superior je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají plnými doušky malebné a neporušené přírody bez městského hluku. Na místě, které bude tím nejlepším “základním táborem” pro Vaše cesty!

zobrazit

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB