Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí

Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí

Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí

Jste pořadatelem dětské sportovní akce a nevíte, jaké ocenění zvolit pro nejúspěšnější dětské sportovce daného klání či se vám pouze nedaří nalézt vhodné ocenění, které by se hodily právě pro tento typ sportovní události?

Odměňte malé závodníky za jejich snahu

Tak vězte, že v rozsáhlé nabídce e-shopu Poháry Bauer naleznete ocenění, které je navrženo a vytvořeno přímo za tímto účelem.

Stylové akrylátové trofeje

Prvním z produktů, jenž nalezneme v nabídce internetového obchodu pohary-bauer.cz a který je primárně určen k obdarovávání dětí po jejich zdařilých sportovních výkonech, jsou akrylátové dětské trofeje. Všechny tyto trofeje jsou ozdobeny dětskými motivy, jenž vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte, které jimi bude obdarováno.

I když ve spojení s udílením trofejí je zakořeněno, že trofej bývá zpravidla udělována pouze vítězi, tak v případě dětských trofejí tomu tak není a v sekci trofejí pro děti můžete nalézt kromě zlatých trofejí i trofeje stříbrné a bronzové. Pokud se nespokojíte s udělením pouze 3 trofejí, tak můžete zakoupit trofeje v univerzálních barvách (modrá, bílá, zelená atd.) a obdarovat tím pádem pak můžete, kolik dětí se vám zamane či případně na kolik vám stačí rozpočet určený na pořízení trofejí.

Když už se zabýváme otázkou financí, tak cenové rozpětí, v němž můžete akrylátové trofeje na webu pohary-bauer.cz sehnat, začíná na 79 Kč a končí na částce 470 Kč.

Akrylátové medaile pro děti

Druhým produktem jsou akrylátové dětské medaile, které jsou, stejně jako v případě akrylátových trofejí, vyzdobeny líbivými dětskými motivy, jenž zajisté potěší všechny obdarované.

Celkem máte ve zmiňovaném internetovém obchodě na výběr z 28 medailí, tudíž škála nabízených produktů je opravdu široká a každý si v ní jistojistě najde svého favorita. Ke všem medailím navíc dostanete zdarma stuhu ve vámi vybrané barevné kombinaci.

Samozřejmostí je, že každá medaile je vyráběna ve všech 3 typických barvách – zlaté, stříbrné a bronzové. Rovněž si lze zvolit i průměr, který bude medaile mít, k dostání jsou medaile o průměrech od 5 do 10 centimetrů.

Co se týče finanční stránky, tak v případě akrylátových medailí nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, na jejich pořízení vám bude postačovat 20 Kč až 49 Kč.

21.9.2018

Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí
Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí
Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátíDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

ZOO Liberec

Město: Liberec

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Vertical Park

Město: Harrachov

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zoo Praha

Město: Praha
last minute

Apart Hotel Jablonec

Chcete se pohodlně ubytovat, výborně stravovat, ušetřit a něco zažít? Pak navštivte Apart hotel Jablonec. Ubytování v moderním rodinném prostředí na okraji centra. V bezprostřední blízkosti se nachází nádherná přehrada, bazén s aquapar., sport. hala.

Naše tipy

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Apart Hotel Jablonec

Apart Hotel v Jablonci nad Nisou je rodinné a moderní ubytování s vyhlášenou restaurací v blízkosti krásné jablonecké přehrady, plaveckého bazénu s aquaparkem a městské sportovní haly. Ideální poloha pro dovolenou s dětmi a to jak v létě tak v zimě.

zobrazit

Penzion U Holuba

Rodinný penzion na Moravě ( Slovácko ) s velmi prostornými mezonetovými apartmány 55m2+, krásnou zahradou s dětským hřištěm, grilem, ping-pongem, zastřešenými pergolami a výbornou Slováckou hospodou, kde můžete ochutnat pravou domácí kuchyní.

zobrazit

Usedlost pod vinohrady

Usedlost pod vinohrady se nachází v samotném srdci Lednicko – valtického areálu. Ubytování v 8 stylových apartmánech a 8 pokojích. Nabízíme mnoho aktivit a atrakcí pro děti jako vlastní vyhřívaný bazén, dětské hřiště s trampolínou aj.

zobrazit

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Hotýlek u hraběte Harracha

Hotýlek u hraběte Harracha se nachází v klidné části Harrachova a nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi. Jedná se o rodinný hotýlek se stylovou restaurací, útulnými a prostornými pokoji a novým wellnes, které je pouze pro naše hotelové hosty.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB