Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Lázně s dětmi? Proč ne?

Lázně s dětmi? Proč ne?

Lázně s dětmi? Proč ne?

Přes den se skoro nezastavíte, pořád se staráte o svou rodinu a na vás vám nezbývá ani chvilka času? Odměňte se pobytem v lázních. Že tam nechcete jet bez dětí? Nevadí. Do Mariánských Lázní mohou s vámi. Jen si to představte. V noci se vyspíte jako princezna, ráno si dáte dobrou snídani, kterou nemusíte připravovat. Pak si zajdete na masáž, zaplavat, do koupele. Dáte si oběd a pak se vydáte na procházku po lázeňské kolonádě. Přitom si pochutnáte na lázeňské oplatce, zapijete ji minerálním pramenem a pak se můžete těšit na večeři. Proč tenhle sen neproměnit ve skutečnost?

Do lázní mohou všechny věkové kategorie

Většina z nás má zažitou představu, že do lázní se jezdí na stará kolena. Přeci jen o pobytech slýcháme od prarodičů. Opak je ale pravdou, do lázní mohou všichni. Lázeňské pobyty navíc nejsou určené jen osobám se zdravotními obtížemi, vydat se sem můžete i jen tak. Nadýcháte se čerstvého vzduchu, poznáte nová místa, uděláte něco pro svoje zdraví.

Kam do lázní s dětmi?

Ne všechny lázně jsou baby friendly, jak se říká. My vás ale seznámíme s lázněmi, kde jsou děti vítané. Nachází se v západních Čechách a spolu s Františkovými Lázněmi a Karlovými Vary tvoří proslulý západočeský lázeňský trojúhelník. Řeč je o jedněch z našich nejmladších lázní, Mariánských Lázních.

Nachází se v západních Čechách, necelých 30 kilometrů jihovýchodně od Chebu. Přímo ve městě najdete 40 vývěrů minerálních pramenů, které mají pozitivní účinky na naše zdraví. To se ostatně ví už od středověku, ale nehostinnost místa, které tvořily bažiny, prales a rokle, zapříčinily, že se o ně začali lidé víc zajímat až v 18.století.

Víte, že díky jejich různorodému chemickému složení se využívají nejen k léčbě onemocnění močového ústrojí, ale také k léčbě pohybového aparátu, trávicího traktu, metabolických, gynekologických a onkologických onemocnění?

Co můžete v Mariánských Lázních s dětmi prožít?

Vy si určitě dopřejete nějakou tu proceduru, děti se budou chtít vydat na procházku a na výlety. Co můžete ve městě navštívit?

* Od 30.4. až do konce října se pravidelně rozeznívá Zpívající fontána. Tu si nesmíte nechat ujít. Zamilujete se do ní vy i děti.

* Za našimi nejkrásnějšími památkami se můžete vydat do parku miniatur Boheminium. Na jednom místě, během pár hodin, navštívíte Zámek Lednice, hrad Karlštejn, Zámek Hluboká nad Vltavou, hrad Bezděz, Muzeum železnice Lužná, Ještěd, horu Říp a další úchvatná místa.

* Jen kousek od Hlavní kolonády můžete vstoupit do Geologického parku Mariánské Lázně, kde se seznámíte s geologickou stavbou, faunou a flórou Slavkovského lesa. Navíc se nadýcháte čerstvého vzduchu.

* Krásný výhled po okolí na vás čeká na rozhledně Hamelika nebo na rozhledně na Panském vrchu.

* Nevadí vám výlet za hranice města? K procházce úchvatnou přírodou zve naučná stezka Kladská.

28.10.2020

Lázně s dětmi? Proč ne?Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

last minute

Usedlost pod vinohrady

Nabízíme různé pobytové balíčky, např. Rodinný slevový balíček, Velikonoční balíček, Výtvarný balíček, Májový aj. Neváhejte a vyberte si z naší pestré nabídky! Hledáte tip na dárek? Darujte pobyt u nás!

Naše tipy

Penzion Na Bidýlku

Rodinný penzion s keramickým atelierem a Hrníčkovou galerií. Kapacita 16 lůžek. Možnosti zábavy pro hosty: výroba hrníčků, půjčovna koloběžek, ping-pong, tenis, karambol, venkovní kuchyně, terasa, ohrada s oslíkem a kozlíkem. Klid venkovské krajiny.

zobrazit

Kroužky nad Moníncem

Areál Kroužky nad Moníncem se nachází 78 km od Prahy. Náš areál je ideálním místem, kde mohou děti trávit svůj volný čas, a to v každém ročním období! Velkou výhodou je blízký skiareál Monínec, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze.

zobrazit

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Celoroční ubytování v kompletně vybavených srubových chatách a penzionu. Chaty mají vybavené kuchyně, soc. zařízení, lokální vytápění ( dle velikosti krb, TV). Nedaleko lanovky na Pustevny pod horou Radhošť v Beskydech. Vhodné pro rodiny s dětmi.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

Statek Humenec

Ubytování (110m²) se nachází v samostatné chalupě v nadmořské výšce 680m n m. na samotě. Jedná se o zcela nový objekt, kde jsme právě dokončili interiér. Exteriér je momentálně ve výstavbě a fotky doplníme v průběhu března/dubna 2021.

zobrazit

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB