Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Pozdrav z Divadla Spejbla a Hurvínka

Pozdrav z Divadla Spejbla a Hurvínka

  • KDY : jaro 2020
  • KDE : u Vás doma :)


V roce 2020 si v Divadle S+H připomínáme 100 let od chvíle, kdy pan Spejbl poprvé vstoupil na scénu. Stejně jako ostatní i nás okolnosti přiměly místo oslav našeho nestora improvizovat.

Hurvínek s Máničkou na návštěvě u Vás

Také Hurvínkovi a Máničce se stýská po malých návštěvnících a velmi rádi by zase viděli své divadlo plné smíchu, radosti a veselí. Bohužel to zatím není možné, tak alespoň na dálku posílají pozdravy a malý dárek v podobě záznamu představení, který alespoň na chvíli zabaví děti a zpříjemní jim dlouhé chvíle.

Hurvínek s Máničkou přijdou tedy tentokrát za dětmi do jejich pokojíčků či obýváků, stačí spustit ZÁZNAM PŘEDSTAVENÍ na počítači, telefonu či tabletu.

Komu by to nestačilo, najde ZDE další záznamy, spoustu večerníčků s Hurvínkem a ostatními, ale také třeba omalovánky a vystřihovánky. Skončete s nudou a naordinujte dětem medicínu smíchu a legrace.

Jako bonus si pusťte s dětmi představení Jak s Máničkou šili všichni čerti, jež je stále také v repertoáru divadla, proto až bude divadlo otevřeno pro veřejnost, mohou rodiče s dětmi toto představení poté shlédnout i naživo.

Dnes navštívíme my vás a až bude možnost, přijdete zase vy k nám.

Více informací a záznamy představení najdete zde.

Pozdrav z Divadla Spejbla a Hurvínka
Pozdrav z Divadla Spejbla a Hurvínka
Pozdrav z Divadla Spejbla a Hurvínka
Pozdrav z Divadla Spejbla a HurvínkaDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Zoo Praha

Město: Praha

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Zoo Liberec

Město: Liberec


last minute

Penzion Na Vršku

Vyzkoušejte wellness v našem penzionu Na Vršku v Jeseníkách. V létě čeká na vás i vaše ratolesti venkovní bazén o délce 7m s možností relaxace a výhledem na údolí obce, v zimě se naopak budete moci prohřát v našem wellness s vířivkou a infrasaunou.

Naše tipy

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Penzion U Hrádku**** Penzion roku 2013 a 2015

Nezapomenutelná dovolená v luxusním penzionu na Jižní Moravě. Místo kde se o Vás postaráme. Malý rodinný hotel s přátelskou atmosférou na okraji malebné vesničky Lukov uprostřed kouzelné přírody parku Podyjí. Děti Vítány !!!

zobrazit

Cestovní pas pro dítě

Chystáte se do zahraničí? Potřebuje Vaše dítě cestovní pas? Na všechny otázky ohledně cestovního pasu jsme se snažili najít odpovědi.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

PENZION BEZDREV

Penzion Bezdrev je ideální volba pro rodinnou dovolenou, svatby a přátelská setkání. Předností je jeho umístění do klidného lesního prostředí na poloostrově Králičí vrch, obklopeného rybníkem Bezdrev a blízkost Hluboké nad Vltavou s velkým vyžitím.

zobrazit

Penzion Čeri

Pension Čeri se nachází v krásné lokalitě s čerstvým vzduchem a panenskou přírodou, kde načerpáte energii, relaxací uvolníte tělo a strávíte klidnou dovolenou s přáteli nebo se svými dětmi. Nabízíme sportovní možnosti pro každé roční období.

zobrazit

Penzion Slunečno

Rodinný penzion Slunečno nabízí ubytování v Českém ráji. V kouzelné přírodě jižní části Českého ráje, nedaleko hradu Kost. Zve k rodinné dovolené a k načerpání sil v borovicových lesích a krásné přírodě.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133012

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB