Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Předvánoční večírek jinak ... s dětmi

Předvánoční večírek jinak ... s dětmi

  • KDY : prosinec 2019
  • KDE : Restaurant 59, Sv. Čecha 59, Jablonec nad Nisou


Asi každý se již někdy zúčastnil nějakého vánočního večírku ať již v práci s kolegy, obchodními partnery či třeba s přáteli. Napadlo Vás ale někdy, sejít se na takové příjemné akci s rodinou?

Rodinné setkání u kulatého stolu

Není mezi námi mnoho dospělých, na které vánoční stres nedopadá a nemají v této sice krásné, leč uspěchané době plno starostí. My jsme se však zamysleli nad tím, zda nervozní atmosféra nepůsobí nepříznivě také na děti. Náhle se jim rodiče tolik nevěnují, někdy jim i odseknou, mohou být protivní a unavení. To vše lehce v dětské duši vyvolá stín obavy a strachu, což si snad v období těšení se na Ježíška nezaslouží ani ten největší nezbeda.

Společné čekání na Ježíška

Udělejte tedy přítrž dětským pochybnostem. Sejděte se s rodinou u poklidné a pohodové večeře třeba v Restaurantu 59 v Jablonci nad Nisou, povyprávějte ratolestem o svých dětských touhách a tajných vánočních přáních a vyslechněte také jejich tužby. Možná se mezi řečí dozvíte nějaký tip na skvělý dárek, kterým Ježíšek děcko pod stromečkem překvapí.

Využijte náš kulatý otočný stůl, ke kterému se vejde celá rodina a všichni členové k sobě budou mít stejně blízko. Sdílet tak mezi sebou můžete nejen informace, ale i výborné pokrmy. Společně vyzkoušíte několik chodů a variant z nabízeného menu. Děti překvapí otáčecí mechanismus stolu, takže je zaručeno, že budou chtít všechno ochutnat.

Klidná atmosféra bez spěchu a stresu vrátí dětem jistotu a rodičům přinese trochu odpočinku. Společně strávené chvíle před Vánoci se možná stanou i u vás každoroční tradicí.

Více informací a rezervace najdete zde.

Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmiDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Penzion UKO

Město: Bedřichov

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko

Penzion Na Vršku

Město: Branná

Landal Marina Lipno

Město: Lipno nad Vltavou


last minute

Papilonia - motýlí dům Praha

Zastavte se na chvíli a pozorujte pestrobarevné tvory ve vaší těsné blízkosti. Zvyšte šanci, že na vás nějaký ten "létající drahokam" dosedne! Oblékněte si výrazně žluté oblečení a použijte květinový parfém – to je pro naše motýly neodolatelné.

Naše tipy

Hotel Vega**** Luhačovice

Hotel Vega**** je umístěn na svazích pod Komoncem, na místě, kde si hosté užívají plnými doušky malebné a neporušené přírody bez městského hluku. Na místě, které bude tím nejlepším místem k relaxaci i aktivní zábavě pro Vaše cesty!

zobrazit

Penzion Na Vršku

Penzion Na Vršku je nově vybudovaný rodinný penzion v obci Branná u Šumperka, který Vás okouzlí jedinečným výhledem a hřejivou atmosférou. Plně vybavené krásné apartmány o kapacitě 6-ti osob uspokojí i větší rodiny.

zobrazit

Aktovky vs. školní batohy

Chystá se vaše dítě letos v září poprvé do školy? Tedy už je na čase přemýšlet o tom, jaký typ batohu či aktovky mu pořídíte. Mezi těmito dvěma druhy školních brašen jsou určité rozdíly, které je třeba brát v potaz.

zobrazit

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

Lezecká aréna

Lezecká aréna je hala o rozměrech 14 x 36 m, kde jsme pro Vás postavili unikátní stěnu o celkové ploše 2000 m2. Celkově je na lezecké stěně instalováno přes 88 výstupových linií, které uspokojí úplné začátečníky i profesionály. Vedeme kurzy pro děti.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

Penzion Permoník

Dopřejte svým dětem nezapomentelné zážitky v pohádkovém údolí Malé Úpy. Jsme ryze rodinný moderní penzion v klidném prostředí Malé Úpy. Přijeďte si k nám odpočinout, nechte své děti užít si pohádkové prostředí a sami si vyčistěte hlavu v přírodě.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 171201

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB