Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Dárek k svátku
Dárek k svátku

Každý z nás dostal do vínku kromě nějakých genů po rodičích také jméno, které nás provází od narození celým životem. Asi každá nastávající maminka dlouze a podrobně řeší před narozením svého potomka, jaké jméno pro něj vybere. Zda rodinné, aby třeba syn pokračoval v linii po otci a dědečkovi nebo nějaké netradiční a neobvyklé, aby díky němu dítko pak v životě vynikalo mezi ostatními.

Originální dárek z Pražské mincovny

Často si rodiče půjčují či kupují seznam jmen a to jednak pro inspiraci a jednak pro upřesnění, neboť se v knize dočtou jejich oficiální a jazykově ověřené podoby. Tím se následně vyhnou problému na matrice, kde by nebylo možné ojedinělé či nevhodné jméno zapsat.

Podobu svého jména sice ovlivnit nemůžeme, avšak pro život je velmi důležité. Noví přátelé či kolegové si ke jménu přiřadí náš obličej a mnohdy si tak při příštím setkání snáz vybaví, kdy a kde se již s námi setkali, jaké společné zážitky nás spojují apod.

Již velmi malé děti při první komunikaci začnou používat pro označení sebe samých místo zájmena "já" své jméno, mnohdy legračně zkomolené a pochopitelné jen pro blízké osoby.

Oslavme proto originálně svátek svých dětí, neteří či synovců, ale třeba také známých či kolegů. Všechny jistě potěší překvapení v podobě stříbrné či dokonce zlaté medaile s konkrétním jménem obdarovaného. Nemusíte se bát, že snad jméno svých ratolestí v seznamu nenajdete. V nabídce Pražské mincovny jich objevíte na 390 z českého kalendáře a dále 92 slovenských.

Samozřejmě, že nejen k svátku se hodí tento netradiční dárek. Výročí, narozeniny, sňatek a mnoho dalších významných událostí ozdobí tato pozornost trvalé hodnoty.

28.10.2020

Dárek k svátku
Dárek k svátkuDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

last minute

ProFamily Hotel TOP Benecko

Sledujte webové stránky ProFamily Hotel TOP a využijte během roku některou z našich výhodných nabídek. Přijďte si s rodinou užít skvělé prázdniny k nám do Krkonoš. Nabízíme vše co si v hotelu s ubytováním pro rodiny s dětmi můžete přát.

Naše tipy

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Penzion Slunečno

Rodinný penzion Slunečno nabízí ubytování v Českém ráji. V kouzelné přírodě jižní části Českého ráje, nedaleko hradu Kost. Zve k rodinné dovolené a k načerpání sil v borovicových lesích a krásné přírodě.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

Kroužky nad Moníncem

Areál Kroužky nad Moníncem se nachází 78 km od Prahy. Náš areál je ideálním místem, kde mohou děti trávit svůj volný čas, a to v každém ročním období! Velkou výhodou je blízký skiareál Monínec, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB