Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Aktuality - Pod střechou - Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety

Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety

  • KDY : podzim 2020
  • KDE : Apart Hotel Jablonec, Sv. Čecha 59, Jablonec nad Nisou


Ne všichni stihli letos načerpat sílu během letní dovolené. Někdo vůbec neodcestoval, jiného mohly trápit neočekávané zdravotní, ale třeba také finanční problémy. Mnozí podlehli strachu z pobytu v nějakém ubytovacím zařízení, který, jak si mnozí posléze uvědomili, není příliš opodstatněný.

Podzim v Jizerských horách

Pokud tedy máte chuť a možnost udělat něco pro svoji pošramocenou psychiku, vydejte se na podzimní pobyt někam do hor, kde vůně lesa, čistý vzduch a krásné procházky či projížďky na kole působí jako balzám na nervy.

Využijte příležitost a ukažte dětem, že i naše země je krásná a skýtá úžasná místa a lokality.

Co tedy takové Jizerské hory? Možná je znáte pouze jako dějiště lyžařského závodu Jizerská 50, ale vidět krásu zdejších lesů, vyzkoušet kvalitu cyklostezek či nabídku místních volnočasových aktivit pro celou rodinu by nemuselo být k zahození.

Naplánujte si výlet na Černou Nisu, prohlédněte si z hráze Josefodolskou přehradu a navštivte lesní vyhlídku Krásná Máří, která bere dech. Tato i mnohá jiná místa v hornatém kraji v okolí Jablonce nad Nisou lze bez přehánění přirovnat k unikátům světového věhlasu.

Pokud se necítíte na to, naplánovat si trasy a výlety tak, abyste neminuli to hlavní a v omezeném čase stihli co nejvíce zážitků, obraťte se na personál, který pro Vás sestaví plán výletů dle Vašich zájmů, možností a chuti.

Apart hotel v Jablonci nad Nisou

Ať se vydáte prozkoumat kraj zalesněných kopců pouze s partnerem, s přáteli či s celou rodinou, využijte pohostinnosti Apart hotelu Jablonec. Nachází se 150m od plaveckého bazénu a 200m od nádherné jablonecké přehrady, která nabízí možnost rybaření, houbaření, podvečerní procházky i s kočárkem, ale také možnost in-line bruslení. V okolí najdete několik dětských hřišť a stánků s občerstvením.

Pro pobyt lze vybírat apartmány s vlastní vybavenou kuchyňkou pro jednoduché vaření nebo pokoje různých kategorií. Samozřejmostí je absolutní čistota a špičková hygiena, moderní design a pohodlí všech pokojů i apartmánů, vybavených dále klimatizací, TV s plochou obrazovkou, bezplatným bezdrátovým internetem, koupelnou s hotelovým textilem aj.

Na vyžádání bude v pokoji pro Vaše miminko připravena dětská postýlka a jídelní židlička.

Pokud se necítíte na to, naplánovat si trasy a výlety tak, abyste neminuli to hlavní a v omezeném čase stihli co nejvíce zážitků, obraťte se na náš personál, který pro Vás sestaví plán výletů dle Vašich zájmů, možností a chuti. Někdo se chce vydat s dětmi na kozí farmu, jiný si potřebuje dát denně na kole pěkně do těla a touží cestou navštívit vyhlídky, rozhledny nebo jiné zajímavosti.
Pro inspiraci si prohlédněte naši malou ochutnávku výletní trasy a okruhy.

Každé ráno na Vás bude v hotelové restauraci čekat kvalitní káva a bufetový stůl, který zajistí všem dostatek energie na celý den. Energie bude zajisté zapotřebí na cyklovýlet třeba do Bedřichova či na Maxov, na houbaření v blízkosti Josefodolské přehrady nebo na objevování výhledů z osady Jizerka. Takový západ slunce ve zdejší čisté přírodě s minimem světelného smogu vezme za srdce i otrlé cestovatele.

Také oběd i večeři z těch nejkvalitnějších surovin pro Vás připraví naši zkušení šéfkuchaři. Po dni stráveném s dětmi třeba v liberecké ZOO nebo na Ještědu přijde sklenička vychlazeného vína nebo půllitr piva zajisté vhod. V případě příjemného počasí vyšlete děti na venkovní dětské hřiště ve tvaru velké pirátské lodi, kde si mohou hrát, zatímco rodiče nabírají síly k dalším výletům.

Více informací, ale i rezervační systém najdete zde.

Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výlety
Apart Hotel Jablonec je skvělý výchozí bod pro výletyDalší zajímavé články na Cestuj s dětmi.czTipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Vertical Park

Město: Harrachov

Penzion Na Bidýlku

Město: Frýdlant

Zoo Praha

Město: Praha

Zrcadlový labyrint

Město: Praha

Zoo Liberec

Město: Liberec


last minute

Zoo Praha

Zavítejte s dětmi k nám a prohlédněte si naše exponáty. Happy Mondays neboli každé pondělí (vyjma svátků, července, srpna a 25. prosince) mají děti, studenti a důchodci zvýhodněné vstupné.

Naše tipy

Kroužky nad Moníncem

Areál Kroužky nad Moníncem se nachází 78 km od Prahy. Náš areál je ideálním místem, kde mohou děti trávit svůj volný čas, a to v každém ročním období! Velkou výhodou je blízký skiareál Monínec, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze.

zobrazit

Bohemia Apartments

Společnost Bohemia Apartments je tu proto, aby Vám nabídla to nejlepší ubytování v Praze a Vy jste se cítili jako doma. Naše apartmány nabízí soukromí a domácí prostředí. Nechte se unést centrem Prahy. Rodiny s dětmi jsou u nás vřele vítány!

zobrazit

I v říjnu 2020 výhodné pobytové balíčky pro rodinu


Nastaly u Vás opět neplánované rodinné prázdniny? Zůstali jste doma s dětmi nebo musí naskočit na jejich hlídání prarodiče? Rezervujte sobě nebo prarodičům s vnoučaty pobytový balíček v našem hotelu a zažijte několik dní na čerstvém vzduchu obklopeni lesy a čistou přírodou. Okolí nabízí mnoho možností k výletům do hor či příjemným procházkám.

zobrazit

Hotel Panon

Hotel Panon je umístěn v klidné zóně města Hodonín v srdci Moravského Slovácka. Nabízí kvalitní ubytování v kategorii *** ve 2 lůžkových, 3 lůžkových pokojích a apartmánech. Máme 20 pokojů v antialergické úpravě. Stravování je v klimat. restauraci.

zobrazit

ProFamily Hotel TOP Benecko

Pro rodiny s dětmi je celoročně otevřen ProFamily Hotel TOP Benecko, který je svou polohou, okolní přírodou i blízkostí vleků ideální dovolenou s dětmi jak v zimě na lyžování tak v létě za turistikou a zábavou. Relax pro rodiče - zábava pro děti.

zobrazit

Penzion Na Bidýlku

Rodinný penzion s keramickým atelierem a Hrníčkovou galerií. Kapacita 16 lůžek. Možnosti zábavy pro hosty: výroba hrníčků, půjčovna koloběžek, ping-pong, tenis, karambol, venkovní kuchyně, terasa, ohrada s oslíkem a kozlíkem. Klid venkovské krajiny.

zobrazit

Zoo Liberec

Zoologická zahrada Liberec je nejstarší českou zoo. Patří k těm menším na území ČR (13 ha), ale nabízí na 150 vzácných nebo ohrožených druhů zvířat ze všech kontinentů (celkem cca 750 chovaných jedinců) včetně nejkomplexnější sbírky dravých ptáků.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 214002

Cestujsdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2020

FB