Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Užijte si tropy v Praze

Užijte si tropy v Praze

  • KDY : zimní období
  • KDE : Na Příkopě 854/14, Praha, hračkářství Hamleys


Návštěva Prahy nemusí být jen nuda a šeď. Památky už viděl každý, ale taková zastávka v tropech, když venku padají trakaře a silně chumelí, to je něco jiného. A ještě když Vám třeba sedne pestře zbarvený motýl na rameno, to je pak zážitek. Proto vezměte děti do motýlího domu Papilonia, kde se nejen ohřejí, ale také si užijí přírodu jako na dlani.

Netradiční zážitek nabízí motýlí dům Papilonia

Za okny je nevlídno a sychravo, děti se nudí a vymýšlí jen lumpárny. Nápady na výlety došly a nálada je pod bodem mrazu. Co teď?

Máme pro Vás úžasný tip. Ať je léto nebo zima, k návštěvě láká motýlí dům v Praze. Zde můžete strávit třeba celé odpoledne pozorováním nádherných motýlů ve všech stádiích svého života. Setkáte se možná s kuklami, housenkami, ale především s těmi nádhernými tvory, kteří se ladně a neslyšně vznášejí po našem tropickém domě.

Přítomné motýlí druhy pochází ze všech koutů světa – např. z deštných pralesů Mexika, jižní Ameriky, jihovýchodní Asie, subsaharské Afriky či z Austrálie. Z tohoto důvodu v celém prostoru o rozloze 150 m² udržujeme stálou teplotu 26 °C a vzdušnou vlhkost 80 %.

Náš motýlí dům je světově unikátní v tom, že veškeré podmínky pro zdravý a aktivní život motýlů simulujeme uměle (vč. mj. osvětlení). Nejsme tedy na klimatu či počasí vůbec závislí a motýli mají u nás každý den a celoročně shodné a ideální podmínky k životu. Provoz je proto i v zimním období zachován v nezměněné podobě, motýli se líhnou a hosté u nás i v zimě mohou spatřit shodný počet motýlů jako v letním období.

Motýlí dům Papilonii proto můžete navštívit pěkně prokřehlí a vyvětraní. Zaručíme Vám, že po chvíli Vám bude příjemně teplo a při troše štěstí si Vás vyhlédne k odpočinku i nejeden vzácný exemplář.

Více informací najdete zde.

Užijte si tropy v Praze
Užijte si tropy v Praze
Užijte si tropy v Praze
Užijte si tropy v Praze
Užijte si tropy v PrazeDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Vertical Park

Město: Harrachov

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zoo Liberec

Město: Liberec

Zoo Praha

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov


last minute

Statek - penzion Jižní Čechy

Statek - penzion Jižní Čechy skýtá místo na dovolenou podle vašich představ! Nabízíme to, co jiné penziony většinou nemají - uzavřenou zahradu s venkovním bazénem, stylové ubytování, venkovní posezení s grilem, dětskou hernu a společenskou místnost.

Naše tipy

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

Nezapomenutelná dovolená v luxusním penzionu na Jižní Moravě. Místo kde se o Vás postaráme. Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou na okraji malebné vesničky Lukov uprostřed kouzelné přírody parku Podyjí. Děti Vítány !!!

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha


Ani koronavirus nakonec nezhatil slavnostní zahájení sezóny 2020 v Aquapalace Praha a vše mohlo proběhnout podle představ pořadatelů. Byly představeny novinky a plánované akce a již nyní je jasné, že si všichni návštěvníci, kteří zde budou chtít trávit volné chvíle třeba s rodinou, užijí svůj pobyt k naprosté spokojenosti všech.

zobrazit

Mlýnhotel

Atmosféru starých dobrých časů svým vzhledem i službami a pojetím, připomíná komplex Mlýnhotel. S více než 60. pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu.

zobrazit

Areál Friesovy Boudy

Nově zrekonstruovaný Areál Friesovy boudy se nachází v nadmořské výšce 1217m ve střední části Krkonoš. Nabízí komplexní služby pro váš aktivní i pasivní odpočinek. Díky vysoké poloze zde zažijete velkolepé a nezapomenutelné pohledy do okolí.

zobrazit

Hotel Astoria

Nově zrekonstruovaný hotel Astoria*** nabízí moderní ubytování a restauraci U vodopádu s příjemnou terasou a dále pak sluneční terasu s výhledem na lázeňský park a panorama Krušných hor.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168171

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB