Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Dětské radosti o víkendu

Dětské radosti o víkendu

Dětské radosti o víkendu

Dětem se musí vymýšlet zajímavá zábava, jinak hrozí, že celý volný čas stráví před televizí, počítačem, anebo se sluchátky na uších. K nejoblíbenějším akcím vždy patřily výlety za poznáváním.

Obdivujte krásy českých hor

Moře je určitě lákavé a teplo uvítá skoro každý, ale ne vždy najdete dostatek času si vzít dostatečně dlouhé volno během školního roku, aby bylo možné vycestovat alespoň na týden. O víkendech lépe využijete cestování po krásách naší vlasti. Určitě se vyplatí zajet na hory, které vás uchvátí v každém ročním období. Děti se vyřádí nejen na sněhu, ale také v teplejších časech, kdy zde naleznou mnoho zajímavých činností a míst k prozkoumání.

Naše nejvyšší pohoří Krkonoše naláká na královnu hor Sněžku, ale i na četné mohutné a vysoké vodopády. V tomto případě vyzkoušíte komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně, kde si odpočinete, najíte a budete připraveni na další akce společně s vašimi neposednými potomky.

Návštěva v dokonalém pohodlí

Špindlerův Mlýn má připraveny tenisové kurty i tenisovou halu. Nechybí ani populární aquapark, který objevíte do pěti minut pěšky od místa, kde stojí rodinný pension ve Špindlerově Mlýně. Dokonale se vyřádíte během jízd na letní bobové dráze, zdoláváním překážek v provazové centru, anebo menším postačí pěkné dětské hřiště. Pochopitelně nechybí ani četné turistické a cyklistické trasy.

Není problém zajít do některé půjčovny a obstarat si zde horské kolo. Potom se klidně vydejte na delší trasy, kde možná potkáte samotného pána hor Krakonoše, anebo se střetnete s jinými pohádkovými bytostmi, protože právě takto zaměřené projekty tady slaví úspěch. Nechybí ani možnost zajít na farmu, kde si zajezdíte na koních, skočíte si z padáku, anebo se budete nějaký ten čas věnovat rybaření v přehradě. Vodáci mohou sjíždět Labe, k čemuž mnozí využívají zapůjčení raftu a kajaku.

Dětské radosti o víkendu
Dětské radosti o víkendu
Dětské radosti o víkenduDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Zoo Praha

Město: Praha

Vertical Park

Město: Harrachov

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Čiperové

Město: Brno

ZOO Liberec

Město: Liberec
last minute

Penzion U Holuba

Ubytování v penzionu u Holuba je ideálním výchozím bodem pro Vaše pěší i cyklo výlety po okolí Bílých Karpat a krás Slováckého kraje. Máme pro Vás i výhodné pobytové balíčky.

Naše tipy

Lezecká aréna

Lezecká aréna je hala o rozměrech 14 x 36 m, kde jsme pro Vás postavili unikátní stěnu o celkové ploše 2000 m2. Celkově je na lezecké stěně instalováno přes 88 výstupových linií, které uspokojí úplné začátečníky i profesionály. Vedeme kurzy pro děti.

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

Kyprův mlýn

Kyprův mlýn je situován na odlehlém místě, 1,5 km od obce Knínice na Vysočině. Nabízí bohaté vyžití pro rodiny s dětmi, veliké dětské hřiště s trampolínou, skluzavkami a houpačkami. Také je možno vidět chovaná zvířata na statku, projet se na koni.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Nejlepší zábava pro děti od 4 do 13 let. Dětský zážitkový areál DUHOVÝ PARK najdete ve středočeské obci TŘEBOVLE, 20 minut od Prahy. Čeká na vás 57 atrakcí a her, včetně největší trampolíny v ČR.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB