Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Předmostím až do pravěku

Informace

Předmostím až do pravěku

sídliště v Předmostí, Přerov
Česká republika

Tel: +420 581 268 111

Základní popis

Předmostím až do pravěku je nanučnou stenaučná stezka, která nabízí důkazy prehistorického života na Zemi. Nejvyšším bodem stezky je Čekyňský kopec (305 m.n.m.). Celkové převýšení je asi 85m. Trasa, vedená lehkým terénem, je značena modrými značkami.

Vybaveníznačená naučná stezkapoblíž: Zámek Přerov

Tipy na zábavu

last minute

Usedlost pod vinohrady

Nabízíme různé pobytové balíčky, např. Rodinný slevový balíček, Předvánoční balíček, Výtvarný balíček aj. Neváhejte a vyberte si z naší pestré nabídky! Tip na dárek? Darujte pobyt u nás!

Naše tipy

Pevnost poznání - interaktivní muzeum vědy

Pevnost poznání je interaktivní muzeum vědy Univerzity Palackého v Olomouci. Jeho cílem je zábavnou formou přibližovat vědu a výzkum všem věkovým kategoriím. Centrum má 4 expozice a digitální planetárium. Disponujeme bezbariérovým přístupem.

zobrazit

Romantický hrad Bouzov

Romantický hrad Bouzov je hradní skvost střední Moravy. Na hradě jsou přichystány také kostýmované a večerní prohlídky.Z prohlídkových tras můžete navštívit několik tras věnovaných reprezentačním a obytným prostorám hradu nebo vystoupat na věž hradu.

zobrazit

Turistické známky

Navštěvujete rádi různé turistické cíle a rádi byste si a ně uchovali vzpomínku? Potom si založte sbírku turistických známek, které se na těchto místech prodávají a můžete si i po letech připomenout kde všude jste byli. 

zobrazit

Lanové centrum PROUD Olomouc

Lanové centrum v srdci hanácké metropole. Čekají na Vás individuální a týmové překážky - vzájemný systém jištění (jako na skalách), 2 adrenalinové skoky a spoustu zábavy. Pořádáme příměstské tábory, akce a programy i pro malé děti a rodiny s dětmi.

zobrazit

BEST Sportcentrum Olomouc

Přijďte si pro zážitek ze hry! Bowling, squash & restaurant (na objednávku) jsou Vám otevřeny denně, v nekuřáckém nově zrekonstruovaném prostředí pár kroků z centra Olomouce. Uspořádáme Vašim ratolestem nezapomenutelnou dětskou oslavu přesně na míru.

zobrazit

Muzeum historických kočárů

Muzeum kočárů patří k největším ve střední Evropě, protože mimo historických vozů i ze zahraničí obsahuje také detaily typu postrojů, luceren a nachází se zde archiv dokumentů, tiskovin a plánů. Unikátní sbírka čítá na 38 kočárů z let 1750 až 1920.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close