Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Předvánoční večírek jinak ... s dětmi

Předvánoční večírek jinak ... s dětmi

  • KDY : prosinec 2019
  • KDE : Restaurant 59, Sv. Čecha 59, Jablonec nad Nisou


Asi každý se již někdy zúčastnil nějakého vánočního večírku ať již v práci s kolegy, obchodními partnery či třeba s přáteli. Napadlo Vás ale někdy, sejít se na takové příjemné akci s rodinou?

Rodinné setkání u kulatého stolu

Není mezi námi mnoho dospělých, na které vánoční stres nedopadá a nemají v této sice krásné, leč uspěchané době plno starostí. My jsme se však zamysleli nad tím, zda nervozní atmosféra nepůsobí nepříznivě také na děti. Náhle se jim rodiče tolik nevěnují, někdy jim i odseknou, mohou být protivní a unavení. To vše lehce v dětské duši vyvolá stín obavy a strachu, což si snad v období těšení se na Ježíška nezaslouží ani ten největší nezbeda.

Společné čekání na Ježíška

Udělejte tedy přítrž dětským pochybnostem. Sejděte se s rodinou u poklidné a pohodové večeře třeba v Restaurantu 59 v Jablonci nad Nisou, povyprávějte ratolestem o svých dětských touhách a tajných vánočních přáních a vyslechněte také jejich tužby. Možná se mezi řečí dozvíte nějaký tip na skvělý dárek, kterým Ježíšek děcko pod stromečkem překvapí.

Využijte náš kulatý otočný stůl, ke kterému se vejde celá rodina a všichni členové k sobě budou mít stejně blízko. Sdílet tak mezi sebou můžete nejen informace, ale i výborné pokrmy. Společně vyzkoušíte několik chodů a variant z nabízeného menu. Děti překvapí otáčecí mechanismus stolu, takže je zaručeno, že budou chtít všechno ochutnat.

Klidná atmosféra bez spěchu a stresu vrátí dětem jistotu a rodičům přinese trochu odpočinku. Společně strávené chvíle před Vánoci se možná stanou i u vás každoroční tradicí.

Více informací a rezervace najdete zde.

Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmiDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Vertical Park

Město: Harrachov

Zoo Liberec

Město: Liberec

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant


last minute

ProFamily Hotel TOP Benecko

Sledujte webové stránky ProFamily Hotel TOP a využijte během roku některou z našich výhodných nabídek. Přijďte si s rodinou užít skvělé prázdniny k nám do Krkonoš. Nabízíme vše co si v hotelu s ubytováním pro rodiny s dětmi můžete přát.

Naše tipy

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Výpravné pohádkové muzikály nyní v HDK uvádí Pixa-pro již 5 let. Na repertoáru jsou Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna, Alenka v kraji zázraků a od jara 2018 i volné pokračování Kapky medu pro Verunku. Podívaná, která pobaví nejen děti.

zobrazit

Hotel ProFamily TOP Benecko - prázdniny pro celou rodinu


Vybavené hřiště, veliká zahrada, grilování, udírna, lyžárna s kolárnou, společenská místnost, bar a restaurace se zahrádkou, která přímo vybízí k odpočinku nejen při letních večerech, ale i kdykoli přes den. Nabízíme vše co si v hotelu s ubytováním pro rodiny s dětmi můžete přát.

zobrazit

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Rodinný ****wellness hotel rakouského typu, držitel ocenění SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI, zařazen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU. Hotel má vynikající polohu, vybavení a stálý kvalitní personál. Bazény se slanou vodou.

zobrazit

Hotel Helios

Hotel Helios nabízí ubytování v pokojích i apartmánech s možností využití rozsáhlého wellness centra, masážního a kosmetického studia, konferenčních prostor a sportovního zařízení. Ideální podmínky ke skloubení sportu a relaxace v horském prostředí.

zobrazit

DUHOVÝ PARK

Pro rok 2019 UZAVŘENO! Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB