Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Archiv starších článků - Zábava a dovolená s dětmi - Levná cesta na dovolenou

Levná cesta na dovolenou

Levná cesta na dovolenou

A už se opět přiblížilo to krásné období léta, prázdnin a dovolených. Většina z nás začíná o výběru dovolené přemýšlet někdy v období Velikonoc, jsou však i tací, kteří mají jasno už na přelomu roku. Aby také ne. Ono vybrat, naplánovat a zajistit tu spoustu věcí, které odjezdu předchází, není jen tak. Nechávat vše na poslední chvíli se dost často nevyplácí.

Půjčenou dodávkou na rodinnou dovolenou

Snad si ani nechceme představit rodinu, která nakládá poslední tašky do vozu, děti již zapnuté v autosedačkách a natěšené na nové zážitky, když v tom jednomu z rodičů vytane na mysli otázka, jak dlouho nám vlastně ještě platí pasy či máme zaplacené povinné ručení a pojistku nebo kdy naposledy byl náš vůz na servisní prohlídce STK? Hrůza je poté ještě dokonána, jakmile zjistíme, že některý z termínů již proběhl a nám nezbývá než odjezd odložit a postarat se o příslušnou nápravu.

To, že si léto bez cestování neumí snad téměř nikdo představit, je jasné. Co však dělat, když nás lákají dálky, ale naše vozidlo je ve špatném technickém stavu či zcela nepojízdné nebo bychom rádi podnikli cestu i s rodiči či přáteli, kteří neřídí a vůz třeba ani nevlastní? Mohlo by se zdát, že v takovém případě máme smůlu a z vytoužené dovolené nebude nic. Nemusíme však hned házet flintu do žita, šance ještě existuje. Zachránit nám prázdniny může půjčovna dodávek v Ostravě. A nejen to. Odpadne nám totiž mnoho starostí s kontrolou technické způsobilosti vozidla a STK, neboť všechny nabízené vozy jsou ve výborném stavu a v naprostém pořádku. Naplánovat cestu si můžeme i do zahraničí, třeba k moři nebo do hor, protože nejenže se veškeré vybavení pohodlně vejde do úložného prostoru a auto pojme až 9 pasažérů, ale autopůjčovna dodávek Ostrava poskytuje výjezdy do zahraničí bez příplatků. V ceně půjčovného má zákazník také dálniční známku, pojištění po celé EU a asistenční služby nonstop. Velikou výhodou může být možnost úschovy vozu řidiče, který si dodávku vyzvedne.

V letním období, kdy je cestovatelská sezóna v plném proudu, musíme počítat s velkou vytížeností vozidel a je dobré  provést dostatečně dopředu rezervaci data zapůjčení.

V nabídkách půjčoven můžeme vybírat mezi vozy pro menší i velké rodiny, ve kterých lze přepravit až 9 osob. Dětem lze samozřejmě do vozů nainstalovat bezpečnostní autosedačky.

I v ostatních městech si můžeme vypůjčit vozy na prázdninové cesty, stěhování nebo pro firemní účely. Autopůjčovna Olomouc stejně jako autopůjčovna dodávek Brno nabízí vozy různých značek jako jsou Mercedes, Iveco, Ford a jiné. Ať již potřebujeme využít půjčený vůz na kratší rodinnou dovolenou nebo nám bude vyhovovat spíše dlouhodobý pronájem, máme jistotu dobrého stavu vozidla a pak ani takovou výměnu čelního skla nemusíme řešit. Zajímavá je jistě také úspora nákladů, o které se dvě rodiny mohou následně podělit.

Pokud tedy plánujete letos společnou dovolenou s dětmi a prarodiči nebo s přáteli, těšte se na skvělé zážitky bez starostí a problémů.

4.6.2018

Levná cesta na dovolenou
Levná cesta na dovolenou
Levná cesta na dovolenouDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zoo Liberec

Město: Liberec

Zoo Praha

Město: Praha
last minute

Hravé peklo

Pro děti ke vstupence samolepka Hravého pekla s čertem. Pro turisty, návštěvníky i cestovatele máme originální turistické razítko i samolepky, které jim rádi dáme do jejich turistických knížek, památníků a podobně. Těšíme se na Vás v novém kabátě!

Naše tipy

Hotel Velká Klajdovka

Hotel Veká Klajdovka je situován na okraji Brna a zaslouženě se pyšní dechberoucím výhledem na celé Brno a jižní Moravu v čele s Pálavou. Nádherná lokalita v blízkosti Moravského krasu doslova vybízí k podnikání výletů do okolí.

zobrazit

ProFamily Hotel TOP Benecko

Pro rodiny s dětmi je celoročně otevřen ProFamily Hotel TOP Benecko, který je svou polohou, okolní přírodou i blízkostí vleků ideální dovolenou s dětmi jak v zimě na lyžování tak v létě za turistikou a zábavou. Relax pro rodiče - zábava pro děti.

zobrazit

Hotel Start

Hotel Start je rodinný nekuřácký hotel v centru známého střediska Špindlerův Mlýn, který nabízí příjemné a pohodlné ubytování pro rodiny s dětmi každého věku. K dispozici je dětské hřiště a koutek přímo v hotelu včetně fotbálku a kulečníku.

zobrazit

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Vertical Park

Vertical Park se nachází přímo v centru Harrachova. Dospělí i děti si zde mohou vyzkoušet obří houpačku (Big Swing), horolezeckou stěnu a salta na bungee trampolíně. Pro nejmenší je v areálu dětská trampolína a ohrada s kůzlaty kamerunskými.

zobrazit

Hotel Helios

Hotel Helios nabízí ubytování v pokojích i apartmánech s možností využití rozsáhlého wellness centra, masážního a kosmetického studia, konferenčních prostor a sportovního zařízení. Ideální podmínky ke skloubení sportu a relaxace v horském prostředí.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB