Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Užijte si tropy v Praze

Užijte si tropy v Praze

  • KDY : zimní období
  • KDE : Na Příkopě 854/14, Praha, hračkářství Hamleys


Návštěva Prahy nemusí být jen nuda a šeď. Památky už viděl každý, ale taková zastávka v tropech, když venku padají trakaře a silně chumelí, to je něco jiného. A ještě když Vám třeba sedne pestře zbarvený motýl na rameno, to je pak zážitek. Proto vezměte děti do motýlího domu Papilonia, kde se nejen ohřejí, ale také si užijí přírodu jako na dlani.

Netradiční zážitek nabízí motýlí dům Papilonia

Za okny je nevlídno a sychravo, děti se nudí a vymýšlí jen lumpárny. Nápady na výlety došly a nálada je pod bodem mrazu. Co teď?

Máme pro Vás úžasný tip. Ať je léto nebo zima, k návštěvě láká motýlí dům v Praze. Zde můžete strávit třeba celé odpoledne pozorováním nádherných motýlů ve všech stádiích svého života. Setkáte se možná s kuklami, housenkami, ale především s těmi nádhernými tvory, kteří se ladně a neslyšně vznášejí po našem tropickém domě.

Přítomné motýlí druhy pochází ze všech koutů světa – např. z deštných pralesů Mexika, jižní Ameriky, jihovýchodní Asie, subsaharské Afriky či z Austrálie. Z tohoto důvodu v celém prostoru o rozloze 150 m² udržujeme stálou teplotu 26 °C a vzdušnou vlhkost 80 %.

Náš motýlí dům je světově unikátní v tom, že veškeré podmínky pro zdravý a aktivní život motýlů simulujeme uměle (vč. mj. osvětlení). Nejsme tedy na klimatu či počasí vůbec závislí a motýli mají u nás každý den a celoročně shodné a ideální podmínky k životu. Provoz je proto i v zimním období zachován v nezměněné podobě, motýli se líhnou a hosté u nás i v zimě mohou spatřit shodný počet motýlů jako v letním období.

Motýlí dům Papilonii proto můžete navštívit pěkně prokřehlí a vyvětraní. Zaručíme Vám, že po chvíli Vám bude příjemně teplo a při troše štěstí si Vás vyhlédne k odpočinku i nejeden vzácný exemplář.

Více informací najdete zde.

Užijte si tropy v Praze
Užijte si tropy v Praze
Užijte si tropy v Praze
Užijte si tropy v Praze
Užijte si tropy v PrazeDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Resort UKO

Město: Bedřichov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Penzion Na Vršku

Město: Branná

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko


last minute

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

Naše tipy

Pension Věra

Luxusní horská chalupa v krkonošském stylu, ve známem rekreačním středisku Malá Úpa. Chalupa je blízko lesa, s krbovými kamny, venkovním BAZÉNEM a výhledem na nejvyšší horu ČR Sněžku a Černou horu. Celková kapacita 16 lůžek.

zobrazit

Relax Hotel Bára ***

Navštivte Relax Hotel Bára zařízený pro pobyt rodin s dětmi! Velmi pěkné ubytování a skvělé vybavení pro Vaše děti! Zábava pro celou rodinu. Děti najdou herny a hřiště, maminky krásné wellness, tatínci cyklotrasy nebo běžecké trasy přímo od hotelu.

zobrazit

Festival Struny dětem 2020


Venku je sice ještě zima, my už ale vyhlížíme jaro a s ním i rodinný festival Struny dětem, který poslední březnový víkend tradičně rozehraje divadlo Minor a Novoměstskou radnici. Od pátku 27. do neděle 29. března se mohou malí i velcí návštěvníci opět těšit na pestrou paletu představení, koncertů, výtvarných dílniček a kreativních workshopů.


zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

APARTMÁNY VYDRÝSEK

Zrekonstruovaná chalupa se 3 kompletně a komfortně vybavenými apartmánovými byty 3+KK/45m2 a 3+1/58 a 90m2 na klidné polosamotě s nádherným výhledem do údolí Vydry a na panorama šumavských hřebenů. Krytá koliba s grilem, dětský koutek, skluzavka aj.

zobrazit

Úzkokolejka Jindřichův Hradec

Splňte sen mnoha malých i velkých chlapců a přijďte okusit jízdu historickou úzkokolejkou, která Vás proveze překrásnou jihočeskou krajinou. Během roku pořádáme mnoho zajímavých akcí a programů pro celé rodiny. Neváhejte a udělejte si k nám výlet.

zobrazit

Hotel Na Jezeře***

Hotelový areál Na Jezeře, v malebném koutu jižních Čech v rekreační oblasti Lipenské přehrady, je určen k celoročnímu provozu. Překrásný výhled na Lipenskou přehradu a vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 157092

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB