Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Dárek k svátku
Dárek k svátku

Každý z nás dostal do vínku kromě nějakých genů po rodičích také jméno, které nás provází od narození celým životem. Asi každá nastávající maminka dlouze a podrobně řeší před narozením svého potomka, jaké jméno pro něj vybere. Zda rodinné, aby třeba syn pokračoval v linii po otci a dědečkovi nebo nějaké netradiční a neobvyklé, aby díky němu dítko pak v životě vynikalo mezi ostatními.

Originální dárek z Pražské mincovny

Často si rodiče půjčují či kupují seznam jmen a to jednak pro inspiraci a jednak pro upřesnění, neboť se v knize dočtou jejich oficiální a jazykově ověřené podoby. Tím se následně vyhnou problému na matrice, kde by nebylo možné ojedinělé či nevhodné jméno zapsat.

Podobu svého jména sice ovlivnit nemůžeme, avšak pro život je velmi důležité. Noví přátelé či kolegové si ke jménu přiřadí náš obličej a mnohdy si tak při příštím setkání snáz vybaví, kdy a kde se již s námi setkali, jaké společné zážitky nás spojují apod.

Již velmi malé děti při první komunikaci začnou používat pro označení sebe samých místo zájmena "já" své jméno, mnohdy legračně zkomolené a pochopitelné jen pro blízké osoby.

Oslavme proto originálně svátek svých dětí, neteří či synovců, ale třeba také známých či kolegů. Všechny jistě potěší překvapení v podobě stříbrné či dokonce zlaté medaile s konkrétním jménem obdarovaného. Nemusíte se bát, že snad jméno svých ratolestí v seznamu nenajdete. V nabídce Pražské mincovny jich objevíte na 390 z českého kalendáře a dále 92 slovenských.

Samozřejmě, že nejen k svátku se hodí tento netradiční dárek. Výročí, narozeniny, sňatek a mnoho dalších významných událostí ozdobí tato pozornost trvalé hodnoty.

28.10.2020

Dárek k svátku
Dárek k svátkuDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Mercuria Laser Game

Město: Praha

Plavecký areál Rokycany

Město: Rokycany
last minute

Penzion Pod Moníncem

V penzionu je nově vybavená herna s tobogánem, dětská kuchyňka a lezecká stěna pro děti. Na léto je připraven vyhřívaný zastřešený bazén 8x4 m a zahradní altán. Při nepřízni počasí je možno využít vířivku a finskou saunu.

Naše tipy

Penzion St. Leonhard***

Navštivte s dětmi náš rodinný penzion, umístěný na samotě v šumavské přírodě, kde mají děti možnost si v klidu s rodiči hrát na hřišti, pohladit koníky, jezdit na šlapadle na rybníku, poznávat lesní zvířátka na naučné stezce a pozorovat i nutrie.

zobrazit

Penzion U Holuba

Rodinný penzion na Moravě ( Slovácko ) s velmi prostornými mezonetovými apartmány 55m2+, krásnou zahradou s dětským hřištěm, grilem, ping-pongem, zastřešenými pergolami a výbornou Slováckou hospodou, kde můžete ochutnat pravou domácí kuchyní.

zobrazit

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Výpravné pohádkové muzikály nyní v HDK uvádí Pixa-pro již 5 let. Na repertoáru jsou Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna, Alenka v kraji zázraků a od jara 2018 i volné pokračování Kapky medu pro Verunku. Podívaná, která pobaví nejen děti.

zobrazit

Apart Hotel Jablonec

Apart Hotel v Jablonci nad Nisou je rodinné a moderní ubytování s vyhlášenou restaurací v blízkosti krásné jablonecké přehrady, plaveckého bazénu s aquaparkem a městské sportovní haly. Ideální poloha pro dovolenou s dětmi a to jak v létě tak v zimě.

zobrazit

Hotel Astoria

Nově zrekonstruovaný hotel Astoria*** nabízí moderní ubytování a restauraci U vodopádu s příjemnou terasou a dále pak sluneční terasu s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor.

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Pro rok 2019 UZAVŘENO! Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB