Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha

Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha

  • KDY : léto 2020
  • KDE : Aquapalace Praha, Pražská 138, Průhonice – Čestlice


Ani koronavirus nakonec nezhatil slavnostní zahájení sezóny 2020 v Aquapalace Praha a vše mohlo proběhnout podle představ pořadatelů. Byly představeny novinky a plánované akce a již nyní je jasné, že si všichni návštěvníci, kteří zde budou chtít trávit volné chvíle třeba s rodinou, užijí svůj pobyt k naprosté spokojenosti všech.

Nový Pool bar a mnoho dalších atrakcí nabízí Aquapalace Praha

Ač se ještě v dubnu 2020 zdálo nemožné, že by se Aquapalace Praha v brzké době zase rozezněl dětským smíchem, situace v ČR tomu přála a k radosti všech se mohly rodiny 25. 5. 2020 opět vrátit a užívat si, i když zpočátku sice poněkud omezené nabídky. Spuštění všech atrakcí vč. vířivek, vlnobití a páry pak proběhlo 22. 6. 2020.

A jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. Těch několik týdnů nucené odstávky celého areálu umožnilo nejen rozsáhlou rekonstrukci složitého čistícího a filtračního systému, který je uložen v podzemí, ale nutnost vypuštění veškerého objemu vody z celého vodního světa zpřístupnilo technikům plochy, ke kterým se v běžném provozu dostávají jen velmi obtížně.

Proběhnout tak mohly opravy obkladů a vadných míst v bazénových nádržích, kde bylo ještě třeba, byly vyměněny podlahy za protiskluzné a důkladně byla vyčištěna a vysanitována všechna obtížně přístupná místa a zákoutí.

Za přímořskou atmosférou do Aquapalace Praha.

Vlnobití, tobogány, bazény, mořské rybky, teplo, pohodu a mnoho dalšího najdete na ploše 9150 m2. To vše dohromady vyvolává příjemné pocity spojené s dovolenou strávenou někde v dalekých krajích u moře.

Aby toho nebylo málo, byl 18. 6. 2020 slavnostně otevřen nový Pool bar, kde si vychutnáte svůj drink opravdu netradičně, tedy u stolků umístěných přímo v bazénu pod vodní hladinou. Slavnostního otevření se zúčastnila také miss Eliška Bučková a režisér a moderátor Jakub Kohák. Byli první hosté, kteří měli možnost ochutnat drink v příjemně teplé vodě a náramně si tento moment užívali.

Pokud přemýšlíte, jak odměnit děti za jejich snahu během několika měsíční domácí přípravy a online výuky, vezměte je do Aquapalace Praha, kde si užije mnoho legrace a skvělých zážitků celá rodina. Připraveny jsou atrakce pro všechny bez rozdílu věku a ti nejmenší návštěvníci najdou na venkovní zahradě nové hrací prvky a skluzavky, takže o zábavu bude jistě postaráno.

Foto: apro.jbc

Více informací najdete zde.

Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace Praha
Slavnostní zahájení 13. sezóny v Aquapalace PrahaDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Resort UKO

Město: Bedřichov

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Beskydy Chaty Oaza Trojanovice, Penzion Babička

Město: Frenštát pod Radhoštěm

Penzion St. Leonhard***

Město: Nýrsko

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec


last minute

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Rodinné vstupné na dopolední představní. Při zaregistrovaní do našeho newsletteru sleva 100,- Kč na vstupenku. Bližší info na našich stránkách.

Naše tipy

Penzion Ovečka

Ovečka je velmi netradiční designový penzion, který se nachází v těsné blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v obci Nýdek. Penzion je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. K dispozici je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 pokoj kategorie Lux.

zobrazit

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek na Praze 4 v Krči ležící na vlastních rozsáhlých pozemcích. U hotelu se nachází stylový anglický park s několika idylickými rybníky.

zobrazit

S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec


Dění několika posledních týdnů změnilo nebo narušilo život snad každému z nás. Těžko by se hledal člověk, kterému zákeřný vir nějakým způsobem nezhatil plány či alespoň v nějaké míře nepřevrátil život naruby. Přes všechny těžkosti si však budeme chtít užít léto někde mimo domov, tak proč nezvolit jablonecký Apart Hotel v Jizerských horách?

zobrazit

Usedlost pod vinohrady

Usedlost pod vinohrady se nachází v samotném srdci Lednicko – valtického areálu. Ubytování v 8 stylových apartmánech a 8 pokojích. Nabízíme mnoho aktivit a atrakcí pro děti jako vlastní vyhřívaný bazén, dětské hřiště s trampolínou aj.

zobrazit

Hravé peklo

Od 12. 6. 2020 Hravé peklo otevřené po rekonstrukci. Rozšířené expozice i podzemí. Uvidíte pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů, Satanovu hvězdárnu, Ďáblovu bibli i lebku čerta, devatero pohádek ... Přijďte se bavit i trochu bát.

zobrazit

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Výpravné pohádkové muzikály nyní v HDK uvádí Pixa-pro již 5 let. Na repertoáru jsou Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna, Alenka v kraji zázraků a od jara 2018 i volné pokračování Kapky medu pro Verunku. Podívaná, která pobaví nejen děti.

zobrazit

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediné kamenné divadlo svého druhu u nás. Vedle kouzelnických představení si zde můžete také prohlédnout expozice starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka všech dob H. Houdiniho.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168171

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB