Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Mateřská školka Měšice

Mateřská školka Měšice

Mateřská školka Měšice

„Ten čas tak letí“, říkávala naše babička a jedním dechem dodávala, jak ty děti stárnou, ještě, že my ne! Dnes už vím, že měla pravdu. Alespoň částečně. Při pohledu na své ratolesti se nemohu zbavit dojmu, že víc než cokoliv jiného je důležité, užívat si s nimi každou minutu. Jak rychle se totiž miminko převtělí v batole a to následně v předškoláka, to pochopíme teprve s příchodem vlastních potomků.

Školka se srdcem a radostí

Roky utečou jako voda a před třetími narozeninami začne velká část rodičů přemýšlet o tom velkém životním kroku svého dítěte, tedy o nástupu do mateřské školy. Nastane období shánění informací, referencí a objíždění všech zařízení v blízkém a mnohdy i vzdáleném okolí, jen aby se náš špunt dostal do té nejlepší školky, jež na něj bude mít dobrý vliv a připraví ho kvalitně na roli školáka.

Mnoho rodičů by nejraději vymazalo z paměti ty nešťastné okamžiky, kdy syn či dcera pochopili, že navštěvování školky není jen otázka jednoho odpoledne, ale jde o jev každodenní a trvalý. Ráno co ráno děti vstupovaly, s patřičným povykem a srdcervoucím pláčem, se skleslým rodičem v zádech do nenáviděné budovy. Za asistence zamračené pedagožky docházelo pravidelně k násilnému odtržení plačícího děcka z náruče milující osoby, která úprkem mizela z dosahu nervy drásajícího křiku. Následky takového „zvykání“ na školku si pak pochopitelně nesou všichni zúčastnění ještě dlouhé roky.

Aby se nic podobného nestalo i našemu potomkovi, je dobré věnovat výběru předškolního zařízení opravdu dostatek času. Vždyť jde o první kontakt dítěte s autoritou, která bude formovat jeho osobnost ještě několik dlouhých let.

Jedním z kvalitních předškolních zařízení s dlouholetou tradicí je mateřská školka Měšice, jež je Českou školní inspekcí hodnocena velmi kladně. Přispívá k tomu několik faktorů. Jedním z nich je mnohaletá zkušenost vedení i ostatních pedagogů, logopedů, speciálních pedagogů a asistentů či lektorů. Program činností je velmi pestrý, a děti se tak mohou věnovat keramice, tenisu, hraní na flétnu, tanečkům, ale třeba také angličtině, plavání či józe. Všechny zájmové činnosti jsou pochopitelně přizpůsobeny předškolnímu věku s ohledem na individualitu každého jedince. Nejen ve vztahu k ročnímu období jsou postaveny tematické celky, které se odráží v měsíčním a týdenním programu školky.

Soukromá školka Praha východ Měšice má otevřeno od 7 do 19 hodin, a to i o prázdninách. Plně kvalifikovaný personál má za cíl nejen děti vzdělávat, ale vytvářet prostředí plné porozumění a laskavé atmosféry. Nejen děti, ale také jejich rodiče si musí vytvořit s pracovníky vzájemné pouto tak, aby mohlo dojít k pochopení a důvěře. Vždyť školce svěřujeme denně to nejcennější, co máme.

Mateřské školky Praha východ Měšice nabízejí dětem i nadstandardní aktivity, jako jsou výuka jízdy na lyžích, hipoterapie a canisterapie, ale také třeba pobyty v lázních a u moře. V souvislosti s výukou zdravovědy je také samozřejmě dbáno na kvalitní stravu z naší kuchyně, jež je vybavena profesionálním zařízením a k sestavování jídelníčku využívá výhradně čerstvé suroviny.

„Kde je radost, tam je smích“, to je motto, které prostupuje celým životem této oblíbené školky.

Mateřská školka Měšice
Mateřská školka Měšice
Mateřská školka MěšiceDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Čiperové

Město: Brno

Vertical Park

Město: Harrachov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Zoo Praha

Město: Praha
last minute

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Užijte si Krkonoše se skvělou prázdninovou nabídkou! 6+1 a 5+1 noc zdarma v červenci a srpnu! Ceny s kvalitní polopenzí - dosp./děti 7 - 12/děti 3 - 6 let na 7 nocí Kč 3750,-/Kč 2800,-/Kč 1875,-, na 6 nocí Kč 3300,-/2450,-/1650,-. Těšíme se na Vás!

Naše tipy

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Nejlepší zábava pro děti od 4 do 13 let. Dětský zážitkový areál DUHOVÝ PARK najdete ve středočeské obci TŘEBOVLE, 20 minut od Prahy. Čeká na vás 57 atrakcí a her, včetně největší trampolíny v ČR.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

Hrad a zámek Dolní Kounice

Hrad Dolní Kounice - zábavné akce pro celou rodinu. Celodenní program - atraktivní stanoviště, výtvarné dílničky, malování na obličej, ukázka kovářského řemesla, šermířská představení, karnevaly, výstavy obrazů a fotek, prohlídky paláce...

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB