Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Dětské radosti o víkendu

Dětské radosti o víkendu

Dětské radosti o víkendu

Dětem se musí vymýšlet zajímavá zábava, jinak hrozí, že celý volný čas stráví před televizí, počítačem, anebo se sluchátky na uších. K nejoblíbenějším akcím vždy patřily výlety za poznáváním.

Obdivujte krásy českých hor

Moře je určitě lákavé a teplo uvítá skoro každý, ale ne vždy najdete dostatek času si vzít dostatečně dlouhé volno během školního roku, aby bylo možné vycestovat alespoň na týden. O víkendech lépe využijete cestování po krásách naší vlasti. Určitě se vyplatí zajet na hory, které vás uchvátí v každém ročním období. Děti se vyřádí nejen na sněhu, ale také v teplejších časech, kdy zde naleznou mnoho zajímavých činností a míst k prozkoumání.

Naše nejvyšší pohoří Krkonoše naláká na královnu hor Sněžku, ale i na četné mohutné a vysoké vodopády. V tomto případě vyzkoušíte komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně, kde si odpočinete, najíte a budete připraveni na další akce společně s vašimi neposednými potomky.

Návštěva v dokonalém pohodlí

Špindlerův Mlýn má připraveny tenisové kurty i tenisovou halu. Nechybí ani populární aquapark, který objevíte do pěti minut pěšky od místa, kde stojí rodinný pension ve Špindlerově Mlýně. Dokonale se vyřádíte během jízd na letní bobové dráze, zdoláváním překážek v provazové centru, anebo menším postačí pěkné dětské hřiště. Pochopitelně nechybí ani četné turistické a cyklistické trasy.

Není problém zajít do některé půjčovny a obstarat si zde horské kolo. Potom se klidně vydejte na delší trasy, kde možná potkáte samotného pána hor Krakonoše, anebo se střetnete s jinými pohádkovými bytostmi, protože právě takto zaměřené projekty tady slaví úspěch. Nechybí ani možnost zajít na farmu, kde si zajezdíte na koních, skočíte si z padáku, anebo se budete nějaký ten čas věnovat rybaření v přehradě. Vodáci mohou sjíždět Labe, k čemuž mnozí využívají zapůjčení raftu a kajaku.

Dětské radosti o víkendu
Dětské radosti o víkendu
Dětské radosti o víkenduDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Penzion ŽUHANSTA

Město: Břasy

Penzion Pod Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Elldus Resort

Město: Oberwiesenthal

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec
last minute

Hotýlek u hraběte Harracha

U nás vždy najdete zvýhodněné pobyty! Přijďte vyzkoušet naše nově otevřené moderní wellness. Čeká Vás pohoda, čistý horský vzduch a výborná kuchyně.

Naše tipy

Penzion Sudkovi

Penzion Sudkovi pro rodiny s dětmi. Objekt leží v přírodě s velkým travnatým pozemkem, na rozhraní Českého Ráje a Krkonoš. V zimě možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách. Kapacita 30 lůžek včetně přistýlek. Pokoje s vlastním soc. zařízením.

zobrazit

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Hotel Na Jezeře***

Hotelový areál Na Jezeře, v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám.

zobrazit

Penzion U Holuba

Rodinný penzion na Moravě ( Slovácko ) s velmi prostornými mezonetovými apartmány 55m2+, krásnou zahradou s dětským hřištěm, grilem, ping-pongem, zastřešenými pergolami a výbornou Slováckou hospodou, kde můžete ochutnat pravou domácí kuchyní.

zobrazit

Jihlavská šatlava

Jihlavská šatlava je umístěna v bývalé vojenské věznici. Historická památka je v originálním stavu z roku 1869. Uvnitř se nachází 9 cel a mučírna. Kat vykonává trest bičem, písař zapisuje do Smolné knihy. V celách ukázky, repliky. Děti se dobře baví.

zobrazit

Hrad a zámek Dolní Kounice

Hrad Dolní Kounice - zábavné akce pro celou rodinu. Celodenní program - atraktivní stanoviště, výtvarné dílničky, malování na obličej, ukázka kovářského řemesla, šermířská představení, karnevaly, výstavy obrazů a fotek, prohlídky paláce...

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB