Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Dárek k svátku
Dárek k svátku

Každý z nás dostal do vínku kromě nějakých genů po rodičích také jméno, které nás provází od narození celým životem. Asi každá nastávající maminka dlouze a podrobně řeší před narozením svého potomka, jaké jméno pro něj vybere. Zda rodinné, aby třeba syn pokračoval v linii po otci a dědečkovi nebo nějaké netradiční a neobvyklé, aby díky němu dítko pak v životě vynikalo mezi ostatními.

Originální dárek z Pražské mincovny

Často si rodiče půjčují či kupují seznam jmen a to jednak pro inspiraci a jednak pro upřesnění, neboť se v knize dočtou jejich oficiální a jazykově ověřené podoby. Tím se následně vyhnou problému na matrice, kde by nebylo možné ojedinělé či nevhodné jméno zapsat.

Podobu svého jména sice ovlivnit nemůžeme, avšak pro život je velmi důležité. Noví přátelé či kolegové si ke jménu přiřadí náš obličej a mnohdy si tak při příštím setkání snáz vybaví, kdy a kde se již s námi setkali, jaké společné zážitky nás spojují apod.

Již velmi malé děti při první komunikaci začnou používat pro označení sebe samých místo zájmena "já" své jméno, mnohdy legračně zkomolené a pochopitelné jen pro blízké osoby.

Oslavme proto originálně svátek svých dětí, neteří či synovců, ale třeba také známých či kolegů. Všechny jistě potěší překvapení v podobě stříbrné či dokonce zlaté medaile s konkrétním jménem obdarovaného. Nemusíte se bát, že snad jméno svých ratolestí v seznamu nenajdete. V nabídce Pražské mincovny jich objevíte na 390 z českého kalendáře a dále 92 slovenských.

Samozřejmě, že nejen k svátku se hodí tento netradiční dárek. Výročí, narozeniny, sňatek a mnoho dalších významných událostí ozdobí tato pozornost trvalé hodnoty.

28.10.2020

Dárek k svátku
Dárek k svátkuDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Resort UKO

Město: Bedřichov

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko

Penzion Na Vršku

Město: Branná

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko
last minute

Wellness Hotel Astra

Využijte letních prázdnin a přijeďte i s dětmi poznat krásy Krkonoš do hotelu Astra ***. Odpočinete si od každodenního shonu, zrelaxujete v bazénu a užijete si při bowlingu! Cena: 5 745,- Kč / 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji / 5 nocí vč. polopenze.

Naše tipy

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Úzkokolejka Jindřichův Hradec

Splňte sen mnoha malých i velkých chlapců a přijďte okusit jízdu historickou úzkokolejkou, která Vás proveze překrásnou jihočeskou krajinou. Během roku pořádáme mnoho zajímavých akcí a programů pro celé rodiny. Neváhejte a udělejte si k nám výlet.

zobrazit

Wellness Hotel Astra

Wellness Hotel Astra Superior 3* je rodinný hotel v samotném srdci Krkonoš - ve Špindlerově Mlýně. Nabízíme dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje a apartmány vhodné pro rodiny. V hotelu je nový dětský koutek s posezením pro rodiče.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

Landal Marina Lipno

Ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno je spojení krásné přírody, kvalitního ubytování a velké množství aktivit přesně stvořené pro Vaši dovolenou. Apartmány pro 2 - 10 osob.

zobrazit

Penzion a restaurace Zlatovláska

Penzion s restaurací Zlatovláska najdete v turisticky vyhledávaném regionu Jindřichova Hradce a Třeboňska, necelý 1 km od zámku Červená Lhota. Kraj vybízí k výletům, procházkám, ale i k cykloturistice. Děláme vše pro to, aby se u nás dětem líbilo.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB