Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Předmostím až do pravěku

Informace

Předmostím až do pravěku

sídliště v Předmostí, Přerov
Česká republika

Tel: +420 581 268 111

Základní popis

Předmostím až do pravěku je nanučnou stenaučná stezka, která nabízí důkazy prehistorického života na Zemi. Nejvyšším bodem stezky je Čekyňský kopec (305 m.n.m.). Celkové převýšení je asi 85m. Trasa, vedená lehkým terénem, je značena modrými značkami.

Vybaveníznačená naučná stezkapoblíž: Zámek Přerov

Tipy na zábavu

last minute

DUHOVÝ PARK

NOVÝ Duhový Park pro Vás bude opět otevřen již 1.6.2019 !!! Tak neváhejte a přijďte si užít den plný aktivní zábavy se svými dětmi. Více informací naleznete na našich webových stránkách a na faceboooku.

Naše tipy

Pevnost poznání - interaktivní muzeum vědy

Pevnost poznání je interaktivní muzeum vědy Univerzity Palackého v Olomouci. Jeho cílem je zábavnou formou přibližovat vědu a výzkum všem věkovým kategoriím. Centrum má 4 expozice a digitální planetárium. Disponujeme bezbariérovým přístupem.

zobrazit

Zámek Plumlov

Zámek Plumlov se nachází v rekreační oblasti Plumovská přehrada nad kempem Žralok. Zavítat sem můžete na některou z kulturních akcí. Zámek je v sezóně otevřen od dubna do října. Přijeďte i s dětmi za poznáním a historií.

zobrazit

Ubytování na horách pro rodiny s dětmi

Venku panuje zima a Vám se stýská po dovolené? Vydejte se s rodinou poznat krásy českých hor. Je jistě co objevovat a nemusíte sjezdit světa kraj. Mnohé ubytovací kapacity u nás se mohou směle měřit s těmi zahraničními, protože poskytují služby na vysoké úrovni a poskytují hostům a hlavně jejich dětem rozsáhlou nabídku aktivit a atrakcí. 

zobrazit

Lanový park Veverák

Lanový park Veverák v Olomouci na Svatém Kopečku je atraktivním místem pro aktivní odpočinek dětí i dospělých. Lanový park nabízí celkem 47 překážek rozdělených do tří tras určených pro děti i dospělé. Přijďte do přírody za adrenalinovým zážitkem.

zobrazit

Muzeum historických kočárů

Muzeum kočárů patří k největším ve střední Evropě, protože mimo historických vozů i ze zahraničí obsahuje také detaily typu postrojů, luceren a nachází se zde archiv dokumentů, tiskovin a plánů. Unikátní sbírka čítá na 38 kočárů z let 1750 až 1920.

zobrazit

Motokáry Olomouc

Máte rádi adrealin a závody? Pak určitě oceníte jedinečnost Lamborghini kart areny & sportbaru v Olomouci. Je zde dvoupatrová závodní dráha s plno levotočivými a pravotočivými zatáčkami. Osvěžit se zde můžete ve stylovém SportBaru s výhledem na dráhu

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close