Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha

Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha

  • KDY : léto 2020
  • KDE : Aquapalace Praha, Pražská 138, Průhonice – Čestlice


Ani koronavirus nakonec nezhatil slavnostní zahájení sezóny 2020 v Aquapalace Praha a vše mohlo proběhnout podle představ pořadatelů. Byly představeny novinky a plánované akce a již nyní je jasné, že si všichni návštěvníci, kteří zde budou chtít trávit volné chvíle třeba s rodinou, užijí svůj pobyt k naprosté spokojenosti všech.

Nový Pool bar a mnoho dalších atrakcí nabízí Aquapalace Praha

Ač se ještě v dubnu 2020 zdálo nemožné, že by se Aquapalace Praha v brzké době zase rozezněl dětským smíchem, situace v ČR tomu přála a k radosti všech se mohly rodiny 25. 5. 2020 opět vrátit a užívat si, i když zpočátku sice poněkud omezené nabídky. Spuštění všech atrakcí vč. vířivek, vlnobití a páry pak proběhlo 22. 6. 2020.

A jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Těch několik týdnů nucené odstávky celého areálu umožnilo nejen rozsáhlou rekonstrukci složitého čistícího a filtračního systému, který je uložen v podzemí, ale nutnost vypuštění veškerého objemu vody z celého vodního světa zpřístupnilo technikům plochy, ke kterým se v běžném provozu dostávají jen velmi obtížně.

Proběhnout tak mohly opravy obkladů a vadných míst v bazénových nádržích, kde bylo ještě třeba, byly vyměněny podlahy za protiskluzné a důkladně byla vyčištěna a vysanitována všechna obtížně přístupná místa a zákoutí.

Za přímořskou atmosférou do Aquapalace Praha.

Vlnobití, tobogány, bazény, mořské rybky, teplo, pohodu a mnoho dalšího najdete na ploše 9150 m2. To vše dohromady vyvolává příjemné pocity spojené s dovolenou strávenou někde v dalekých krajích u moře.

Aby toho nebylo málo, byl 18. 6. 2020 slavnostně otevřen nový Pool bar, kde si vychutnáte svůj drink opravdu netradičně, tedy u stolků umístěných přímo v bazénu pod vodní hladinou. Slavnostního otevření se zúčastnila také miss Eliška Bučková a režisér a moderátor Jakub Kohák. Byli první hosté, kteří měli možnost ochutnat drink v příjemně teplé vodě a náramně si tento moment užívali.

Pokud přemýšlíte, jak odměnit děti za jejich snahu během několika měsíční domácí přípravy a online výuky, vezměte je do Aquapalace Praha, kde si užije mnoho legrace a skvělých zážitků celá rodina. Připraveny jsou atrakce pro všechny bez rozdílu věku a ti nejmenší návštěvníci najdou na venkovní zahradě nové hrací prvky a skluzavky, takže o zábavu bude jistě postaráno.

Foto: apro.jbc

Více informací najdete zde.

Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace PrahaDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Resort UKO

Město: Bedřichov

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko


Naše tipy

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Kam s dětmi v Praze

Chystáte se s rodinou strávit s dětmi víkend v Praze a rádi byste jim našli nějakou prima zábavu? Nebo chcete ratolestem ukázat a předvést historické památky, o kterých se možná již učily ve škole? Seznamte se s historií města Prahy a vyberte si, které z monumentů navštívíte ...

zobrazit

Penzion Na Bidýlku

Rodinný penzion s keramickým atelierem a Hrníčkovou galerií. Kapacita 16 lůžek. Možnosti zábavy pro hosty: výroba hrníčků, půjčovna koloběžek, ping-pong, tenis, karambol, venkovní kuchyně, terasa, ohrada s oslíkem a kozlíkem. Klid venkovské krajiny.

zobrazit

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Výpravné pohádkové muzikály nyní v HDK uvádí Pixa-pro již 5 let. Na repertoáru jsou Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna, Alenka v kraji zázraků a od jara 2018 i volné pokračování Kapky medu pro Verunku. Podívaná, která pobaví nejen děti.

zobrazit

Penzion Slunečno

Rodinný penzion Slunečno nabízí ubytování v Českém ráji. V kouzelné přírodě jižní části Českého ráje, nedaleko hradu Kost. Zve k rodinné dovolené a k načerpání sil v borovicových lesích a krásné přírodě.

zobrazit

Hotel Panon

Hotel Panon je umístěn v klidné zóně města Hodonín v srdci Moravského Slovácka. Nabízí kvalitní ubytování v kategorii *** ve 2 lůžkových, 3 lůžkových pokojích a apartmánech. Máme 20 pokojů v antialergické úpravě. Stravování je v klimat. restauraci.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB