Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Archiv starších článků - Sportování s dětmi - Lyžování v Rakousku

Lyžování v Rakousku

Lyžování v Rakousku

A opět je tady zimní období a s ním Vás možná čeká rozhodování, zda se již letos konečně vydat za lyžováním někam dál, až za hranice rodné země. Asi i Vám již známí někdy vyprávěli zážitky ze zimní dovolené v rakouských Alpách, a tím nejspíš vzbudili Vaši touhu zažít také ty nekonečné kilometry vždy úžasně upravených sjezdových tratí.

Zimní dovolená v Alpách s rodinou

Vidět tak ta nádherná a dech beroucí panoramata, se sklenkou svařeného vína se kochat výhledem na majestátní hory a údolí, nebo se v paprscích poledního slunce vyhřívat na lehátku připraveném snad u každého lyžařského baru či restaurace.

Lyžování v Rakousku však skýtá mnoho dalších bonusů a možností. Celoročně zde najdete ledovce, jež umožňují nadšencům zalyžovat si v každém ročním období. Nesetkáte se se svahem, který by nebyl každé ráno perfektně připravený poskytnout i velkému množství sportovců nepřekonatelný, ale zároveň bezpečný požitek z jízdy. Ať jste zkušení lyžaři, začátečníci nebo máte malé děti, každý si podle libosti najde vhodnou sjezdovku, ideální k jeho dovednostem.

A důvodů pro výběr právě rakouského zimního střediska je ještě mnohem víc. Můžeme zmínit typickou pohostinnost, kvalitní kuchyni a příjemná ubytovací zařízení všech kategorií, jež nabízí skvělé zázemí jak pro hosty vyhledávající cenově výhodné apartmány, tak luxusní TOP hotely. Lyžování v Rakousku se skipasem bývá mnohdy cenově výhodnější, než v našich domácích horských střediscích. Hotely a penziony často poskytují slevy nejen na skipasy, ale i na další volnočasové aktivity v místě pobytu. Pokud se tedy chystáte na hory s rodinou, bude pro Vás jistě skvělé, zajít si s dětmi do termálních lázní, kterých je poblíž lyžařských středisek nespočet. Večerní relaxace v teplé vodě nebo v bublající vířivce ještě umocní zážitek z dovolené a uleví svalům celého těla namáhaným celodenním lyžováním.

Pokud tedy radši jezdíte, než stojíte ve frontě na lanovku nebo vlek, vyberte si pro lyžování Rakousko. Většina velkých lyžařských středisek se táhne přes několik horských hřebenů, jež spojuje obrovský počet lanovek a vleků. Tak je zaručen komfort a prostor pro všechny milovníky sjezdového lyžování.

Samozřejmě, že každý větší areál myslí i na děti. Pomalé koberce, dětské vleky a mnoho zábavných atrakcí a prvků zpestří pobyt a zaručí skvělou zábavu i malým dětem. Svěřit však můžete své dítko i do rukou zkušených instruktorů, kteří mu hravou formou pomohou zvládnout první lyžařské dovednosti.

Každý region Rakouska nabízí odlišné podmínky a je něčím výjimečný. Je tedy na nás, abychom si pro sebe a svou rodinu našli to nejideálnější místo pro zimní dovolenou. 

Lyžování v Rakousku
Lyžování v Rakousku
Lyžování v Rakousku
Lyžování v Rakousku
Lyžování v Rakousku
Lyžování v RakouskuDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Plaváčci s.r.o Brno

Město: Brno

Vertical Park

Město: Harrachov

Motýlí dům Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Zoo Praha

Město: Praha

Čiperové

Město: Brno

ZOO Liberec

Město: Liberec
last minute

Apartmány Fojtova studna

Poslední volné apartmány o prázdninách: 22.-24.8. a 27.-30.8.2017. Užijte si Lednicko-Valtický areál v klidnějším období prázdnin!

Naše tipy

Čiperové

Jsme spolek pro všechny čiperné dětičky, holčičky i chlapečky, maminky i tatínky, babičky i dědečky! Naším hlavním cílem je nabídnout všem těmto kategoriím možnost trávit volný čas aktivně v rámci svých možností.

zobrazit

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT   ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU!   • Velké unikátní zrcadlové bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučí

zobrazit

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Rodinný ****wellness hotel rakouského typu, držitel ocenění SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI, zařazen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU. Hotel má vynikající polohu, vybavení a stálý kvalitní personál. Bazény se slanou vodou.

zobrazit

Úzkokolejka Jindřichův Hradec

Splňte sen mnoha malých i velkých chlapců a přijďte okusit jízdu historickou úzkokolejkou, která Vás proveze překrásnou jihočeskou krajinou. Během roku pořádáme mnoho zajímavých akcí a programů pro celé rodiny. Neváhejte a udělejte si k nám výlet.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

Plaváčci s.r.o Brno

PLAVÁČCI s.r.o. plavecký klub, pravidelné kurzy plavání pro děti od 6 měsíců až po šikovné plavce v dráze, šetrná úprava vody UV lampou,plaveme na bazéně třída Generála Píky 11, Kraví hora a Wellness Kuřim.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 121221

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB