Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Jak si užít rybaření s dětmi?

Jak si užít rybaření s dětmi?

Jak si užít rybaření s dětmi?

Pokud váš potomek projevil zájem rybařit, měli byste ho v této činnosti maximálně podpořit. Nejen, že se naučí trpělivosti a pečlivosti, ale hlavně bude na čerstvém vzduchu a získá kladný vztah k přírodě. Pravděpodobně si ani nevzpomene na mobil. Co bude budoucí malý rybář potřebovat?

Povolení je základ

Abyste vůbec mohli rybařit, je v prvé řadě potřeba získat rybářský lístek. Pro jeho získání je nutné složit rybářské zkoušky, na základě nichž se automaticky stáváte členem Českého rybářského svazu. Chcete-li lovit mimo svazový revír, je nutné si zakoupit povolenku. Dětem jsou jejich první rybářské krůčky usnadněny – v rámci praktické výuky mohou rybařit na rybářské povolení dospělého rybáře. Tímto si lov pod dozorem v klidu vyzkouší a jednoduše se přesvědčí, že je tento koníček bude bavit.

Základní vybavení

Druh vybavení se liší podle toho, co budete chtít chytat. Jiný druh prutů je vhodný na lov dravců, jiný na kapry či muškaření. Ovšem bez čeho se neobejdete, je metr a podběrák. Tyto pomůcky jsou jedny z povinného vybavení, které je nutné mít vždy s sebou. Další věcí, na niž je třeba se zaměřit, je výběr vhodné rybářské nástrahy. Zaměříme-li se na lov kaprovitých ryb, nejoblíbenější je boilies. Zejména dětem se bude líbit barevnost a tvary této univerzální rybářské nástrahy.

Rybářská nástraha, která zaručí úspěch

Rohlíkové boilies je vyrobeno a ručně vázáno ze skutečných čerstvých rohlíků. Na tuto nástrahu můžete chytat v jakémkoliv ročním období. Pokud ji zkombinujete s krmítkem, zvýšíte si šance na záběr okamžitě po náhozu. Používání boilies je velice snadné a rychlé. Stačí ho navléknout háček za šňůrku. Díky efektivnímu lisování vydrží kulička poměrně dlouho pod vodou, neboť měkne pozvolna. Navíc je nabarvena přírodními barvami a dipována nejmodernějšími technologiemi. S touto nástrahou se mladí rybáři nudit nebudou.

24.3.2021

Rybaření s dětmi
Rybaření s dětmi
Rybaření s dětmiDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Mercuria Laser Game

Město: Praha

Aquapark Staré Splavy

Město: Staré Splavy
last minute

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Za poznáním i oslíky do Moravského krasu! Rodinný balíček na jarní prázdniny 2020 o čtvrtinu levněji. V době od 31. 1. - 15. 3. 2020. Wellness hotel Panorama nabízí útulné pokoje a koupání ve slaném bazénu.

Naše tipy

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Hotel Helios

Hotel Helios nabízí ubytování v pokojích i apartmánech s možností využití rozsáhlého wellness centra, masážního a kosmetického studia, konferenčních prostor a sportovního zařízení. Ideální podmínky ke skloubení sportu a relaxace v horském prostředí.

zobrazit

Hotel Astoria

Nově zrekonstruovaný hotel Astoria*** nabízí moderní ubytování a restauraci U vodopádu s příjemnou terasou a dále pak sluneční terasu s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor.

zobrazit

Chata Rychtářka

Jedná se o jednu z největších roubených chalup v Jizerských horách. Je v blízkosti lyžařského areálu Severák a Bedřichov. Nabízí vhodné podmínky lyžařům, cyklistům a rodinám s dětmi. Naleznete zde domácí pohodu a klid rodinného penzionu.

zobrazit

Areál Friesovy Boudy

Nově zrekonstruovaný Areál Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš. Nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí.

zobrazit

Penzion Ovečka

Ovečka je velmi netradiční designový penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoj kategorie Lux.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB