Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí

Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí

Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí

Jste pořadatelem dětské sportovní akce a nevíte, jaké ocenění zvolit pro nejúspěšnější dětské sportovce daného klání či se vám pouze nedaří nalézt vhodné ocenění, které by se hodily právě pro tento typ sportovní události?

Odměňte malé závodníky za jejich snahu

Tak vězte, že v rozsáhlé nabídce e-shopu Poháry Bauer naleznete ocenění, které je navrženo a vytvořeno přímo za tímto účelem.

Stylové akrylátové trofeje

Prvním z produktů, jenž nalezneme v nabídce internetového obchodu pohary-bauer.cz a který je primárně určen k obdarovávání dětí po jejich zdařilých sportovních výkonech, jsou akrylátové dětské trofeje. Všechny tyto trofeje jsou ozdobeny dětskými motivy, jenž vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte, které jimi bude obdarováno.

I když ve spojení s udílením trofejí je zakořeněno, že trofej bývá zpravidla udělována pouze vítězi, tak v případě dětských trofejí tomu tak není a v sekci trofejí pro děti můžete nalézt kromě zlatých trofejí i trofeje stříbrné a bronzové. Pokud se nespokojíte s udělením pouze 3 trofejí, tak můžete zakoupit trofeje v univerzálních barvách (modrá, bílá, zelená atd.) a obdarovat tím pádem pak můžete, kolik dětí se vám zamane či případně na kolik vám stačí rozpočet určený na pořízení trofejí.

Když už se zabýváme otázkou financí, tak cenové rozpětí, v němž můžete akrylátové trofeje na webu pohary-bauer.cz sehnat, začíná na 79 Kč a končí na částce 470 Kč.

Akrylátové medaile pro děti

Druhým produktem jsou akrylátové dětské medaile, které jsou, stejně jako v případě akrylátových trofejí, vyzdobeny líbivými dětskými motivy, jenž zajisté potěší všechny obdarované.

Celkem máte ve zmiňovaném internetovém obchodě na výběr z 28 medailí, tudíž škála nabízených produktů je opravdu široká a každý si v ní jistojistě najde svého favorita. Ke všem medailím navíc dostanete zdarma stuhu ve vámi vybrané barevné kombinaci.

Samozřejmostí je, že každá medaile je vyráběna ve všech 3 typických barvách – zlaté, stříbrné a bronzové. Rovněž si lze zvolit i průměr, který bude medaile mít, k dostání jsou medaile o průměrech od 5 do 10 centimetrů.

Co se týče finanční stránky, tak v případě akrylátových medailí nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, na jejich pořízení vám bude postačovat 20 Kč až 49 Kč.

21.9.2018

Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí
Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátí
Dětské trofeje a medaile, co vás uchvátíDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Elldus Resort

Město: Oberwiesenthal

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko

Kroužky nad Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko
last minute

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

Naše tipy

ZOO Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší zoo v Česku. Byla založena v roce 1919. Na ploše 14 ha můžete obdivovat nejen bílé tygry, ale i dalších 160 druhů zvířat ze všech kontinentů. Na děti čeká např. i malá kontaktní zoo a dětské hřiště.

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

" Penzion roku 2013 a 2015 " s restaurací se nachází nedaleko Vranovské přehrady a města Znojma. Děti vítány!!! Pro Vaše děti máme uzavřenou udržovanou zahradu s dětským hřištěm, pískovištěm, hračkam, skluzavkou, dětským domečkem a dětským koutkem.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Kroužky nad Moníncem

Areál Kroužky nad Moníncem se nachází 78 km od Prahy. Náš areál je ideálním místem, kde mohou děti trávit svůj volný čas, a to v každém ročním období! Velkou výhodou je blízký skiareál Monínec, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze.

zobrazit

Hotel Panon

Hotel Panon je umístěn v klidné zóně města Hodonín v srdci Moravského Slovácka. Nabízí kvalitní ubytování v kategorii *** ve 2 lůžkových, 3 lůžkových pokojích a apartmánech. Máme 20 pokojů v antialergické úpravě. Stravování je v klimat. restauraci.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB