logo cestuj s dětmi
Úvodní stránka / Ubytování a dovolená / Hotel City Bell Praha

Hotel City Bell Praha

Belgická 10, Praha, Praha kraj
City Bell Hotel Praha
Hotel City Bell Praha 01
Hotel City Bell Praha 02

+1 dalších

City Bell Hotel Praha
Do oblíbených
+1 dalších

Základní popis

Hotel City Bell je levný hotel v Praze s rodinnou atmosférou, který nabízí pohodlné, klidné a levné ubytování v centru Prahy. Hotel se nachází blízko Václavského náměstí nebo Hlavního nádraží v Praze.Zaručeně perfektní dovolená v Praze.

Služby

  Podrobný popis

  Hotel City Bell je levný hotel v Praze s rodinnou atmosférou, který nabízí pohodlné, klidné a levné ubytování v centru Prahy. Hotel se nachází blízko Václavského náměstí nebo Hlavního nádraží v Praze.Je ideální volbou ubytování v Praze pro rodiny s dětmi, partu přátel nebo manželské páry. V těsné blízkosti, teda několik minut chůze od hotelu jsou známé památky, které Praha skrývá - Václavské náměstí, Národní muzeum v Praze, Divadlo na Vinohradech, pražské historické Staré město, stejně jako stanice metra / tramvajové zastávky Náměstí Míru / IP Pavlova. Blízko hotelu je stanice tram Náměstí míru - příma linka bez přestupu na Pražský hrad. Hotel je velmi populární mezi turisty a oblíbené ubytování v centru Prahy. Zaručeně perfektní dovolená v Praze.... Zobrazit více

  Vybavení

  TV + SAT, hotel nabízí rodinné pokoje, které mají kapacitu 4 nebo 5 osob. Tyto rodinné pokoje mají samostatnou předsíň kde se nachází toaleta a koupelna a dva neprúchozí samostatné pokoje.

  Dostupnost

  • MHD: 300
  • Metro: 300
  • ČSAD: 0
  • Vlak: 1500

  Kontakt