Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Archiv starších článků - Zábava a dovolená s dětmi - Dovolená v penzionu v Krkonoších

Dovolená v penzionu v Krkonoších

Dovolená v penzionu v Krkonoších

Celý rok se honíme z práce do práce a ani si vlastně nevšimneme, jak nám naše dětičky rostou a jak se mění jejich záliby a zájmy. O jeden skvělý zážitek bychom se tedy alespoň jednou ročně neměli nechat připravit, a tím je společná rodinná dovolená. Vždyť kdy jindy, než o prázdninách dokážeme vypnout, relaxovat a zároveň naslouchat našim blízkým. Možná nás překvapí, s jakými novými názory a poznatky přijdou naše ratolesti, a kolik legrace se s nimi již dá zažít.

Penziony nabízí pohodlí a komfort

Jaké ubytování však pro dovolenou zvolit, aby si i maminky užily trochu toho luxusu a nestrávily volno jen přípravou jídla pro hladové strávníky? Pobyt ve stanu je sice prima, ale kdo má děti ví, kolik věcí se pro ně na takovou cestu musí vézt. Jak nepříjemné mohou být deštivé dny, kdy se jednak všichni koušou nudou a jednak máme pocit, že navlhlé vybavení již nikdy nevyschne. Výbornou volbou jsou pak penziony, kde je o klienty pečováno, ale zároveň poskytují dostatek soukromí a klidu.

Do našeho hledáčku se při výběru lokality dostaly i penziony Krkonoše, které nabízí stravování formou snídaně či polopenze, takže čas běžně strávený v kuchyni můžeme využít třeba k procházce po okolí nebo k plánování společného cyklo výletu. Kdo totiž nezná naše nejvyšší pohoří, bude jistě příjemně překvapen, kolik možností k nezapomenutelným výletům skýtá.

Penziony Harrachov
Horské středisko Harrachov se nachází v západní části Krkonoš a láká ke strávení aktivní dovolené s dětmi. Jeho sklářská historie je zde dodnes znát a sklářští mistři foukači se čas od času sjedou v místní sklárně, aby oslavili založení původní harrachovské hutě z 18. století. Vyznavači historie jistě navštíví Hornické muzeum či Muzeum historie lyžování. K nejvyhledávanějším cílům patří Mumlavské vodopády, jež se z výšky 7 m řítí dolů přes žulovou skálu. Na kole nebo s kočárkem v příjemném stínu lesa dojdeme až na lávku nad vodopády, kde si snad každý musí udělat nějaké to selfíčko.
Po celý rok zde nabízí penziony kvalitní ubytování s možností stravy, s úschovou kol a dětskými koutky.

Penziony Špindlerův Mlýn
Perlou pohoří bylo kdysi nazváno město Špindlerův Mlýn, a to plným právem. Leží na jižní straně Krkonoš a protéká jím mladé Labe a Dolský potok. Velmi mile překvapí cenová nabídka ubytování. Přesto, že jde o vyhlášené středisko, nabízí se zákazníkům penziony všech kategorií a vybavení včetně wellness a masáží.
Mezi oblíbené výlety patří výstup na Sněžku, která láká svými výhledy na okolní hřebeny. Jen si představte, jak po náročném výšlapu na naši nejvyšší horu relaxujete v jednom z penzionů naložení se sklenkou dobrého vínka v teplé vířivce.

Penziony Pec pod Sněžkou
V údolí řeky Úpy v samém srdci Krkonošského národního parku se nachází malebné horské městečko Pec pod Sněžkou. Milovníci turistiky zde budou jako v ráji. Avšak nejen pěší, ale i cykloturisté mohou zdolat výstup na Sněžku z této strany. Největším lákadlem jsou pak bezesporu dech beroucí panoramatické výhledy. Při úpatí Sněžky návštěvníky uchvátí mohutné horské údolí ledovcového původu zvané Obří důl.
V místě na zájemce čeká více než 50 penzionů připravených postarat se o dospělé i děti. Personál se snaží splnit hostům každé přání tak, aby odjížděli spokojení a zase se rádi vraceli.

Dovolená v penzionu v Krkonoších
Dovolená v penzionu v Krkonoších
Dovolená v penzionu v KrkonošíchDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

DUHOVÝ PARK

Město: Český Brod

Čiperové

Město: Brno

Zoo Praha

Město: Praha
last minute

Apart Hotel Jablonec

Zvýhodněné víkendové pobyty - každý měsíc jiná aktuální nabídka.

Naše tipy

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Penzion ŽUHANSTA

Penzion Žuhansta nabízí ubytování v stylově zrekonstruovaném statku, moderní komfort, nerušené soukromí, letní terasa, internet zdarma, společenský salonek, vlastní vaření. Mimořádná osobní atmosféra pro pobyt nebo pro pořádání společenských akcí.

zobrazit

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT   ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU!   • Velké unikátní zrcadlové bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučí

zobrazit

Plaváčci s.r.o Brno

PLAVÁČCI s.r.o. plavecký klub, pravidelné kurzy plavání pro děti od 6 měsíců až po šikovné plavce v dráze, šetrná úprava vody UV lampou,plaveme na bazéně třída Generála Píky 11, Kraví hora a Wellness Kuřim.

zobrazit

Hotel Vega***superior Luhačovice

Sport & Wellness Hotel Vega***superior je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají plnými doušky malebné a neporušené přírody bez městského hluku. Na místě, které bude tím nejlepším “základním táborem” pro Vaše cesty!

zobrazit

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB