Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Archiv starších článků - Zábava a dovolená s dětmi - Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině

Svou dovolenou jste trávili už na mnoha místech - v zahraničí v luxusním hotelu u moře i v penzionu na horách v tuzemsku. Všude se vám líbilo, ale nyní by to chtělo něco, co jste opravdu ještě nezažili. Zážitek, na který se nezapomíná, vám nabízí také malebné prostředí Žďárských vrchů a ubytování na Vysočině. Jedná se o památkově chráněný objekt se vším, co k lidové architektuře bezesporu patří.

Historická chalupa ve Žďárských vrších

Žďárské vrchy jsou známé svojí krásnou krajinou s hlubokými hvozdy, rybníky i zajímavými pamětihodnostmi, které můžete poznávat pěšky, projet na kole nebo v autě. V malé obci Daňkovice naleznete ojedinělé ubytování ve Žďárských vrších, které vám poskytne historická chalupa Památka. Pobyt v ní vás nabije pozitivní energií, jež se na vás přenese z jejího prostředí, které na vás dýchá neopakovatelnou atmosférou života na vesnici.

Moderní doba se snoubí s tou historickou

Ač se jedná veskrze o starou stavbu, je pro hosty připravené moderní ubytování se všemi výhodami současné doby - televize, Wi-Fi, sprcha i WC, mikrovlnná trouba, myčka, lednice a samozřejmě i hračky pro děti. Současně se však můžete obdivovat tomu, jak žili lidé v dřívějších dobách, protože součástí chalupy je také historická pec na chleba a černá kuchyně. Na chalupu Památka můžete přijet v každém ročním období.

Aktivní dovolená pro každého

Blízké i vzdálenější okolí ubytování na Vysočině v chalupě Památka vám připraví zajímavé zážitky. Milovníci klidného rybaření najdou nedaleko Milovský rybník, řeky Svratku a Fryšávku nebo Sykovec. Turisté mohou zdolat výšlapy na Devět skal, Prosíčka, Malinskou či Žákovu skálu. Dětem se možná zavděčíte největším modelovým kolejištěm ve Žďáru nad Sázavou či jízdou na koni v jezdeckém klubu Blatiny. Aktivní sportovci mohou slézat skály Drátník na Blatinami nebo si zahrát golf.

I v zimě je na chalupě Památka o zábavu postaráno - asi 100 metrů od ní je běžecká stopa a v Novém Městě, Daňkovicích, Novém Jimramově najdete lyžařské sjezdovky.

23.9.2018

Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na Vysočině
Chalupa Památka na vás čeká na VysočiněDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Zoo Praha

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Vertical Park

Město: Harrachov

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

ZOO Liberec

Město: Liberec
last minute

Statek - penzion Jižní Čechy

Statek - penzion Jižní Čechy skýtá místo na dovolenou podle vašich představ! Nabízíme to, co jiné penziony většinou nemají - uzavřenou zahradu s venkovním bazénem, stylové ubytování, venkovní posezení s grilem, dětskou hernu a společenskou místnost.

Naše tipy

Penzion Na Vršku

Penzion Na Vršku je nově vybudovaný rodinný penzion v obci Branná u Šumperka, který Vás okouzlí jedinečným výhledem a hřejivou atmosférou. Plně vybavené krásné apartmány o kapacitě 6-ti osob uspokojí i větší rodiny.

zobrazit

Hotel Helios

Hotel Helios nabízí ubytování v pokojích i apartmánech s možností využití rozsáhlého wellness centra, masážního a kosmetického studia, konferenčních prostor a sportovního zařízení. Ideální podmínky ke skloubení sportu a relaxace v horském prostředí.

zobrazit

Hotel Velká Klajdovka

Hotel Veká Klajdovka je situován na okraji Brna a zaslouženě se pyšní dechberoucím výhledem na celé Brno a jižní Moravu v čele s Pálavou. Nádherná lokalita v blízkosti Moravského krasu doslova vybízí k podnikání výletů do okolí.

zobrazit

ProFamily Hotel TOP Benecko

Pro rodiny s dětmi je celoročně otevřen ProFamily Hotel TOP Benecko, který je svou polohou, okolní přírodou i blízkostí vleků ideální dovolenou s dětmi jak v zimě na lyžování tak v létě za turistikou a zábavou. Relax pro rodiče - zábava pro děti.

zobrazit

Ubytování v soukromí U Supíků Ve Vlčí

Ubytování zaměřené na rodiny s dětmi v srdci CHKO Bílé Karpaty. Pronájem pouze objektu jako celku, max. kapacita 11os- Ideální pro 2 (max. 3 rodiny). Pohádkové pokoje, vnitřní herna s domečkem, dětské hřiště a zážitkové programy v rodinném prostředí.

zobrazit

Kroužky nad Moníncem

Areál Kroužky nad Moníncem se nachází 78 km od Prahy. Náš areál je ideálním místem, kde mohou děti trávit svůj volný čas, a to v každém ročním období! Velkou výhodou je blízký skiareál Monínec, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 157092

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB