Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety

Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety

  • KDY : podzim 2020
  • KDE : Apart Hotel Jablonec, Sv. Čecha 59, Jablonec nad Nisou


Ne všichni stihli letos načerpat sílu během letní dovolené. Někdo vůbec neodcestoval, jiného mohly trápit neočekávané zdravotní, ale třeba také finanční problémy. Mnozí podlehli strachu z pobytu v nějakém ubytovacím zařízení, který, jak si mnozí posléze uvědomili, není příliš opodstatněný.

Podzim v Jizerských horách

Pokud tedy máte chuť a možnost udělat něco pro svoji pošramocenou psychiku, vydejte se na podzimní pobyt někam do hor, kde vůně lesa, čistý vzduch a krásné procházky či projížďky na kole působí jako balzám na nervy.

Využijte příležitost a ukažte dětem, že i naše země je krásná a skýtá úžasná místa a lokality.

Co tedy takové Jizerské hory? Možná je znáte pouze jako dějiště lyžařského závodu Jizerská 50, ale vidět krásu zdejších lesů, vyzkoušet kvalitu cyklostezek či nabídku místních volnočasových aktivit pro celou rodinu by nemuselo být k zahození.

Naplánujte si výlet na Černou Nisu, prohlédněte si z hráze Josefodolskou přehradu a navštivte lesní vyhlídku Krásná Máří, která bere dech. Tato i mnohá jiná místa v hornatém kraji v okolí Jablonce nad Nisou lze bez přehánění přirovnat k unikátům světového věhlasu.

Pokud se necítíte na to, naplánovat si trasy a výlety tak, abyste neminuli to hlavní a v omezeném čase stihli co nejvíce zážitků, obraťte se na personál, který pro Vás sestaví plán výletů dle Vašich zájmů, možností a chuti.

Apart hotel v Jablonci nad Nisou

Ať se vydáte prozkoumat kraj zalesněných kopců pouze s partnerem, s přáteli či s celou rodinou, využijte pohostinnosti Apart hotelu Jablonec. Nachází se 150m od plaveckého bazénu a 200m od nádherné jablonecké přehrady, která nabízí možnost rybaření, houbaření, podvečerní procházky i s kočárkem, ale také možnost in-line bruslení. V okolí najdete několik dětských hřišť a stánků s občerstvením.

Pro pobyt lze vybírat apartmány s vlastní vybavenou kuchyňkou pro jednoduché vaření nebo pokoje různých kategorií. Samozřejmostí je absolutní čistota a špičková hygiena, moderní design a pohodlí všech pokojů i apartmánů, vybavených dále klimatizací, TV s plochou obrazovkou, bezplatným bezdrátovým internetem, koupelnou s hotelovým textilem aj.

Na vyžádání bude v pokoji pro Vaše miminko připravena dětská postýlka a jídelní židlička.

Pokud se necítíte na to, naplánovat si trasy a výlety tak, abyste neminuli to hlavní a v omezeném čase stihli co nejvíce zážitků, obraťte se na náš personál, který pro Vás sestaví plán výletů dle Vašich zájmů, možností a chuti. Někdo se chce vydat s dětmi na kozí farmu, jiný si potřebuje dát denně na kole pěkně do těla a touží cestou navštívit vyhlídky, rozhledny nebo jiné zajímavosti.
Pro inspiraci si prohlédněte naši malou ochutnávku výletní trasy a okruhy.

Každé ráno na Vás bude v hotelové restauraci čekat kvalitní káva a bufetový stůl, který zajistí všem dostatek energie na celý den. Energie bude zajisté zapotřebí na cyklovýlet třeba do Bedřichova či na Maxov, na houbaření v blízkosti Josefodolské přehrady nebo na objevování výhledů z osady Jizerka. Takový západ slunce ve zdejší čisté přírodě s minimem světelného smogu vezme za srdce i otrlé cestovatele.

Také oběd i večeři z těch nejkvalitnějších surovin pro Vás připraví naši zkušení šéfkuchaři. Po dni stráveném s dětmi třeba v liberecké ZOO nebo na Ještědu přijde sklenička vychlazeného vína nebo půllitr piva zajisté vhod. V případě příjemného počasí vyšlete děti na venkovní dětské hřiště ve tvaru velké pirátské lodi, kde si mohou hrát, zatímco rodiče nabírají síly k dalším výletům.

Více informací, ale i rezervační systém najdete zde.

Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výletyDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na ubytování

ProFamily Hotel TOP Benecko

Město: Benecko

Apart Hotel Jablonec

Město: Jablonec nad Nisou

Chata Rychtářka

Město: Janov nad Nisou

Resort UKO

Město: Bedřichov

Hotýlek u hraběte Harracha

Město: Harrachov

WELLNESS HOTEL PANORAMA

Město: Blansko

Hotel Start

Město: Špindlerův Mlýn

Usedlost pod vinohrady

Město: Hlohovec


last minute

Zrcadlový labyrint

ZRCADLOVÝ LABYRINT JE ORIGINÁLNÍ A STRHUJÍCÍ ZÁBAVA PRO CELOU RODINU! • Velké unikátní bludiště • Síň smíchu s vtipnými prohnutými zrcadly • Antigravitační místnost • Levitující stolek • Jedinečné optické klamy a iluze • … a navíc se naučíte kouzlit

Naše tipy

Penzion St. Leonhard***

Navštivte s dětmi náš rodinný penzion, umístěný na samotě v šumavské přírodě, kde mají děti možnost si v klidu s rodiči hrát na hřišti, pohladit koníky, jezdit na šlapadle na rybníku, poznávat lesní zvířátka na naučné stezce a pozorovat i nutrie.

zobrazit

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediné kamenné divadlo svého druhu u nás. Vedle kouzelnických představení si zde můžete také prohlédnout expozice starých plakátů a fotografií nejslavnějšího kouzelníka všech dob H. Houdiniho.

zobrazit

Nakupujte kojenecké oblečení s rozumem

Téměř každá malá holčička touží po krásném růžovém kočárku, po panence co nejvěrněji připomínající pravé miminko a po malých věcičkách, tolik podobných těm, které maminky oblékají svým drobečkům. Představuje si, jak chová své dítě a donekonečna jej převléká do jiných oblečků. Podle ročního období, podle nálady i podle rad zkušených maminek oblékají holčičky své panenky, když je berou ven na procházku.

zobrazit

Pension a restaurace Zelený Mlýn

Strávíte u nás klidnou a příjemnou dovolenou s dětmi ve všech ročních obdobích. Polohou jsme ideální výchozí bod pro pěší i cyklo turistiku, ale i pro výlety do okolí. Pro vyznavače zimních sportů je 50 m od pensionu lyžařský areál Prkenný Důl.

zobrazit

Chalupa Za Humny

Ubytování až pro 20 osob v nové chalupě na Vysočině v CHKO Žďárské vrchy. Pět nadstandardně vybavených pokojů s vlastní koupelnou, TV a WiFi. Společenská místnost, kachlová kamna, dětský koutek. Oplocená zahrada s dětským hřištěm a krytým posezením.

zobrazit

Hravé peklo

Od 12. 6. 2020 Hravé peklo otevřené po rekonstrukci. Rozšířené expozice i podzemí. Uvidíte pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů, Satanovu hvězdárnu, Ďáblovu bibli i lebku čerta, devatero pohádek ... Přijďte se bavit i trochu bát.

zobrazit

Detoa - muzeum výroby hraček

DETOA je jedním z nejstarších a největších výrobců dřevěných hraček v České republice, ale také v Evropě. Zveme na exkurzi a do kreativní dílny, kde si můžou nejen děti vyrobit svoji hračku. Doporučujeme pro děti od 4 let.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 168002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2021

FB