Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Rady a tipy - Archiv starších článků - Cestuj s dětmi.cz doporučuje - Příměstské tábory v Brně 2017

Příměstské tábory v Brně 2017

Příměstské tábory v Brně 2017

Jaro je v plném proudu, příroda se vybarvuje veselými barvami a vše je optimistické a pozitivní. Jeden by řekl, že není důvod ke starostem. Přesto se ale najdou tací, kterým přibývají vrásky na čele a z blížícího se léta nemají žádnou radost. Jedná se o rodiče školkou a školou povinných dětí, které bude i letos potřeba někam umístit a vymyslet jim plán na celé dva měsíce prázdnin.

Kam s dětmi letos v létě?

Nemáme-li tolik dovolené ani hlídací prarodiče, nezbývá nic jiného než ratolestem zajistit jinou možnost zaopatření, a to využít příměstské tábory. Když však tuto alternativu zvážíme důkladněji, přijdeme na to, že trávení volna mimo rodinu přináší dětem mnoho pozitiv. Poznají nové kamarády, učí se budovat sociální vazby, pracovat v kolektivu a snášet odloučení od příbuzných. K tomu, aby si především malé děti mohly zvykat postupně a nenásilně, napomáhají v současnosti velmi oblíbená dětská centra, kam rodiče ráno potomky odvedou a po skončení své pracovní doby si je zase vyzvednou. Noc tak děti tráví hezky doma ve známém prostředí a během dne je o ně postaráno vyškoleným personálem.

Nuda v Brně

Ta již tomuto velkému městu od roku 2015 nehrozí. Toho času zde bylo totiž otevřeno ojedinělé dětské centrum BRuNO family park, kde mohou rodiny trávit volné chvíle na čtyřiceti zábavních atrakcích. Ale nejen to! Letos centrum organizuje zajímavé příměstské tábory, takže Brno má již místo, kde si mohou předškoláci od tří a školáci až do dvanácti let užívat prázdnin za každého počasí. Ani horko ani chlad tak nikoho nemůže zaskočit.

Milují vaši broučci sport, tanec, divoký západ či snad akční superhrdiny? Vidí se v populárních youtuberech? Je pouze na nich, které téma tábora je osloví, protože každý z nabízených programů učí novým dovednostem a umožní dětem zažít legraci a nové zážitky.

Mnoho muziky za málo peněz

Po  celou dobu pobytu o své svěřence pečují zkušení instruktoři, kteří se starají, aby se účastníci bavili, užívali si, ale zároveň dbají na jejich bezpečí a uspokojení všech potřeb. V  ceně je tedy obsažen vstup na atrakce, svačiny a oběd, pitný režim, programy a pojištění. Za přidanou hodnotu lze považovat bezstarostnou mysl rodičů, kteří mohou v klidu a bez stresu pracovat, zatímco drobotina nezahálí a prožívá ty nejúžasnější prázdninové týdny.

Oslava v Brně

Má syn nebo dcera kulaté výročí nebo hledáte pro jejich oslavu narozenin nějaké netradiční a neokoukané místo? BRuNO family park nabízí sedm salónků pro uspořádání dětské párty. Dort, dárky, organizované hry, focení, ale třeba taky ohňostroj oslavence i jeho hosty překvapí a nadchnou. Než si vyzkouší atrakce s názvy jako Tenké střevo, Opičí komín, Ptačí budky či Polštář bude všem jasné, že do dětského centra v Brně musí v budoucnu zavítat minimálně ještě jednou.

Příměstské tábory v Brně 2017
Příměstské tábory v Brně 2017
Příměstské tábory v Brně 2017Další zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

CENTRUM BABYLON Liberec

Město: Liberec

Hravé peklo

Město: Písek

DUHOVÝ PARK

Město: Český Brod

Vertical Park

Město: Harrachov

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

ZOO Liberec

Město: Liberec

Zoo Praha

Město: Praha

Čiperové

Město: Brno
last minute

Kyprův mlýn

Pokud hledáte místo, kde Vás ráno vítají zpěvem houfy ptáčků, odpoledne rozproudí dusot koňských kopyt a večer ukolébává zurčení potůčku pod okny přijeďte k nám na Kyprův Mlýn u Telče. Děti uvidí spoustu zvířátek, která bydlí na farmě.

Naše tipy

Park Holiday Congress a Wellness Hotel

Park Holiday Congress & Wellness Hotel **** s ubytovací kapacitou 48 pokojů, moderním konferenčním centrem, nejširší nabídkou sportovních a volnočasových indoor/outdoor aktivit, představuje zcela výjimečný rekreační komplex v Praze a širokém okolí.

zobrazit

PENZION BEZDREV

Penzion Bezdrev je ideální volba pro rodinnou dovolenou, svatby a přátelská setkání. Předností je jeho umístění do klidného lesního prostředí na poloostrově Králičí vrch, obklopeného rybníkem Bezdrev a blízkost Hluboké nad Vltavou s velkým vyžitím.

zobrazit

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

ZOO Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší zoo v Česku. Byla založena v roce 1919. Na ploše 14 ha můžete obdivovat nejen bílé tygry, ale i dalších 160 druhů zvířat ze všech kontinentů. Na děti čeká např. i malá kontaktní zoo a dětské hřiště.

zobrazit

Penzion St. Leonhard***

Navštivte s dětmi náš rodinný penzion, který byl v anketě Penzion roku 2016 a 2017 oceněn jako "Nejlepší venkovský penzion" a v r. 2014 oceněn "Penzion s nejlépe hodnoceným prostředím". Dopřejte si dovolenou a pobyt v našem klidném čistém prostředí.

zobrazit

Vertical Park

Vertical Park se nachází přímo v centru Harrachova. Dospělí i děti si zde mohou vyzkoušet obří houpačku (Big Swing), horolezeckou stěnu a salta na bungee trampolíně. Pro nejmenší je v areálu dětská trampolína a ohrada s kůzlaty kamerunskými.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 163225

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2018

FB