Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Krokodýlí ZOO Protivín

Informace

Krokodýlí ZOO Protivín

Náměstí 261, Protivín
Česká republika

Tel: +420725155648

Základní popis

U nás naleznete nejrozsáhlejší evropskou kolekci 22 druhů krokodýlů. Uvidíte zde obry měřící více než 4m, ale i narozená mláďata. Zoo chová největší chovné skupiny nejohroženějších druhů – gaviála indického, gaviála sundského a krokodýla filipínského

Vybavení

expozice pro dětiTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Ski areál Kubova Huť

Město: Vimperk

Lanový park Máj

Město: České Budějovice

Aquaworld Lipno

Město: Lipno nad Vltavou

Zámek Červená Lhota

Město: Kardašova Řečice

Rockhill

Město: Dačice

last minute

Papilonia - motýlí dům Praha

Zastavte se na chvíli a pozorujte pestrobarevné tvory ve vaší těsné blízkosti. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten "létající drahokam" dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelné.

Naše tipy

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Strašidelný víkend se stezkou odvahy


Užijte si s dětmi netradiční podzimní pobyt a navštivte Penzion Na Vršku, kde na Vás čeká Strašidelný víkend. Vezměte s sebou ty nejstrašidelnější masky, přijďte nás vyděsit a vyhrát speciální ceny. Příjemně bát se můžete i na naší stezce odvahy, která Vás zavede do okolí našeho penzionu. Odpočinete si a zažijete pohodu s celou rodinou.

zobrazit

Baby centrum Šikulka

Všestranné centrum nabízí mnoho aktivit, mezi něž patří plavání dětí, cvičení v tělocvičně, baby školka pro individuální hlídání dětí vhodné pro rodiče na mateřské, ale také kurzy angličtiny pod vedením kvalifikované učitelky anglického jazyka.

zobrazit

Rockhill

Rockhill nabízí klidné ubytování v okrajové části města, 5 minut pěší chůze od centra. V místě se nachází sauna, dětské venkovní hřiště, ohniště.

zobrazit

Hřiště BezBot

Nechte své děti vyřádit v oblíbené herní konstrukci - užijí si spoustu legrace a pohybových aktivit na množství atrakcí vč. keramické dílny. Pro nejmenší děti je připraven prostorný dětský koutek s malou skluzavkou, prolézacím tunelem a dalšími prvky

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close