Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Archiv starších článků - Zábava a dovolená s dětmi - Letní dovolená v penzionu

Letní dovolená v penzionu

Letní dovolená v penzionu

Krosny na záda, mapu, peníze a jede se. Kam? To vlastně ani není důležité. Pokud se na cesty za dobrodružstvím vydávají dva svobodní lidé nebo parta mladých přátel, nemusí řešit prakticky žádné jiné otázky. Spaní pod širákem, jídlo z ešusu a hlavně hodně zážitků, to preferuje většina cestovatelů bez závazků.

I pobyt s dětmi si můžeme užít

Pokud ale přijdou do rodiny děti, vše je náhle vzhůru nohama. Žádná dovolená již nebude taková, jako dřív. Bezstarostnost je ta tam, nastupuje plánování a rozmýšlení, jak nejlépe prožít dovolenou i s dětmi.

Většina z nás se však ani po narození dětí nechce vzdát cestovatelských snů a poznávání nových krajů a lokalit. Vždyť nemusí jít hned o několikahodinové lety do exotických zemí, kde sice šumí moře, ale teplota atakuje 40 stupňů ve stínu. Příjemnou dovolenou s malými dětmi můžeme prožít třeba v rodinném penzionu, jenž nabízí velké množství atrakcí pro vyplnění volného času. Vnitřní i venkovní dětské hřiště, bazén, herní koutek s počítačem, bowling, stolní tenis a spousta jiného rozmanitého vybavení dnes patří do standardní nabídky mnoha ubytovacích kapacit. Při troše štěstí nalezneme i ubytování, jež nabízí službu hlídání dětí, takže nám nic nebrání, abychom se věnovali třeba cyklistice, lezení po horách nebo houbaření, zatímco naše ratolesti tráví čas ve společnosti svých vrstevníků. Zažijí spoustu legrace, poznají nové kamarády a o to intenzivněji si potom společně s rodiči užijí pobyt na koupališti, výlet do zoologické zahrady či třeba do lanového parku.

Rádi objevujete nová místa a letní dovolenou trávíte v krásných oblastech Česka, ale máte pocit, že vás pobyt v hotelích poněkud limituje? Nechcete se podřizovat ve volném čase hotelovému režimu, který vám například s ohledem na spánek dětí nevyhovuje? Sáhněte tedy při výběru ubytování spíše po menším penzionu, kde si personál okamžitě vytváří s hostem přátelskou vazbu, snaží se ho poznat a odhadnout jeho potřeby a přání. Mnoho penzionů nabízí i větší apartmánové pokoje s kuchyňkou, kde uvaříte sobě i svým dětem právě v tom pro ně nejvhodnějším čase. Vybaveny bývají také pračkou, žehličkou a někdy i sušičkou, což umožní sbalit na dovolenou menší množství prádla. Večery pak může trávit rodina na zahradě při opékání buřtů či grilování masa v krbu. Děti vydají zbytky energie hraním her na hřišti, plaváním v bazénu a třeba i pobíháním v lese.

Ubytování v penzionu přináší klid a soukromí. Neruší Vás pokojová služba a každé opuštění budovy nebo návrat neprovází zvědavé pohledy recepčních a hostů posedávajících v hotelové hale. Přátelská atmosféra a pocit „jako doma“ se násobí při opakovaných návštěvách, kdy personál stálým hostům věnuje ještě větší pozornost.

Letní dovolená v penzionu
Letní dovolená v penzionu
Letní dovolená v penzionuDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Hravé peklo

Město: Písek

Vertical Park

Město: Harrachov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

DUHOVÝ PARK

Město: Český Brod

Zoo Praha

Město: Praha

Čiperové

Město: Brno
last minute

Apart Hotel Jablonec

Zvýhodněné víkendové pobyty - každý měsíc jiná aktuální nabídka.

Naše tipy

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

PENZION BEZDREV

Penzion Bezdrev je ideální volba pro rodinnou dovolenou, svatby a přátelská setkání. Předností je jeho umístění do klidného lesního prostředí na poloostrově Králičí vrch, obklopeného rybníkem Bezdrev a blízkost Hluboké nad Vltavou s velkým vyžitím.

zobrazit

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB