Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Předvánoční večírek jinak ... s dětmi

Předvánoční večírek jinak ... s dětmi

  • KDY : prosinec 2019
  • KDE : Restaurant 59, Sv. Čecha 59, Jablonec nad Nisou


Asi každý se již někdy zúčastnil nějakého vánočního večírku ať již v práci s kolegy, obchodními partnery či třeba s přáteli. Napadlo Vás ale někdy, sejít se na takové příjemné akci s rodinou?

Rodinné setkání u kulatého stolu

Není mezi námi mnoho dospělých, na které vánoční stres nedopadá a nemají v této sice krásné, leč uspěchané době plno starostí. My jsme se však zamysleli nad tím, zda nervozní atmosféra nepůsobí nepříznivě také na děti. Náhle se jim rodiče tolik nevěnují, někdy jim i odseknou, mohou být protivní a unavení. To vše lehce v dětské duši vyvolá stín obavy a strachu, což si snad v období těšení se na Ježíška nezaslouží ani ten největší nezbeda.

Společné čekání na Ježíška

Udělejte tedy přítrž dětským pochybnostem. Sejděte se s rodinou u poklidné a pohodové večeře třeba v Restaurantu 59 v Jablonci nad Nisou, povyprávějte ratolestem o svých dětských touhách a tajných vánočních přáních a vyslechněte také jejich tužby. Možná se mezi řečí dozvíte nějaký tip na skvělý dárek, kterým Ježíšek děcko pod stromečkem překvapí.

Využijte náš kulatý otočný stůl, ke kterému se vejde celá rodina a všichni členové k sobě budou mít stejně blízko. Sdílet tak mezi sebou můžete nejen informace, ale i výborné pokrmy. Společně vyzkoušíte několik chodů a variant z nabízeného menu. Děti překvapí otáčecí mechanismus stolu, takže je zaručeno, že budou chtít všechno ochutnat.

Klidná atmosféra bez spěchu a stresu vrátí dětem jistotu a rodičům přinese trochu odpočinku. Společně strávené chvíle před Vánoci se možná stanou i u vás každoroční tradicí.

Více informací a rezervace najdete zde.

Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmi
Předvánoční večírek jinak ... s dětmiDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Zoo Praha

Město: Praha

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Vertical Park

Město: Harrachov


last minute

Penzion St. Leonhard***

Dovolená v západní Šumavě! Příležitost na poslední chvíli. Uvolněný dvoulůžkový pokoj od 3.8 do 10.8.2019 z důvodu storna pobytu pro nemoc. Při rychlé rezervaci sleva 10% z ceny pobytu 7840,- Kč. Cena vč. snídaně. Bližší info na +420607973107.

Naše tipy

Mlýnhotel

Atmosféru starých dobrých časů svým vzhledem i službami a pojetím, připomíná komplex Mlýnhotel. S více než 60. pokoji a širokým společenským a sportovním zázemím se řadí k nejvýznamnějším zařízením tohoto typu v regionu.

zobrazit

Apartmány Fojtova studna

Ubytování v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Vybavení pro rodiny s dětmi a cyklisty. Umístění v Lednicko-Valtickém areálu na cyklostezce z Mikulova do Lednice, resp. Valtic. Turisticky výhodná poloha.

zobrazit

Rodinná dovolená v Česku

Plánujete dovolenou s dětmi v České republice? Ukažte jim malebnou přírodu, unikátní jeskyně, technické památky i naučné stezky. Okolí Lužických hor rozhodně stojí za pár výletů.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Landal Marina Lipno

Ubytování na Lipně v Landal Marina Lipno je spojení krásné přírody, kvalitního ubytování a velké množství aktivit přesně stvořené pro Vaši dovolenou. Apartmány pro 2 - 10 osob.

zobrazit

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Chalupa pro mě

Chalupa pro mě v Jeseníkách je zcela nová nadstandardně zařízená chalupa. Ubytování v moderním a komfortním prostředí, ubytovací kapacita 16 osob + 2 přistýlky. Ideální pro skupinovou dovolenou, zázemí pro rodiny s dětmi, domácími mazlíčky.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 158151

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB