Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Archiv starších článků - Zábava a dovolená s dětmi - Tip na ubytování s dětmi v Jizerských horách

Tip na ubytování s dětmi v Jizerských horách

Tip na ubytování s dětmi v Jizerských horách

Pokud jsou v rodině malé děti, musí se každá oslava či rodinné setkání zorganizovat s ohledem na ně. Mnohdy může být výběr místa pěkný oříšek, a to tím spíše, když hodláme sezvat známé do restaurace a užít si komfort péče a obsluhy. Kde se děti nebudou nudit? Kde nebudou hlasitými projevy rušit ostatní hosty? Kde budou moci v případě potřeby využít dětské hřiště nebo koutek?

Aby si dovolenou užili děti i dospělí

Takových míst není mnoho. Jedná-li se třeba o kulaté výročí, které hodláme oslavit i se širší rodinou, může se počet hostů vyšplhat i ke třiceti. Někteří příbuzní se mohou vydat na oslavu i ze vzdálených koutů, a tak je vždy skvělé, pokud lze v daném místě všechny i ubytovat. Asi každému oslavenci záleží na tom, aby vše proběhlo hladce, bez komplikací a všichni, včetně již zmíněných dětí, se výborně bavili.

Jednu takovou rodinnou sešlost pořádala i naše příbuzná se svým manželem, kteří se rozhodli, že chtějí příjemně a se vším pohodlím oslavit své čtyřicáté narozeniny. V rodině spousta dětí, v úvahu tudíž nepřicházelo mnoho variant, jež by odpovídaly našim kritériím. Tak začalo pátrání v okolí a zjišťování informací na internetu a mezi známými, ale ideální místo se najít nedařilo.

Úplnou náhodou jsme však při jednom našem víkendovém horském výletu narazili na úžasný rodinný penzion v Bedřichově kousek od Jablonce nad Nisou. Jedná se o ubytování v Jizerských horách zaměřené svým vybavením na rodiny a dětské klienty. K našemu úžasu splňoval penzion všechny naše požadavky. Soukromý prosklený salonek neboli zimní zahrada s vlastním barem, jehož součástí je vybavený vnitřní koutek pro děti, které zde mohou řádit, aniž by rušily někoho dalšího. Venku krásné hřiště s průlezkami, trampolínou a mnoha dalšími atrakcemi. V případě nepříznivého počasí pak lze využít bowling nebo třeba vnitřní bazén s protiproudem a slanou vodou.

Několik příbuzných uvítalo možnost přespat po oslavě přímo v penzionu, čímž si prodloužili pobyt a vychutnali si bohatý snídaňový raut a následnou procházku na čerstvém horském vzduchu.

A kde že si můžete užít nejen letní, ale i zimní dovolenou na horách? Jedná se o penzion UKO v Bedřichově, kde se budete cítit jako v bavlnce a kde na nudu nebude ani pomyšlení. Zábavu si užijí malí i velcí. I okolí vybízí ke sportovním aktivitám ať na lyžích nebo na kole, ale také k příjemnému relaxování při sběru hub nebo borůvek v nedalekých lesích.

Tip na ubytování s dětmi v Jizerských horách
Tip na ubytování s dětmi v Jizerských horách
Tip na ubytování s dětmi v Jizerských horách
Tip na ubytování s dětmi v Jizerských horách
Tip na ubytování s dětmi v Jizerských horáchDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Chalupa Za Humny

Město: Žďár nad Sázavou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Chalupa Zaječí

Město: Stachy

apartmá/penzion Vila Alena

Město: Horní Malá Úpa

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm
last minute

Usedlost pod vinohrady

Nabízíme různé pobytové balíčky, např. Rodinný slevový balíček, Předvánoční balíček, Výtvarný balíček aj. Neváhejte a vyberte si z naší pestré nabídky! Tip na dárek? Darujte pobyt u nás!

Naše tipy

Penzion Čeri

Pension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.

zobrazit

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Motýlí dům Karlovy Vary

Připravte se na setkání s těmi nekrásnějšími motýly naší planety. Spatříte stovky exotických motýlů s rozpětím křídel až 20cm! A prohlédnout si je budete moct z naprosté blízkosti - žádné bariéry mezi hosty a motýly v této tropické zahradě nenajdete.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Rodinný ****wellness hotel rakouského typu, držitel ocenění SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI, zařazen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU. Hotel má vynikající polohu, vybavení a stálý kvalitní personál. Bazény se slanou vodou.

zobrazit

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB