Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Mateřská školka Měšice

Mateřská školka Měšice

Mateřská školka Měšice

„Ten čas tak letí“, říkávala naše babička a jedním dechem dodávala, jak ty děti stárnou, ještě, že my ne! Dnes už vím, že měla pravdu. Alespoň částečně. Při pohledu na své ratolesti se nemohu zbavit dojmu, že víc než cokoliv jiného je důležité, užívat si s nimi každou minutu. Jak rychle se totiž miminko převtělí v batole a to následně v předškoláka, to pochopíme teprve s příchodem vlastních potomků.

Školka se srdcem a radostí

Roky utečou jako voda a před třetími narozeninami začne velká část rodičů přemýšlet o tom velkém životním kroku svého dítěte, tedy o nástupu do mateřské školy. Nastane období shánění informací, referencí a objíždění všech zařízení v blízkém a mnohdy i vzdáleném okolí, jen aby se náš špunt dostal do té nejlepší školky, jež na něj bude mít dobrý vliv a připraví ho kvalitně na roli školáka.

Mnoho rodičů by nejraději vymazalo z paměti ty nešťastné okamžiky, kdy syn či dcera pochopili, že navštěvování školky není jen otázka jednoho odpoledne, ale jde o jev každodenní a trvalý. Ráno co ráno děti vstupovaly, s patřičným povykem a srdcervoucím pláčem, se skleslým rodičem v zádech do nenáviděné budovy. Za asistence zamračené pedagožky docházelo pravidelně k násilnému odtržení plačícího děcka z náruče milující osoby, která úprkem mizela z dosahu nervy drásajícího křiku. Následky takového „zvykání“ na školku si pak pochopitelně nesou všichni zúčastnění ještě dlouhé roky.

Aby se nic podobného nestalo i našemu potomkovi, je dobré věnovat výběru předškolního zařízení opravdu dostatek času. Vždyť jde o první kontakt dítěte s autoritou, která bude formovat jeho osobnost ještě několik dlouhých let.

Jedním z kvalitních předškolních zařízení s dlouholetou tradicí je mateřská školka Měšice, jež je Českou školní inspekcí hodnocena velmi kladně. Přispívá k tomu několik faktorů. Jedním z nich je mnohaletá zkušenost vedení i ostatních pedagogů, logopedů, speciálních pedagogů a asistentů či lektorů. Program činností je velmi pestrý, a děti se tak mohou věnovat keramice, tenisu, hraní na flétnu, tanečkům, ale třeba také angličtině, plavání či józe. Všechny zájmové činnosti jsou pochopitelně přizpůsobeny předškolnímu věku s ohledem na individualitu každého jedince. Nejen ve vztahu k ročnímu období jsou postaveny tematické celky, které se odráží v měsíčním a týdenním programu školky.

Soukromá školka Praha východ Měšice má otevřeno od 7 do 19 hodin, a to i o prázdninách. Plně kvalifikovaný personál má za cíl nejen děti vzdělávat, ale vytvářet prostředí plné porozumění a laskavé atmosféry. Nejen děti, ale také jejich rodiče si musí vytvořit s pracovníky vzájemné pouto tak, aby mohlo dojít k pochopení a důvěře. Vždyť školce svěřujeme denně to nejcennější, co máme.

Mateřské školky Praha východ Měšice nabízejí dětem i nadstandardní aktivity, jako jsou výuka jízdy na lyžích, hipoterapie a canisterapie, ale také třeba pobyty v lázních a u moře. V souvislosti s výukou zdravovědy je také samozřejmě dbáno na kvalitní stravu z naší kuchyně, jež je vybavena profesionálním zařízením a k sestavování jídelníčku využívá výhradně čerstvé suroviny.

„Kde je radost, tam je smích“, to je motto, které prostupuje celým životem této oblíbené školky.

Mateřská školka Měšice
Mateřská školka Měšice
Mateřská školka MěšiceDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Penzion ŽUHANSTA

Město: Břasy

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm
last minute

Penzion St. Leonhard***

Chcete si užít jarní prázdniny s nutrií rodinkou? Pak navštivte náš penzion, který se nalézá v klidné oblasti Šumavy na samotě, kde mohou děti volně běhat po hřišti. Sjezdovky pro děti v dostupnosti od 4-25km. K dispozi v Nýrsku kluziště zdarma.

Naše tipy

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

Dětský a rodinný penzion Bavlnka

Penzion Bavlnka je rekreační zařízení na Třeboňsku pro rodiny s dětmi. Děti ocení prostornou hernu, batolecí koutek, 2 venkovní hřiště, bazén a výtvarnou dílnu. Na požádání Vám zdarma půjčíme dětskou postýlku i s lůžkovinami a přebalovací pult.

zobrazit

APARTMÁNY VYDRÝSEK

Zrekonstruovaná chalupa se 3 kompletně a komfortně vybavenými apartmánovými byty 3+KK/45m2 a 3+1/58 a 90m2 na klidné polosamotě s nádherným výhledem do údolí Vydry a na panorama šumavských hřebenů. Krytá koliba s grilem, dětský koutek, skluzavka aj.

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB