Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem

Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem

  • KDY : letní prázdniny 2020
  • KDE : Penzion Pod Moníncem, Jetřichovice 4, Sedlec-Prčice


Možná Vás momentálně zebou nohy a rádi byste se schoulili u teplých kamen, ale vězte, že to nebude dlouho trvat a léto bude klepat na dveře. Abyste byli včas připravení, máme pro Vás tip na skvělou dovolenou, kterou si užije jak rodina s malými dětmi, tak i s těmi staršími, sportovně založenými. Navštivte penzion Pod Moníncem a využijte vše, co pro své hosty nabízí.

Prázdniny s dětmi to jsou zážitky na celý život

Je mnoho důvodů, proč strávit letní dovolenou v České republice. Někdo vidí finanční úsporu, jiný chce dětem ukázat krásy domoviny a další je již třeba přesycen davy turistů v zahraničních destinacích. Našlo by se i mnoho jiných argumentů a všechny by byly jistě pádné.

Pokud i vy stojíte před rozhodnutím, kam letos vzít rodinu na dovolenou, nepropásněte šanci na ubytování v úžasné lokalitě na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje, v půvabné turisticky atraktivní oblasti zvané Český Merán.

Zde se nalézá penzion Pod Moníncem, který zve k pobytu jak rodiny s dětmi, tak sportovní nadšence. Krásná příroda v okolí, množství kulturních památek a sportovních příležitostí lákají k relaxaci, sportu i odpočinku.

Co penzion nabízí?

Nově dvě vybavené dětské herny 36m2 a 50m2. V jedné je lezecká stěna, v zimě pin pong a možnost posedět. V druhé pak tobogán, dětská kuchyňka, bunkr pro děti, houpačky a opět možnost posezení pro rodiče.

K dalšímu vybavení uvnitř budovy patří dětské židličky, postýlky, stupátka k WC a pro dospěláky pak vířivka a finská sauna.

Na zahradě byl vybudován vyhřívaný zastřešený bazén o velikosti 8x4m s hloubkou 1,3m. Zastřešení je vystavěno tak, aby se dalo okolo bazénu i chodit. Využijete jej především na jaře a na podzim, ale je praktické i v létě, kdy je teplo a trochu pofukuje a tehdy je koupání se z části zataženou střechou přece jen příjemnější. U bazénu najdete sprchu s teplou vodou na opláchnutí.

Zásadní je pro nás bezpečnost. Proto je okolo bazénu 1m vysoký plot s brankou, od které mají hosté klíče, takže nehrozí
nebezpečí, když si děti budou hrát na zbytku zahrady.

Bazén je v ceně pobytu, přístupný od 9:00 do 18:00 hodin. V květnu a září je v provozu v závislosti na počasí.
Pro malé děti je na půjčení zdarma nafukovací bazének.

Dále lze ve venkovním areálu využít zahradní altán 5x8m, kde je možno posedět při nepřízni počasí či při letních parnech.

Pro děti a mládež máme připravené dětské hřiště, pískoviště, houpačky, trampolínu, pin pong, volejbalovou síť, ruské kuželky a hromadu laviček na posezení. Půjčíme Vám sportovní náčiní jako míče, petangue, kroket, pálky na pin pong, ale i společenské hry.
Celý areál je oplocen a přístupný pouze ubytovaným klientům.

Stravování

Vaříme sami v kuchyni penzionu s ohledem na to, že v létě jsou našimi klienty hlavně rodiny s dětmi.

Snídaně podáváme formou bufetového stolu, večeře pak jako jednotné jídlo.

V létě si dovolenou u nás naplánujte od soboty do soboty, ať máte dostatek času relaxovat, užít si rodinu i zábavu.

Více informací najdete zde.

Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod MoníncemDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Zoo Liberec

Město: Liberec

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Vertical Park

Město: Harrachov

Zrcadlový labyrint

Město: Praha


last minute

Usedlost pod vinohrady

Nabízíme různé pobytové balíčky, např. Rodinný slevový balíček, Velikonoční balíček, Výtvarný balíček, Májový aj. Neváhejte a vyberte si z naší pestré nabídky! Hledáte tip na dárek? Darujte pobyt u nás!

Naše tipy

DUHOVÝ PARK

Pro rok 2019 UZAVŘENO! Dětský sportovně-zážitkový areál o rozloze 55 tisíc m2, funguje již čtvrtým rokem a nalézá se v obci Třebovle, 20 minut od Prahy nedaleko města Kouřim ve středočeském kraji. V zábavním Duhovém parku jsou desítky atrakcí a her.

zobrazit

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Rodinný penzion s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské vybavení. Vranovská přehrada i NP Podyjí na dosah.

zobrazit

Vezměte děti do Krkonoš

Že se vám letos s dětmi nechce k moři? Nebo zkrátka jen preferujete spíše krásu našich hor a mírnější podnebí? Co takhle zkusit Krkonoše! Jedna z nejkrásnějších horských oblastí naší země nabízí nepřeberné množství míst pro sport, relaxaci, zábavu i poznávání historie a kulturního dědictví. Zaručeně si odvezete nevšední zážitky, ať je vám pět nebo padesát.

zobrazit

Hudební divadlo v Karlíně - muzikály pro děti

Výpravné pohádkové muzikály nyní v HDK uvádí Pixa-pro již 5 let. Na repertoáru jsou Kapka medu pro Verunku, Sněhová královna, Alenka v kraji zázraků a od jara 2018 i volné pokračování Kapky medu pro Verunku. Podívaná, která pobaví nejen děti.

zobrazit

Zoo Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší českou zoo. Patří k těm menším na území ČR (13 ha), ale nabízí na 150 vzácných nebo ohrožených druhů zvířat ze všech kontinentů (celkem cca 750 chovaných jedinců) včetně nejkomplexnější sbírky dravých ptáků.

zobrazit

Motel Charlie

Motel Charlie se nachází v malebné obci Kovač v Jičíně. Nabízí restauraci, ubytování, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště se skluzavkou, venkovní areál pro odpočinek vše k dispozici našim klientům. Ani velká narozeninová oslava není problém.

zobrazit

Elldus Resort

Rodinná dovolená na německé straně Krušných hor v prostorných apartmánech! Čeká na Vás zdravý horský vzduch, aktivity v krásné přírodě, dětská herna, prostorné hřiště, Elldus Spa. V Oberwiesenthalu může celá rodina prožít nezapomenutelnou dovolenou !

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 133012

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB