Zimní období s sebou nese nejen čas radovánek na zasněžených kopcích či na zamrzlých rybnících, ale také čas masopustu a maškarních plesů. Jako každý rok tak nastává otázka, co pro letošek zvolit jako masku.
Možná, že už i Vaše ratolest přinesla ze školy či školky pozvánku na nějaký ten rozpustilý rej, kde snad žádné děcko nemůže chybět. Ale ouha, vyvstává ona nepříjemná otázka, která na sebe nenechá dlouho čekat a to: „Mami, za co letos půjdu?"
Přednést argument, že ta loňská maska je přeci tak fajn asi neobstojí, přestože omotat našeho miláčka do role toaletního papíru bylo zcela snadné a mumie pak byla celý večer středem pozornosti. Ale co naplat, děcko se tváří nesmlouvavě, vypadá to, že letos se opravdu egyptské mrtvoly konat nebudou.
Mozkové závity rodičů začínají pracovat na plné obrátky, aby vymyslely nějaký ten karnevalový kostým, který bude ovšem potomky přijat s nadšením. A to opravdu není jednoduché. Tím spíše, že kreativita a šikovnost není bohužel dána všem a někteří z nás ani při největší snaze kostým kostlivce, kostým kovboje či třeba kostým princezničky prostě vytvořit nezvládnou. A riskovat, že s námi nebude náš synátor ještě dlouho po karnevalu mluvit, protože ho kamarádi tipovali na krtka, zatímco on měl tak krásný, ručně vyrobený kostým piráta, to asi nikdo nechce.
Kostým na maškarní pro děti, ale i pro dospělé včetně mnoha drobných ptákovin, které karnevalové masky doplní a oživí lze nejlépe najít a nakoupit ve specializovaném internetovém obchodě. Zde je možnost prohlédnout si jednotlivé součásti každého modelu na fotografiích, vybrat vhodnou velikost a nechat se inspirovat širokou nabídkou. Nalézt lze i tematicky laděné převleky. Během roku se určitě hodí kostým na Mikuláše, kostým na Halloween či kostým na čarodějnice. Vždyť už malé děti si chtějí vyzkoušet jaké to je, být v kostýmu anděla či v kostýmu čerta a jít si alespoň jednou za rok posvítit na mladší hříšníky ze sousedství.
Ruku na srdce, kdo z dnes již dospělých mužů nechtěl být někdy za pořádného drsňáka? Mít tak před mnoha lety možnost obléci se do kostýmu kovboje s pistolí nebo do kostýmu zlého policisty a být tak alespoň na chvilku někým jiným mimo všední realitu, o tom snil asi každý chlap.
I děvčata mají své sny, kým by tak chtěly alespoň na chvíli být. Ještě, že jsou maškarní masky tak rozmanité a snad každá holčička objeví tu svoji. Ať už hledá kostým sestřičky, kostým pirátky nebo chce strašit v hrůzu nahánějícím kostýmu zombie, můžeme jí její přání splnit.
A kde je napsáno, že se děti nemohou doma převléci do masky častěji než jednou či dvakrát v roce? Neberme jim jejich fantazii a nechme je snít v sladkém dětském světě.
10.12.2019
Na letošní sezónu jsme připravili speciální pobytové balíčky, ideální pro rodiny s dětmi. Součástí ubytování je mimo jiné vstupné do pražské ZOO a nebo plavba lodí po Vltavě. Více info na našich stránkách nebo na e-mailu info@dancinghousehotel.com.
PLAVÁČCI s.r.o. plavecký klub, pravidelné kurzy plavání pro děti od 6 měsíců až po šikovné plavce v dráze, šetrná úprava vody UV lampou,plaveme na bazéně Wellness hotel Rakovec,Za Lužánkami, Kraví hora a Wellness Kuřim.
zobrazitHotel Veká Klajdovka je situován na okraji Brna a zaslouženě se pyšní dechberoucím výhledem na celé Brno a jižní Moravu v čele s Pálavou. Nádherná lokalita v blízkosti Moravského krasu doslova vybízí k podnikání výletů do okolí.
zobrazitPension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.
zobrazitPředstavte si opuštěný chrám v deštném pralese, u kterého spokojeně žijí a poletují motýli. Stovky a stovky těch nejkrásnějších motýlích druhů naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.
zobrazitMotel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.
zobrazitOd 12. 6. 2020 Hravé peklo otevřené po rekonstrukci. Rozšířené expozice i podzemí. Uvidíte pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů, Satanovu hvězdárnu, Ďáblovu bibli i lebku čerta, devatero pohádek ... Přijďte se bavit i trochu bát.
zobrazitRedakční a publikační systém cmscore.cz
Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201
Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021