Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí

Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí

Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí

Jste pořadatelem dětské sportovní akce a nevíte, jaké ocenění zvolit pro nejúspěšnější dětské sportovce daného klání či se vám pouze nedaří nalézt vhodné ocenění, které by se hodily právě pro tento typ sportovní události?

Odměňte malé závodníky za jejich snahu

Tak vězte, že v rozsáhlé nabídce e-shopu Poháry Bauer naleznete ocenění, které je navrženo a vytvořeno přímo za tímto účelem.

Stylové akrylátové trofeje

Prvním z produktů, jenž nalezneme v nabídce internetového obchodu pohary-bauer.cz a který je primárně určen k obdarovávání dětí po jejich zdařilých sportovních výkonech, jsou akrylátové dětské trofeje. Všechny tyto trofeje jsou ozdobeny dětskými motivy, jenž vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte, které jimi bude obdarováno.

I když ve spojení s udílením trofejí je zakořeněno, že trofej bývá zpravidla udělována pouze vítězi, tak v případě dětských trofejí tomu tak není a v sekci trofejí pro děti můžete nalézt kromě zlatých trofejí i trofeje stříbrné a bronzové. Pokud se nespokojíte s udělením pouze 3 trofejí, tak můžete zakoupit trofeje v univerzálních barvách (modrá, bílá, zelená atd.) a obdarovat tím pádem pak můžete, kolik dětí se vám zamane či případně na kolik vám stačí rozpočet určený na pořízení trofejí.

Když už se zabýváme otázkou financí, tak cenové rozpětí, v němž můžete akrylátové trofeje na webu pohary-bauer.cz sehnat, začíná na 79 Kč a končí na částce 470 Kč.

Akrylátové medaile pro děti

Druhým produktem jsou akrylátové dětské medaile, které jsou, stejně jako v případě akrylátových trofejí, vyzdobeny líbivými dětskými motivy, jenž zajisté potěší všechny obdarované.

Celkem máte ve zmiňovaném internetovém obchodě na výběr z 28 medailí, tudíž škála nabízených produktů je opravdu široká a každý si v ní jistojistě najde svého favorita. Ke všem medailím navíc dostanete zdarma stuhu ve vámi vybrané barevné kombinaci.

Samozřejmostí je, že každá medaile je vyráběna ve všech 3 typických barvách – zlaté, stříbrné a bronzové. Rovněž si lze zvolit i průměr, který bude medaile mít, k dostání jsou medaile o průměrech od 5 do 10 centimetrů.

Co se týče finanční stránky, tak v případě akrylátových medailí nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, na jejich pořízení vám bude postačovat 20 Kč až 49 Kč.

21.9.2018

Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí
Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí
Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátíDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Landal Marina Lipno

Město: Lipno nad Vltavou

Elldus Resort

Město: Oberwiesenthal
last minute

Apart Hotel Jablonec

Chcete se pohodlně ubytovat, výborně stravovat, ušetřit a něco zažít? Pak navštivte Apart hotel Jablonec. Ubytování v moderním rodinném prostředí na okraji centra. V bezprostřední blízkosti se nachází nádherná přehrada, bazén s aquapar., sport. hala.

Naše tipy

Penzion U Holuba

Rodinný penzion na Moravě ( Slovácko ) s velmi prostornými mezonetovými apartmány 55m2+, krásnou zahradou s dětským hřištěm, grilem, ping-pongem, zastřešenými pergolami a výbornou Slováckou hospodou, kde můžete ochutnat pravou domácí kuchyní.

zobrazit

Penzion Ovečka

Ovečka je velmi netradiční designový penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoj kategorie Lux.

zobrazit

Penzion Permoník

Dopřejte svým dětem nezapomentelné zážitky v pohádkovém údolí Malé Úpy. Jsme ryze rodinný moderní penzion v klidném prostředí Malé Úpy. Přijeďte si k nám odpočinout, nechte své děti užít si pohádkové prostředí a sami si vyčistěte hlavu v přírodě.

zobrazit

Plaváčci s.r.o Brno

PLAVÁČCI s.r.o. plavecký klub, pravidelné kurzy plavání pro děti od 6 měsíců až po šikovné plavce v dráze, šetrná úprava vody UV lampou,plaveme na bazéně třída Generála Píky 11, Kraví hora a Wellness Kuřim.

zobrazit

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

ZOO Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší zoo v Česku. Byla založena v roce 1919. Na ploše 14 ha můžete obdivovat nejen bílé tygry, ale i dalších 160 druhů zvířat ze všech kontinentů. Na děti čeká např. i malá kontaktní zoo a dětské hřiště.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 171201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB