Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem

Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem

  • KDY : letní prázdniny 2020
  • KDE : Penzion Pod Moníncem, Jetřichovice 4, Sedlec-Prčice


Možná Vás momentálně zebou nohy a rádi byste se schoulili u teplých kamen, ale vězte, že to nebude dlouho trvat a léto bude klepat na dveře. Abyste byli včas připravení, máme pro Vás tip na skvělou dovolenou, kterou si užije jak rodina s malými dětmi, tak i s těmi staršími, sportovně založenými. Navštivte penzion Pod Moníncem a využijte vše, co pro své hosty nabízí.

Prázdniny s dětmi to jsou zážitky na celý život

Je mnoho důvodů, proč strávit letní dovolenou v České republice. Někdo vidí finanční úsporu, jiný chce dětem ukázat krásy domoviny a další je již třeba přesycen davy turistů v zahraničních destinacích. Našlo by se i mnoho jiných argumentů a všechny by byly jistě pádné.

Pokud i vy stojíte před rozhodnutím, kam letos vzít rodinu na dovolenou, nepropásněte šanci na ubytování v úžasné lokalitě na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje, v půvabné turisticky atraktivní oblasti zvané Český Merán.

Zde se nalézá penzion Pod Moníncem, který zve k pobytu jak rodiny s dětmi, tak sportovní nadšence. Krásná příroda v okolí, množství kulturních památek a sportovních příležitostí lákají k relaxaci, sportu i odpočinku.

Co penzion nabízí?

Nově dvě vybavené dětské herny 36m2 a 50m2. V jedné je lezecká stěna, v zimě pin pong a možnost posedět. V druhé pak tobogán, dětská kuchyňka, bunkr pro děti, houpačky a opět možnost posezení pro rodiče.

K dalšímu vybavení uvnitř budovy patří dětské židličky, postýlky, stupátka k WC a pro dospěláky pak vířivka a finská sauna.

Na zahradě byl vybudován vyhřívaný zastřešený bazén o velikosti 8x4m s hloubkou 1,3m. Zastřešení je vystavěno tak, aby se dalo okolo bazénu i chodit. Využijete jej především na jaře a na podzim, ale je praktické i v létě, kdy je teplo a trochu pofukuje a tehdy je koupání se z části zataženou střechou přece jen příjemnější. U bazénu najdete sprchu s teplou vodou na opláchnutí.

Zásadní je pro nás bezpečnost. Proto je okolo bazénu 1m vysoký plot s brankou, od které mají hosté klíče, takže nehrozí
nebezpečí, když si děti budou hrát na zbytku zahrady.

Bazén je v ceně pobytu, přístupný od 9:00 do 18:00 hodin. V květnu a září je v provozu v závislosti na počasí.
Pro malé děti je na půjčení zdarma nafukovací bazének.

Dále lze ve venkovním areálu využít zahradní altán 5x8m, kde je možno posedět při nepřízni počasí či při letních parnech.

Pro děti a mládež máme připravené dětské hřiště, pískoviště, houpačky, trampolínu, pin pong, volejbalovou síť, ruské kuželky a hromadu laviček na posezení. Půjčíme Vám sportovní náčiní jako míče, petangue, kroket, pálky na pin pong, ale i společenské hry.
Celý areál je oplocen a přístupný pouze ubytovaným klientům.

Stravování

Vaříme sami v kuchyni penzionu s ohledem na to, že v létě jsou našimi klienty hlavně rodiny s dětmi.

Snídaně podáváme formou bufetového stolu, večeře pak jako jednotné jídlo.

V létě si dovolenou u nás naplánujte od soboty do soboty, ať máte dostatek času relaxovat, užít si rodinu i zábavu.

Více informací najdete zde.

Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod Moníncem
Letní dovolená 2020 v penzionu Pod MoníncemDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Penzion a restaurace Zlatovláska

Město: Jindřichův Hradec

Resort UKO

Město: Bedřichov

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec

Kroužky nad Moníncem

Město: Sedlec - Prčice

Elldus Resort

Město: Oberwiesenthal


last minute

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

29.2.2020 14.00 Hra kouzel a magie, 7.3.2020 14.00 S kouzly kolem světa! 14.3.2020 14.00 Magická esa, 21.3.2020 14.00 Škola kouzel, 29.3.2020 14.00 Škola kouzel, 4.4.2020 14.00 Magická esa,11.4.2020 14.00 Hra kouzel a magie,

Naše tipy

PENZION BEZDREV

Penzion Bezdrev je ideální volba pro rodinnou dovolenou, svatby a přátelská setkání. Předností je jeho umístění do klidného lesního prostředí na poloostrově Králičí vrch, obklopeného rybníkem Bezdrev a blízkost Hluboké nad Vltavou s velkým vyžitím.

zobrazit

Hotel Modrava

Hotel Modrava nabízí komfortní ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Je výchozím bodem pro pěší túry, cyklovýlety a okolí v zimě nabízí ideální podmínky pro běžkaře. Blízký reál Zadov uspokojí všechny milovníky sjezdového lyžování. Rádi Vás uvítáme!

zobrazit

Užijte si tropy v Praze


Návštěva Prahy nemusí být jen nuda a šeď. Památky už viděl každý, ale taková zastávka v tropech, když venku padají trakaře a silně chumelí, to je něco jiného. A ještě když Vám třeba sedne pestře zbarvený motýl na rameno, to je pak zážitek. Proto vezměte děti do motýlího domu Papilonia, kde se nejen ohřejí, ale také si užijí přírodu jako na dlani.

zobrazit

apartmá/penzion Vila Alena

Zrenovovaný apartmá/penzion Vila Alena s bezkonkurenční cenou za ubytování v komfortních pokojích s příslušenstvím. Naši hosté u nás nacházejí doslova rodinnou pohodu, vstřícný personál a cítí se opravdu jako doma. Ski pasy pro ubytované ZDARMA!

zobrazit

Penzion Pod Moníncem

Penzion Pod Moníncem je ideální místo pro pobyty rodin s dětmi. To jak v zimě, kdy je možné lyžovat v přilehlém areálu na Monínci tak v létě, kdy lze trávit čas na veliké zahradě s vyhřívaným zastřešeným bazénem, dětským hřištěm, pískovištěm ...

zobrazit

Hravé peklo

POZOR! Od 1. 1. 2020 do 12. 6. 2020 budeme mít naše Hravé peklo uzavřené z důvodu oprav a rozšíření expozic. Těšíme se na Vás v novém kabátě! Uvidíte pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů, satanovu hvězdárnu, devatero pohádek ...

zobrazit

Resort UKO

Resort UKO se zaměřuje na dovolenou rodin s dětmi a pobyty s jógou. Resort tvoří 4 samostatné objekty s restaurací a wellnessem, obklopeny krásnou zahradou s velkým dětským hřištěm.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 157092

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB