Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

Obchodní podmínky


Smluvní podmínky služeb internetového portálu Cestujsdetmi.cz

I.Úvod

Martina Procházková, s místem podnikání na adrese Mšenská 64, 46604, Jablonec nad Nisou, IČ: 69429031, (dále jen Poskytovatel ), je provozovatelem internetového serveru Cestujsdetmi.cz, provozovaného na internetové  drese http://www.cestujsdetmi.cz (URL) ( dále jen cestujsdetmi.cz ).

II.Popis služeb

Portál cestujsdetmi.cz obsahuje inzertní plochu umožňující uživatelům shlédnout nabídku služeb, ubytování, stravování a volnočasových aktivit
registrovaných subjektů. Portál cestujsdetmi.cz nabízí uživatelům možnost hledání mezi prezentacemi subjektů, které jsou na portále
cestujsdetmi.cz zaregistrovány. Hledání na portále cestujsdetmi.cz probíhá na základě shody kritérií zadaných uživatelem a nabídkou prezentovaného zařízení.

III.Registrace subjektu na portále cestujsdetmi.cz

Na portál cestujsdetmi.cz lze zařadit pouze existující fyzické a právnické osoby (dále jen „subjekty, provozovatelé“) provozující svou činnost na území České republiky a kteří jsou oprávněni poskytovat předmětné služby uvedené pod bodem II v souladu s právním řádem České Republiky.


Prvotní registrace probíhá vybráním typu prezentace ( Standard, Optimal, Premium ) Provozovatelem služeb a následným vyplněním online registračního formuláře, s uvedením pravdivých informací o prezentovaném subjektu. Po následném odsouhlasení těchto smluvních podmínek obdrží Provozovatel emailem přístupové údaje k zadání informací a vložení fotografií o daném zařízení v rámci portálu cestujsdetmi.cz. Provozovateli bude následně, po kontrole údajů (a připlacené prezentaci po splnění platebních podmínek uvedených ze strany Poskytovatele ) vytvořena prezentace dostupná a umístěná v rámci portálu cestujsdetmi.cz na dobu jednoho kalendářního roku ode dne prvního zveřejnění na portálu.

IV.Cenové a platební podmínky

Provozovatel, který si vybere a umístí placenou prezentaci na portál cestujsdetmi.cz je povinen uhradit cenu za vybraný typ prezentace předem, před jejím zveřejněním.
Za zaplacení ceny se považuje, dle formy úhrady, den převzetí hotovosti či den připsání platby na bankovní účet Poskytovatele.
Poskytovatel se zavazuje ( pokud typ prezentace plně splňuje tyto smluvní podmínky ) zveřejnit prezentaci do 5. pracovních dnů ode dne zaplacení v hotovosti nebo do 5. pracovních dnů od připsání částky na bankovní účet Poskytovatele a to na dobu trvající jeden kalendářní rok od data zveřejnění dané prezentace.

V. Ochrana osobních údajů

Provozovatel souhlasem s těmito obchodními podmínkami dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které do prezentace uvede, a to výlučně pro účely prezentace na portálu cestujsdětmi.cz a pro účely plnění smlouvy uzavřené s provozovatelem. Poskytovatel přitom postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

VI. Ostatní ujednání

1. Provozovatel bere na vědomí, že Poskytovatel nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv právní nároky třetích stran, které vzniknou na základě zveřejnění informací a fotografiií zadaných Provozovatelem, prostřednictvím portálu cestujsdetmi.cz.

2. Poskytovatel si vyhrazuje právo odmítnout zveřejnění prezentace Provozovatele, jestliže jsou nebo mohou být poskytnuté údaje nebo činnost v rozporu s právním řádem České Republiky, jsou nebo mohou být v rozporu s dobrými mravy, jsou způsobilé přivodit Poskytovateli či třetím osobám škodu nebo svým obsahem neodpovídají zájmům Poskytovatele.

3. Konečnou podobu prezentace objektu určuje Poskytovatel, který si zároveň vyhrazuje právo upravit jeho konečné znění a umístění.

4. Souhlasem s těmito smluvními podmínkami Provozovatel souhlasí s tím, že Poskytovatel je oprávněn zasílat Provozovateli obchodní sdělení o svých jiných provozovaných službách či produktech.

5. Poskytovatel si vyhrazuje právo zastavit či vyřadit prezentaci provozovatele z důvodů nedodržení platebních podmínek nebo porušení jiných podmínek uvedených ve smluvních podmínkách portálu Cestujsdetmi.cz.

6. Smluvní vztah založený mezi Poskytovatelem a Provozovatelem se řídí obchodním zákoníkem č. 513/1991 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

7. Tyto smluvní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dnem 1. 5. 2010.

last minute

ProFamily Hotel TOP Benecko

Sledujte webové stránky ProFamily Hotel TOP a využijte během roku některou z našich výhodných nabídek. Přijďte si s rodinou užít skvělé prázdniny k nám do Krkonoš. Nabízíme vše co si v hotelu s ubytováním pro rodiny s dětmi můžete přát.

Naše tipy

Wellness Hotel Astra

Wellness Hotel Astra Superior 3* je rodinný hotel v samotném srdci Krkonoš - ve Špindlerově Mlýně. Nabízíme dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje a apartmány vhodné pro rodiny. V hotelu je nový dětský koutek s posezením pro rodiče.

zobrazit

Plaváčci s.r.o Brno

PLAVÁČCI s.r.o. plavecký klub, pravidelné kurzy plavání pro děti od 6 měsíců až po šikovné plavce v dráze, šetrná úprava vody UV lampou,plaveme na bazéně Wellness hotel Rakovec,Za Lužánkami, Kraví hora a Wellness Kuřim.

zobrazit

Rodinná výstava - Skřítci a trpaslíci


Letohrádek Mitrovských na Starém Brně připravil na podzimní měsíce originální rodinnou výstavu Skřítci a trpaslíci.

zobrazit

Hotel Panon

Hotel Panon je umístěn v klidné zóně města Hodonín v srdci Moravského Slovácka. Nabízí kvalitní ubytování v kategorii *** ve 2 lůžkových, 3 lůžkových pokojích a apartmánech. Máme 20 pokojů v antialergické úpravě. Stravování je v klimat. restauraci.

zobrazit

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

U HRÁDKU **** SUPERIOR

Nezapomenutelná dovolená v luxusním rodinném hotelu na Jižní Moravě. Místo kde se o Vás postaráme. Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou na okraji malebné vesničky Lukov uprostřed kouzelné přírody parku Podyjí. Děti Vítány !!!

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB