Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec

S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec

  • KDY : sezóna 2020
  • KDE : Apart Hotel Jablonec, Sv. Čecha 59, Jablonec nad Nisou


Dění několika posledních týdnů změnilo nebo narušilo život snad každému z nás. Těžko by se hledal člověk, kterému zákeřný vir nějakým způsobem nezhatil plány či alespoň v nějaké míře nepřevrátil život naruby. Přes všechny těžkosti si však budeme chtít užít léto někde mimo domov, tak proč nezvolit jablonecký Apart Hotel v Jizerských horách?

Letní pohoda v Jizerských horách

K normálu se budeme vracet jen velmi pozvolna a již nyní je jasné, že ani prázdniny nebudou takové, jaké jsme si je ještě na začátku roku plánovali.

Spíše než v zahraničí nás čeká letošní dovolená na českém písečku, což však může mít i několik výhod. K nim patří nižší cena takového pobytu, snadnější dostupnost, ale také názornost, neboť dětem můžeme konečně ukázat, že i naše země je krásná a skýtá úžasná místa a lokality.

Co tedy takové Jizerské hory? Možná je znáte pouze jako dějiště lyžařského závodu Jizerská 50, ale vidět krásu zdejších lesů, vyzkoušet kvalitu cyklostezek či nabídku místních volnočasových aktivit pro celou rodinu by nemuselo být k zahození.

Apart hotel v Jablonci nad Nisou

Ať se vydáte prozkoumat kraj zalesněných kopců pouze s partnerem, s přáteli či s celou rodinou, využijte pohostinnosti Apart hotelu Jablonec. Nachází se 150m od plaveckého bazénu a 200m od nádherné jablonecké přehrady, která nabízí v letním horku  úžasné koupání, rybaření, podvečerní procházky i s kočárkem, ale také možnost in-line bruslení. V okolí najdete několik dětských hřišť a stánků s občerstvením.

Pro pobyt lze vybírat mezi apartmány s vlastní vybavenou kuchyňkou pro jednoduché vaření a mezi pokoji různých kategorií. Samozřejmostí je absolutní čistota, moderní design a pohodlí všech pokojů, vybavených dále klimatizací, TV s plochou obrazovkou, bezplatným bezdrátovým internetem, koupelnou s hotelovým textilem aj.

Na vyžádání bude v pokoji pro Vaše miminko připravena dětská postýlka a jídelní židlička. V případě zájmu pro Vás budou také sestaveny vhodné výletní trasy a okruhy, přesně podle cíle a plánu dovolené. Někdo se chce vydat s dětmi na kozí farmu, jiný si potřebuje dát denně na kole pěkně do těla a touží cestou navštívit vyhlídky, rozhledny nebo jiné zajímavosti.

Každé ráno na Vás bude v hotelové restauraci čekat kvalitní káva a bufetový stůl, který zajistí všem dostatek energie na celý den. Energie bude zajisté zapotřebí na cyklovýlet třeba do Bedřichova či na Maxov, na toulky po voňavých lesích v blízkosti Josefodolské přehrady nebo na objevování výhledů z osady Jizerka. Takový západ slunce ve zdejší čisté přírodě s minimem světelného smogu vezme za srdce i otrlé cestovatele.

Také oběd i večeři z těch nejkvalitnějších surovin pro Vás připraví naši zkušení šéfkuchaři a po dni stráveném s dětmi třeba v liberecké ZOO nebo na Ještědu přijde na zahrádce sklenička vychlazeného vína nebo půllitr piva zajisté vhod. Výhodou letního posezení je také výhled na dětské hřiště ve tvaru pirátské lodi, kde si děti mohou hrát, zatímco rodiče nabírají síly k dalším výletům.

Více informací, ale i rezervační systém najdete zde.

S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec
S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec
S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec
S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec
S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec
S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec
S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu Jablonec
S dětmi, přáteli či firmou do Apart Hotelu JablonecDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Zoo Praha

Město: Praha

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov


last minute

Penzion Pod Moníncem

V penzionu je nově vybavená herna s tobogánem, dětská kuchyňka a lezecká stěna pro děti. Na léto je připraven vyhřívaný zastřešený bazén 8x4 m a zahradní altán. Při nepřízni počasí je možno využít vířivku a finskou saunu.

Naše tipy

Hravé peklo

Od 12. 6. 2020 Hravé peklo otevřené po rekonstrukci. Rozšířené expozice i podzemí. Uvidíte pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů, Satanovu hvězdárnu, Ďáblovu bibli i lebku čerta, devatero pohádek ... Přijďte se bavit i trochu bát.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

Rodinná dovolená v Česku

Plánujete dovolenou s dětmi v České republice? Ukažte jim malebnou přírodu, unikátní jeskyně, technické památky i naučné stezky. Okolí Lužických hor rozhodně stojí za pár výletů.

zobrazit

CENTRUM BABYLON Liberec

CENTRUM BABYLON LIBEREC - jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Na ploše 30 000 m2 můžete strávit nezapomenutelný den plný zábavy. Rodinám s dětmi nabízíme AQUAPARK, LUNAPARK, iQPARK a další skvělé atrakce.

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Pro rok 2019 UZAVŘENO! Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her.

zobrazit

Landal Marina Lipno

Ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno je spojení krásné přírody, kvalitního ubytování a velké množství aktivit přesně stvořené pro Vaši dovolenou. Apartmány pro 2 - 10 osob.

zobrazit

Resort UKO

Resort UKO se zaměřuje na dovolenou rodin s dětmi a pobyty s jógou. Resort tvoří 4 samostatné objekty s restaurací a wellnessem, obklopeny krásnou zahradou s velkým dětským hřištěm.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB