Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Archiv starších článků - Zábava a dovolená s dětmi - Bulharsko se stává populární destinací pro letní dovolenou.

Bulharsko se stává populární destinací pro letní dovolenou.

Bulharsko se stává populární destinací pro letní dovolenou.

Přemýšlíte, kam letos k moři? Do seznamu možných kandidátů na letní dovolenou byste měli rozhodně zahrnout i Bulharsko. Právě zde si užijete úžasný relax za méně peněz, než byste utratili za dovolenou u nás.

U moře jako v bavlnce

Ještě před deseti lety vyvolávalo Bulharsko u mnohých negativní konotaci s érou socialismu, dnes už však většina lidí tyto předsudky odhodila a z Bulharska se tak stává letní hit. A to je moc dobře, protože tato země nabízí, jak se říká, hodně muziky za málo peněz. Letoviska na pobřeží Černého moře dnes nabízejí moderní služby včetně komfortního all inclusive. Vyzkoušejte například Zlaté Písky či Slunečné pobřeží, kde se budete moci kochat dlouhými plážemi s jemným pískem u teplého, mírně slaného moře azurové barvy, a večer se vracet do luxusního hotelu nebo apartmánu. O zábavu je zde také postaráno, ať už jde o bary, obchůdky na pobřežní promenádě, možnosti výletů nebo třeba aquapark.

Jak cestovat do Bulharska?

Vaši rodiče zřejmě vzpomínají na to, jak jezdili do Bulharska den a půl vlakem, nenechte se však odradit! Dnes se již do Burgasu létá nejen z Prahy, ale také z Brna, Ostravy a Pardubic, takže se z jakéhokoli koutu republiky dostanete k moři za pár hodin. Cesta na zájezdy do Bulharska vlastním autem je zdlouhavá a z ohledu nákladů i zbytečná, nicméně příjemná. Pokud preferujete tento způsob dopravy, nabízí se vám totiž šance prohlédnout si nádhernou přírodu bulharského vnitrozemí. Jestliže byste však auto brali jen kvůli výletům po okolí, využijte raději služeb místních autopůjčoven. Zájezd, který vám bude vyhovovat, si nejsnáze vyberete s pomocí praktického online srovnávače nabídek různých cestovních kanceláří. Na portálu www.newtravel.cz lehce zjistíte, jaké destinace se nabízí za jakou cenu. Smlouvu pak sjednáte s vámi zvolenou CK, bez jakýchkoli potíží a poplatků prostředníkovi.

A něco navíc

Že se o dovolené neradi jen tak bezcílně povalujete u moře? Nebojte se, Bulharsko překypuje letovisky u moře s výborným zázemím, ale i bohatou historií a nádhernou přírodou. Při výletech byste tedy rozhodně neměli zapomenout na starobylé městečko Nesebar, které pamatuje časy Thráků, a Sozopol, v němž najdete malebné pláže v bezprostřední blízkosti historického města. Milovníci turistiky si zase určitě vychutnají majestátní bulharské hory. Pokud jsme vás nalákali, s last minute Bulharsko můžete vyrazit třeba hned.

Bulharsko - Dovolená u moře
Bulharsko - Dovolená u moře
Bulharsko - Dovolená u mořeDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Hravé peklo

Město: Písek

ZOO Liberec

Město: Liberec

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Čiperové

Město: Brno

DUHOVÝ PARK

Město: Český Brod

Vertical Park

Město: Harrachov
last minute

Kláštery Český Krumlov

13.10. - 30.4. VÝSTAVA SŮL NAD ZLATO Je opravdu sůl nad zlato? Dokážeme žít bez soli? Jaké bylo zákulisí slavného zpracování pohádky Byl jednou jeden král? Na tyto a na mnoho dalších otázek vám odpoví nová výstava v krumlovských Klášterech.

Naše tipy

Landal Marina Lipno

Ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno je spojení krásné přírody, kvalitního ubytování a velké množství aktivit přesně stvořené pro Vaši dovolenou. Apartmány pro 2 - 10 osob.

zobrazit

Hotel Vega***superior Luhačovice

Sport & Wellness Hotel Vega***superior je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají plnými doušky malebné a neporušené přírody bez městského hluku. Na místě, které bude tím nejlepším “základním táborem” pro Vaše cesty!

zobrazit

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

Park Holiday Congress a Wellness Hotel

Park Holiday Congress & Wellness Hotel **** s ubytovací kapacitou 48 pokojů, moderním konferenčním centrem, nejširší nabídkou sportovních a volnočasových indoor/outdoor aktivit, představuje zcela výjimečný rekreační komplex v Praze a širokém okolí.

zobrazit

Jihlavská šatlava

Jihlavská šatlava je umístěna v bývalé vojenské věznici. Historická památka je v originálním stavu z roku 1869. Uvnitř se nachází 9 cel a mučírna. Kat vykonává trest bičem, písař zapisuje do Smolné knihy. V celách ukázky, repliky. Děti se dobře baví.

zobrazit

AQUA Park Špindlerův Mlýn

Aquapark nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3. tobogány včetně člunového. Můžete zde využít vířivky, divokou řeku, AQUAbike, saunu, páru i solnou jeskyni. Možnost ubytování v moderně zařízených pokojích uvnitř areálu.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB